Elita 5. Zemsta klasowych piękności

Wydawnictwo: Amber

Massie Block. Dziewczyny z Octavian pakują najcieplejsze kaszmirowe płaszcze i najmniejsze iPody i wyruszają na klasową wycieczkę w góry. W sąsiedniej chacie mieszkają chłopcy z Briarwood, a to znaczy, że dziewczyny muszą zainteresować się prowadzoną przez Massie Tajną Akademią Całowania. Kristen Gregory. Nie może jechać ze wszystkimi. Czy zostanie w Westchester sama? Nic podobnego! Dylan...

Dylan Marvil. Nareszcie chuda, po ciężkim ataku grypy. I nie przytyje, po tym jak zobaczy swoją matkę w objęciach nauczyciela geografii.

Alicia Rivera. Wie, że jej ukochany ma kogoś na oku. Ale kogo? Przecież to ona jest najgorętszą dziewczyną w Octavian.

Claire Lyons. Ma nową odlotową fryzurę i nowego wroga, ale ani jedno, ani drugie nic dla niej nie znaczy, odkąd Cam się na nią obraził.

Elita... Jedyną rzeczą trudniejszą niż się do niej dostać, jest w niej pozostać.

Irmina | 2014-07-06

Zdecydowanie najlepsza część, oczywiście ze względu na najciekawsze sceny mojej ulubionej pary Massie&Derrington! Mam nadzieję, że pozostałe części serii zostaną kiedykolwiek wydane w Polsce, bo przerwanie w takim momencie jest naprawdę irytujące!

isobel | 2012-05-17
Na półkach: YA Books, Przeczytane
Panna15 | 2014-08-09
Na półkach: Przeczytane, 2012 rok
Przeczytana: 05 lutego 2012

Chodź przeczytałam tylko dwie w dodatku ostatnie części to się bardzo ciesze. Na pewno nie spodobała mi się ta historia... Jest... trochę dziwna. No ale kto co lubi :)

Kinga | 2012-07-20
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2012
Przeczytana: 21 lipca 2012

Najlepsza z wszystkich książek z tej serii;)

Kara159615 | 2011-11-16

Super książka!!!!