Dar Karola Darwina dla nauki i religii

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
DARWIN'S GIFT to Science and Religion
978-83-235-0515-0
spyknieff

Najnowsza książka jednego z najwybitniejszych ewolucjonistów naszych czasów, zwanego człowiekiem Renesansu biologii ewolucyjnej. Pięknie napisana, przeznaczona do jak najszerszego kręgu czytelników, stanowi istotny wkład w niezmiernie gorące obecnie debaty na temat teorii ewolucji oraz jej wpływu na naukę i przekonania religijne. Polski przekład tej książki ukazuje się w Roku Darwinowskim obchodzonym na Uniwersytecie Warszawskim z okazji podwójnej rocznicy: 200 lecia urodzin Karola Darwina oraz 150 lecia ukazania się jego epokowego dzieła O powstawaniu gatunków drogą doboru naturalnego. [merlin.pl]

Ego_Sum | 2015-09-30
Przeczytana: 03 lipca 2016