Dom przy plaży

83-7359-047-1
krymiał, powieść, sensacja
Marcin

Inne wydania

Brat Jacka Mullena - Peter - ginie tragiczną śmiercią na terenie rezydencji miliardera Barry'ego. Nie mogąc pogodzić się z oficjalnym werdyktem nieszczęśliwego wypadku, Jack - student prawa - podejmuje prywatne śledztwo. Liczne dowody wskazują na zabójstwo.

Madi | 2016-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2016

Książkę czyta się lekko i szybko ze względu na krótkie rozdziały,ale bez żadnej emocji ,czy napięcia.
Dopiero samo zakończenie- "proces" dodaje powieści trochę dreszczyku i emocji.
Jak dla mnie DOBRY i tylko DOBRY kryminał ,nic więcej.

Izabela Pycio | 2015-05-04
Przeczytana: 03 maja 2015

Bardzo dobrze się czyta, świetna narracja. Wciąga i czyta się błyskawicznie. Jednak wolę mniej fikcyjne zakończenia książek.

tajus | 2011-03-09
Na półkach: Miałam, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2011

Czyta się szybko, lekko i przyjemnie ze względu na łatwo przyswajalną treść i krótkie rozdziały. Dobra akcja, towarzyszące jej napięcie, interesujący nietypowy "proces" na końcu książki. Wszystko jak najbardziej na duży plus.

kasia | 2013-12-08
Przeczytana: 07 grudnia 2013

Świetny thriller. W książkach Pattersona podoba mi się to, że rozdziały są krótkie a akcja się nie spowalnia. Polubiłam zarówno Jacka jak i Petera.
Najchętniej przeczytałabym ją jeszcze raz.

nellanna | 2012-11-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 28 listopada 2012

Bardzo dobry thriller, chociaż, jeśli ktoś lubi Patersona w czystej postaci, możne być lekko zawiedziony, bo mniej tu gierek psychologicznych, więcej, zdecydowanie, akcji i...emocji, zwłaszcza w końcowej części powieści. Może współpraca z innym pisarzem takim smacznym i lżejszym sosem zaowocowała? Dla tych, co lubią sądowe potyczki, satysfakcja gwarantowana.
Drobna uwaga na temat notki na okładce. Nie czytajcie jej, bo Wam zepsuje całą zabawę! Nie wiem jak można zdradzić w thrillerze, tak spokojnie i bezmyślnie kwintesencję całej intrygi. Napisać o czymś, co ujawnione zostaje dopiero w ostatniej tercji...całej tej poruszającej historii. Może to wierne tłumaczenie z oryginału, od wydawcy? Potrafi zepsuć wiele...

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 12 maja 2012

Początek książki jest dobry, rozwinięcie jeszcze lepsze, a zakończenie rewelacyjne. Jest to jeden z bardziej wciągających thrillerów tego autora. Dzięki pierwszoosobowej narracji, niezwykłym tempie akcji oraz krótkim rozdziałom, książkę czyta się naprawdę szybko. Do tego dochodzi ciekawa i oryginalna fabuła. W niektórych momentach trochę się pogubiłam z powodu nagłego przeskoku dat. Mimo to polecam ten tytuł.

Marcin | 2010-08-27

Ten napis na okładce: "Najpopularniejszy thriller 2002 roku" jest tam nie bez powodu. Wciąga, przeczytane w jedno popołudnie. Ciekawy był ten pomysł z prowizoryczną salą sądową. Przez moment można się poczuć trochę jak w powieści Grishama.

Przeczytana: 2009 rok

Lubię Pattersona i jego historie. "Dom przy plaży", może nie należy do jego najlepszych powieści, ale fabuła jest wciągająca, śledztwo zawiłe i pełne niespodzianek.
Polecam

Jendza3 | 2014-08-25

Bardzo dobra książka, warta polecenia. Czyta się przyjemnie, autor przedstawił dobry pomysł jak wymierzyć sprawiedliwość bogatym amerykańskiego świata. Muszę zainteresować się innymi powieściami tej spółki autorskiej.

za6a | 2010-10-01
Przeczytana: 01 października 2010

Rewelacyjna książka, przeczytałam w jeden dzień, trzyma w napięciu do końca