Śnienie na jawie

Tłumaczenie: Robert Palusiński
Wydawnictwo: Kos
Dreaming while awake
83-89375-32-X
śnienie, ld, sen na jawie
Karol Cetlin

Drogi Czytelniku i Czytelniczko, proszę zauważyć, że korzystam z pojęcia „Śnienia”, opierając się na moich doświadczeniach terapeutycznych i nie jest moim zamiarem objaśniać lub udawać, że rozumiem, na czym polega głębia i tajemniczość „Śnienia” w takim znaczeniu, jak jest to pojmowane w licznych przekazach australijskich aborygenów. Nawiązuję do „Śnienia” i odnoszę się do tradycji aborygeńskich, chcąc wyrazić szacunek i wskazać na doniosłość istnienia osób, które uznają i uznawały w przeszłości Śnienie za podstawę życia.

mari0shka | 2014-11-22
PiórkoAngeliki | 2013-11-24