Złodzieje snów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zamyślona Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
7 (13 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-10-11492-1
złodzieje, sny, rodzina, rozstanie, dzieci
Pistacia

Mała Basia po rozstaniu rodziców nie może spać. Po jej kolorowych snach zostało tylko puste miejsce, którego nie da się wypełnić bajkami, zabawkami ani lekarstwem o słodkim smaku. Bartek, jej starszy brat, odkrywa prawdę – to wina złodziei. Dzieci wyruszają na poszukiwanie utraconych snów…

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Ervisha | 2016-04-21
Przeczytana: 20 kwietnia 2016

Książeczka mimo iż krótka i czyta się ją na prawdę bardzo szybko, pozostaje w pamięci i sercach na dłużej. Porusza ważny temat jakim jest rozwód rodziców jednocześnie ukazując jak taka sytuacja odbija się na dzieciach. Choć może wydawać się nam inaczej, dzieci chociaż jest małe wszystko dobrze rozumieją, przeżywają a czasem obwiniają się o zaistniałą sytuację. Bywa, że takie traumatyczne przeżycia na długo pozostawiają ranę w ich małych serduszkach... ranę, która długo się goi. To książka nie tylko dla dzieci ale i dorosłych.

readit | 2016-09-20
Przeczytana: 06 stycznia 2017
antymon | 2016-07-29
Na półkach: Przeczytane, 📖 2016.
Przeczytana: 29 lipca 2016
Lena | 2016-02-16