Kochaj tego z kim jesteś

Tłumaczenie: Marta Czub
Cykl: Plotkara. Wejście Carlsów (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Love the One You're With
angiem

Rodzeństwo Carlsów na dobre zadomowiło się w Nowym Jorku. Pora na dalsze podboje - na Bahamach! Imprezy na ciepłych plażach, nowe znajomości, nowe pokusy. I tak dobra zabawa, że można zapomnieć o swoich drugich połowach pozostawionych na Manhattanie. Dopóki druga połowa nie pojawi się niespodziewanie na gorącej wyspie...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2009

źródło okładki: Wydawnictwo Amber, 2009

| 2012-06-01
Przeczytana: 31 maja 2012

Świetna i bardzo wciągająca :) Na pewno przeczytam pozostałe części, bo ta była pierwszą jaką przeczytałam :D

madziak1610 | 2012-06-21
Przeczytana: czerwiec 2012

Wypożyczyłam tą książkę pt. "Plotkara. Wejście Carlsów. Kochaj tego z kim jesteś", z biblioteki licząc na to, że oderwę się od rzeczywistości jakąś lekką książką, ale niestety rozczarowałam się - nie mogłam przejść nawet przez początek tej książki - okazała się tak fatalna !

Carrie | 2011-05-30

To jedyna część jaką czytałam z serii "Plotkara.Wejście Carlsów" ale szybko połapałam się kto kim jest. Łatwa i lekka. Dobra na letnie południa spędzone nad basenem, z drinkiem z palemką :)

minika20 | 2011-12-29
Przeczytana: 04 kwietnia 2011

Vivika | 2011-03-26
Przeczytana: 26 marca 2011

Wersja ''Wejście Carlsów'' jest średnia, poprzednia wersja była lepsza.

Bezimienna_izz | 2011-07-23
Przeczytana: 14 lipca 2011

Super książka. Polecam na gorące dni podczas opalania ;D

Martusia15112 | 2014-01-14
Przeczytana: 22 stycznia 2014

Bardzo przyjemna i lekka książka ;-)

Wiolka | 2016-11-26
Patrycja | 2016-11-04