Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą. Gwiazdka z nieba

Cykl: Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą (tom 5)
Wydawnictwo: Publicat

Kaśka, Julka, Zuzia i Emma postanawiają zorganizować akcję przygotowania mikołajkowych prezentów dla dzieci z domu dziecka. Jednak sprawa nie jest taka prosta jak by się mogło wydawać. Żaba dowiaduje się, że Tomek ma złamaną nogę i czuje się winna z tego powodu. Dziewczyny robią świąteczne zakupy w supermarkecie i wskutek nieprzewidzianych okoliczności spędzają w nim noc. Nad ranem zostają uwolnione przez... policję.

Nicość | 2012-06-07

Leciutka i przyjemna :)

marolina | 2014-02-16
Przeczytana: 01 kwietnia 2013

"Bezsennik - czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą" to jedne z moich ulubionych serii książek dla nastolatek. Niestety przeczytałam tylko 8 części, bo reszty nigdzie nie umiem znaleźć :(
Ale wszystkie części, które dotychczas przeczytałam bardzo mi się podobały, są przyjemne i ciekawe ;)
Najbardziej podobała mi się część "Gwiazdka z nieba" i "Karnawałowy niewypał" .
Czytając te książki wczuwałam się w postać Żaby, czyli Kaśki. Zazdrościłam jej przygód i chłopaka, hehe ;)
Mam nadzieję że wydadzą na nowo resztę części bo chcę doczytać całą serię "Bezsenników" do końca.
Fajna książka ;)

Blue15 | 2013-03-11

Kaśka,Julka,Zuzia i Emma mieszkają w Polsce i są właśne jak ty!Nocą lubią gadać o koleżankach,swoich chłopakach,swoich rodzinach i przeżywają przygody bo każda noc(i dzień) przynoszą niespodzianki...

Agnieszka Kubiak | 2011-04-03
Przeczytana: 2010 rok

Fajna książka.

Alexxx | 2013-03-30
Przeczytana: 2010 rok

Całkiem ok.

drut_miedziany | 2012-11-16
Przeczytana: 2003 rok

Bezsenniki czytałam mając lat 11 czy 12, byłam nimi zupełnie pochłonięta. Zazdrościłam dziewczynom ich przygód, teraz polecam te książki mojej siostrzenicy, która jak i ja rozpowszechnia je wśród swoich koleżanek. ;)

katka_94 | 2013-08-23
Przeczytana: 2005 rok

Cała seria bez senników bardzo mi się podobała. Polecam dla wszystkich nastolatek.

| 2012-10-23

Książka dobra jako prezent mikołajkowy dla nastolatek.

kasiasia_ | 2015-08-15
Przeczytana: 19 lutego 2005

Cała seria odpowiednia dla nastolatek w wieku 11-14.

Natalia | 2012-06-24

Jedna Z Moich ulubionych. Właściwie cała seria :)