Szczęściara

Tłumaczenie: Beata Horosiewicz
Cykl: Dziewczyna Super (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
Lucky
angiem

Jenny balowała już na niejednej imprezie, ale nigdzie nie było tak gorąco jak na farmie Millerów. Dosłownie: skończyło się przecież pożarem. Teraz dyrektor akademii Waverly szuka winnego, który za ten numer wyleci ze szkoły. Napięcie rośnie, plotki krążą w powietrzu, każdy jest podejrzany. Prawdziwy winowajca wie jednak, jak się wywinąć z kłopotu: trzeba wrobić Jenny...

źródło opisu: Amber, 2008

źródło okładki: Amber, 2008

fear | 2011-02-08

Niezbyt oryginalna, ale przyjemna w czytaniu. :)

scorpius | 2011-02-19
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 18 lutego 2011

na książke trafiłam przypadkowo. Nigdy nie czytam takich książek - są za cienkie, przygoda za szybko się urywa, a ja nie gustuje w tym typie kksiążek. Jednak podobała mi się, chociaż nie czytałam wczesniejszych części :)

eWa_A | 2011-01-20

lol

Kinga | 2013-08-14
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 14 sierpnia 2013

Książkę przeczytałam jednym tchem. Muszę przyznać, że była bardzo ciekawa. Ogólnie cała seria bardzo mnie ujęła, wciągnęła i tak dalej. Ale brakuje jej czegoś, co jest w moich ulubionych seriach.

jennyhumphrey57 | 2012-05-30
Przeczytana: 17 kwietnia 2010

Dobra. Dla odstresowania, chwilowego oderwania się od rzeczywistości, a przeniesienia w świat materializmu i szkoły, w której robi się chyba wszystko prócz samej nauki. Polecam tę serię bardziej od "Plotkary"

Natasha16 | 2011-12-20
Przeczytana: 30 czerwca 2011

Dopiero w następnej częsci dowiemy się, że jednak Callie okazała się być przyjaciółką i uchroniła Jenny przed wywaleniem ze szkoły :)

Audrey Danteska | 2012-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Aww uwielbiam tę serię! Końcówkę przeczytałam z zapartym tchem. Uwielbiam Tinsley i jej intrygi. Jenny jest mega-mdła...

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: czerwiec 2010

Książka jak dla mnie troche inna niż zwykle czytam, ale jak nuda nastanie to można ją przetrawić :)

Karolina | 2012-02-22
Przeczytana: 26 lutego 2014

Robi się coraz cieplej...!!!

Maer | 2013-02-08

I love it ♥