Słoneczny Nurek

Sundiver
83-7150-031-9
Słoneczny, Nurek
dona

Żadna z obdarzonych inteligencją ras wszechświata nie przetrwała bez przewodnictwa opiekunów - żadna, z wyjątkiem ludzkości. Ale jeśli w zamierzchłej przeszłości nasi opiekunowie rozpoczęli wspomaganie rasy ludzkiej, to dlaczego nas porzucili? Ekspedycja "Słoneczny Nurek" przygotowuje się w grotach okrążających Słońce Merkurego na najdonioślejszą wyprawę w historii ludzkości. Ta wyprawa do wrzącego piekła Słońca ma odkryć nasze ostateczne przeznaczenie w kosmicznym porządku życia.

książek: 1991
Jahty | 2011-10-22