Księżyc goblinów

Wydawnictwo: Univ-Comp
Goblin Moon
fantasy, magia, gobliny, elfy
Feanor

Skąd ten niezwykły czar, który roztacza Księżyc Goblinów? Dlaczego w jego blasku zdarzają się tak dziwne rzeczy...? Woda po przypływie wzrasta, ziemię rozrywają wstrząsy, chochliki wypełzają z nor. Rzeką Lunn cicho dryfuje trumna, a w niej zahipnotyzowany czarnoksiężnik i jego zapomniana księga czarów. Zamaskowany mężczyzna uniemożliwia Rycerzom Mezzatopholeez wykonanie ohydnych rytuałów, a w mieście Thornburg, gdzie elfy, karły i ludzie żyją razem, nie wszyscy są tymi, za których się podają... Fascynujący jest Zaczarowany Nowy Świat Goblinów. [tekst z okładki]

WonHai Paue | 2012-11-24

Najgorsza "książka" jaką kiedykolwiek przeczytałem.

Raven | 2013-03-06

Krótko: nie podobała mi się!

reptar | 2016-02-13
książek: 1912