Dealer Miłości

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Dealer d'amour
83-7119-275-4
Scarlett

Autor - ksiądz zajmujący się paryską młodzieżą z marginesu - pisze o tych, którzy nie potrafią już ani dawać, ani przyjmować. Zachęca czytelników, by byli dealerami miłości i rozdawali ją wokół siebie z wielkim zaangażowaniem. Książka jest zbiorem refleksji opartych na codziennym duszpasterskim doświadczeniu autora, którym kieruje głęboka troska o człowieka oraz autentyczna miłość do Jezusa...

Zachęca czytelników, by byli dealerami miłości i rozdawali ją wokół siebie z wielkim zaangażowaniem. Książka jest zbiorem refleksji opartych na codziennym duszpasterskim doświadczeniu autora, którym kieruje głęboka troska o człowieka oraz autentyczna miłość do Jezusa Chrystusa i Kościoła.
W 1999 roku ukazała się nakładem Wydawnictwa Księży Marianów książka Guy Gilberta pt. "Bóg - moja pierwsza miłość".

Dominika | 2013-07-29
Pazur | 2013-07-10