Czarownic się nie całuje

Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jojo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Hexen küsst man nicht
83-7384-022-2
Jojo, czary, magia
Enyo

Trzynastoletnia Jojo jest nieszczęśliwie zakochana, bo Serafina, jej rywalka, ma większe szanse u BJ, lidera szkolnego zespołu muzycznego. Wkrótce zaczynają się dziać dziwne rzeczy... Czyżby Jojo umiała czarować?

Asia | 2014-05-12
Przeczytana: marzec 2007

Jako małolata bardzo lubiłam przygody Jojo. Bardzo często sięgałam po nie chcąc poprawić sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je teraz, pewnie byłyby zbyt dziecinne, jednak wspominam je miło :)

koniaralisa13 | 2015-05-08
Przeczytana: 08 maja 2015

Pierwszy tom o przygodach Jojo jej mamy artystki i młodszej siostry Flippi!!!!!!!!!!! :)serdecznie polecam szczególnie ;po stresującym dniu w szkole!!!!!!!!! ;) Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam 2 tom!!!!!!:) bo nie wiedziałam jak jest po kolei i mam tylko 4, 5, 6, i ostatni...;) resztę zamierzam wypożyczyć następnym razem...;)

Katherine | 2015-08-08
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

kaajka9 | 2012-05-06

Bardzo fajna książka .
Troche szkoda mi głównej bohaterki Jojo, ponieważ zawsze wpada w kłopoty przez swoje roztrzepanie ale genaralnie zawsze wszystko kończy się dobrze :) I inne części równiesz świetne
Polecam !!

Książkoholiczka | 2012-05-06

Wesoła książka o niesamowitej Jojo.

Smoar | 2011-07-08
Przeczytana: 2004 rok

W podstawówce szalałam za tą książką, przeczytałam ją wiele razy i znałam niemal całą na pamięć. Dzisiaj niestety pamiętam tylko ogólny zarys historii i niewiele więcej. Nic mnie już do niej nie ciągnie. Polecam, ale tylko dla dzieci.

fuzja | 2012-02-12

Wszystkie książki z serii o Jojo są świetne!Są zabawne, ale bezwartościowe. Nic nie przekazują poza niepowstrzymanym śmiechem. To muszę przyznać.

Książkoholiczka | 2012-08-27
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Super książka. Ciekawa, lekka i na jeden wieczór.
Polecam

yootsuu | 2010-08-21

na jeden wieczór, bez szału, ale przyjemnie.

JUSTI | 2011-06-18
Przeczytana: 04 marca 2011