Łasica

Wydawnictwo: Amber
Pop! Goes the Weasel
kryminał, sensacja, powieść
dona

W Waszyngtonie grasuje seryjny morderca. Policja notuje dwadzieścia morderstw, ale Alex Cross jest przekonany, że liczba ofiar sięga stu. Rozpoczyna samotne polowanie. Jego przeciwnikiem jest ktoś niezwykle przebiegły. Ktoś, kto pozostaje poza wszelkimi podejrzeniami. Ktoś, kto na swoją następną ofiarę wybrał narzeczoną Crossa...

Monijja | 2015-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2015

Ciekawa fabuła, profil seryjnego mordercy zaskakujący. Co prawda niektóre rozdziały były przynudzające, w szczególności te o Crossie i jego rodzinie, która wydaje mi się taka jakaś za idealna ale mimo wszystko, książka warta przeczytania. Polecam!

Macgregor | 2017-04-23
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

Moja pierwsza przygoda z autorem. I się nie zawiodłem. Szybka akcja, dosyć dobrze opisane wszystkie postacie, trudno się oderwać od czytania. Ciekawość - co będzie dalej. Jedyne do czego można się przyczepić to, że przewidywalność zakończenia - klasyczny happy end - jednakże autor zostawił sobie otwarte drzwi w postaci ocalenia głównego winowajcy w całej historii.
Polecam jako lekturę na wieczorową porę.

To, co w Pattersonie lubię najbardziej, czyli krótkie rozdziały i dynamiczna akcja i w tym tomie są obecne, ale jakoś ciężko było mi się w niego wczytać. Kiedy już się wczytałam (po jakiejś połowie) poszło z górki. Fajny kryminał, dobrze zarysowany psychopata, ciekawa wizja gry, która nie jest dla wszystkich tylko grą, a wręcz sensem życia. Polecam.

Piotr | 2010-09-10
Przeczytana: 10 września 2010

Jak zwykle u Pattersona świetnie napisana książka. Początek był ekscytujący. Potem zacząłem się trochę nudzić, ale na szczęście potem akcja stała się znowu ciekawa i tak już było do końca. Polecam.

zabulak | 2014-08-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

Kolejna bardzo dobra książka Pattersona, w której jak zwykle profil seryjnego mordercy został przedstawiony w ciekawy i zaskakujący sposób. Alex Cross jak zawsze poradził sobie, ale czy na pewno ?

kitek8844 | 2015-05-15

james patterson jak zawsze mnie nie zawiódł :). świetna akcja, fajny zwrot akcji i oczywiscie alex cross :). to co lubie. polecam!

beben1910 | 2012-12-07
Przeczytana: 06 grudnia 2012

Ciekawa, ale kolejne zmartwuchwstania złych charakterów zaczynają mnie nudzić:)

killersteward | 2013-08-28

Całkiem fajna pozycja,ale zaczyna mnie już męczyć w tej serii (Alex Cross) to użalanie się nad sobą głównego bohatera i to,że praktycznie zawsze czarny charakter ucieka.

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 15 maja 2011

Książka jest dobra, ale nie na tyle, aby mnie wciągnąć tak, że czytałabym cały dzień bez przerwy. Ciekawy pomysł, wspaniałe tempo akcji, no i oczywiście Alex Cross - jeden z moich ulubionych bohaterów książek, to główne zalety tej powieści.

krzysiek_w | 2013-02-28

Bardzo dobra książka trzyma w napięciu do samego końca.