Sekutnica

The Spitfire
8388461923
sekutnica small bertrice
dona

Piękna Arabella Grey, osierocona królewska krewna, jako młodziutka dziewczyna ma być wydana za mąż za sir Jaspera Keane'a. To zaaranżowane przez króla małżeństwo ma zapewnić ochronę rodowego zamku Greyów na niebezpiecznym szkockim pograniczu. Tymczasem w dniu ślubu do kościoła wkracza młody Szkot Travis Stewart, podstępem oraz groźbą zmusza pana młodego do odstąpienia od swych praw i sam bierze ślub z młodziutką panną młodą. Jak potoczą się dalsze losy Arabelli?

Literatura najwyższych lotów to to nie jest, dlatego jeśli ktoś nie lubi takiej, to na pewno mu się ta pozycja nie spodoba.Mamy tu wiele wątków między innymi: małżeństwo aranżowane , odwieczna walka dobra ze złem no i oczywiście miłość, która pokonuje wszystkie przeszkody i wiecznie zwycięża.Wszystko to na tle XV wiecznej Anglii. Czasem jest zabawnie ,czasem głupiutko i naiwnie ,czasem książka wręcz drażni. Wywołuje skrajne emocje i chyba o to chodziło autorce.

oleczka | 2012-04-21
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 21 kwietnia 2012

Zaletą jest wiele zwrotów akcji...

estrella_negro | 2016-10-31
Justyyyna87 | 2016-05-13