Bez przebaczenia

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Cykl: Dziewczyna Super (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Unforgettable

Każda dziewczyna marzy, żeby być dziewczyną super. Ale do czego może być zdolna dziewczyna, żeby zostać a dziewczyną Supera W akademii Waverly, elitarnej szkole z internatem, szykują się kolejne zmiany i przetasowania. Jenny zrywa z Easym i zawiera pakt z Callie a nie pozwolą, żeby jakikolwiek facet, choćby nie wiem jak przystojny, zniszczył ich przyjaźń. Callie jednak nie może przestać

źródło opisu: Amber, 2007

źródło okładki: Amber, 2007

Natalia | 2013-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2013

"Bez przebaczenia" jest już czwartą częścią serii Dziewczyny super. Opowiada o dalszych losach uczniów, chodzących do elitarnej szkoły Waverly.

anymore | 2014-01-31
Przeczytana: 30 grudnia 2013

Fajna seria :)

jennyhumphrey57 | 2012-05-30
Przeczytana: 10 kwietnia 2009

Dobra. Dla odstresowania, chwilowego oderwania się od rzeczywistości, a przeniesienia w świat materializmu i szkoły, w której robi się chyba wszystko prócz samej nauki. Polecam tę serię bardziej od "Plotkary"

alexia180 | 2014-10-12

Po sukcesie Gossip Girl musiałam poszukać książki. Niestety nigdzie nie mogłam dostać ani jednej powieści tej autorki. Dopiero niedawno natrafiłam na jedna cześć. Zawiodłam się. Brak mi konspiracji, spisku, zakłamania-tego wszystkiego co powodowało, że plotkara była "inna". To chyba jedyny przykład, gdzie film okazał się lepszy od książki.

Natasha16 | 2011-12-20
Przeczytana: 13 kwietnia 2011

Świetna, najbardziej wstrząsający był pożar na farmie u Millerów. Mimo, że Tinsley go roznieciła, chce, aby Jenny przyznała się do (jej) winy.

Weronika | 2013-01-20

Słaba książka jak dla mnie...

Daria | 2014-07-20

Ja osobiście nie toleruję książek o lesbijkach, więc gdy tylko w tej książce pojawił się ten temat, odechciało mi się ją czytać.

Karolina | 2012-02-22
Przeczytana: 23 lutego 2014

Oj dzieje się dzieje i będzie się działo...!!!

Maer | 2013-02-08

I love it ♥