Róże są czerwone

Wydawnictwo: Amber
Roses are red
róże, napad, tajemnica, śmierć
dona

Seria krwawych napadów na banki w Marylandzie i Wirginii. Tajemniczy, wyjątkowo przebiegły przestępca wynajmuje za każdym razem innych ludzi do rabunku... a potem ich zabija. Śledztwem kieruje Alex Cross. Kolejne tropy prowadzą donikąd. Lecz Cross nie rezygnuje. Nawet kiedy przekonuje się, że inteligentny zbrodniarz prowadzi z nim wyrafinowaną grę. I że za najmniejszy błąd może zapłacić śmiercią.

źródło opisu: [Wydawnictwo Amber, 2001]

dorcia2633 | 2017-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2017

Seria krwawych napadów na banki w Marylandzie i Wirginii. Tajemniczy, wyjątkową przebiegły przestępca wynajmuje za każdym razem innych ludzi do rabunku... a potem ich zabija. Śledztwem kieruje Alex Cross. Kolejne tropy prowadzą donikąd. Lecz Cross nie rezygnuje. Nawet kiedy przekonuje się, że inteligentny zbrodniarz prowadzi z nim wyrafinowaną grę. I że za najmniejszy błąd może zapłacić śmiercią...

książek: 2031
talka | 2012-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2012

Supermózg kontra Alex Cross.... książka pochłonięta w jeden dzień:) i trzeba uznac zasłużone zwycięstwo Supermózgu:)

Monijja | 2015-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Świetna książka, szybko tocząca się akcja i oczywiście postać Supermózga - kontrowersyjna i niezwykle ciekawa. Cross został przechytrzony! Zakończenia kompletnie się nie spodziewałam ale to najbardziej lubię w takich typu książkach. Gorąco polecam i zabieram się za następną część.

betina360 | 2014-09-04
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 04 września 2014

Swietna ksiazka nie mozna sie oderwac.Supermozg niezly wszystkich wykiwal jestem pod wrazeniem pomyslu autora na ksiazke.Facet potrafi niezle pisac polecam:)

zabulak | 2014-08-05
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 05 sierpnia 2014

Mistrzostwo świata. Alex Cross został przechytrzony. Już nie mogę doczekać się kolejnej części. Gorąco polecam!

Astrid | 2013-06-04
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Uwielbiam Pattersona, a tą książką przypomniałam sobie za co :)

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 22 lipca 2012

Mało wciągający thriller. Autor w żadnym momencie mnie nie zaskoczył. Do tego zniechęciło mnie zakończenie, które jest niejasne i zbytnio skomplikowane. Mimo krótkich rozdziałów strasznie się męczyłam przy tej książce. Liczyłam na dużo większą dawkę akcji i pomimo, iż głównym bohaterem jest Alex Cross, książka mnie strasznie zawiodła.

beben1910 | 2012-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2012

Bardzo ciekawa książka, można ją przeczytać jednym tchem...

paula154 | 2014-01-06
Przeczytana: styczeń 2014

Ależ mnie pan Patterson zaskoczył tym zakończeniem.. :)

Sebastian | 2013-09-17
Przeczytana: 20 września 2013

Patterson idzie na łatwiznę. nie kupuję tego.