Nie zdradzaj żadnych tajemnic

Okładka książki Nie zdradzaj żadnych tajemnic Joy Fielding
Okładka książki Nie zdradzaj żadnych tajemnic
Joy Fielding Wydawnictwo: Książnica Seria: Książnica kieszonkowa literatura piękna
Książnica kieszonkowa
Tell Me No Secrets
Książnica
2007-01-01
2007-01-01
Jerzy Bober
proces prześladowca panika

Jak zwykle u tej autorki jest fajny wątek kryminalny i dużo psychologii. Polecam

Uwielbiam tą autorkę 😉 jej książki nigdy nie są o niczym, zawsze dają do myślenia i czas poświęcony na czytanie nie jest zmarnowany.
Zaczęłam czytać dopiero ta pozycję. Zniechęca mnie tylko drobny druk, ale ciekawość i tak wygrywa bo co odłożę ta książkę to za chwilę znów po nią sięgam.
Wasze pozytywne oceny tylko potwierdzają że warto przeczytac 😉
Przeczytałam książkę. Rewelacyjna!

Wasze pozytywne oceny tylko potwierdzają że warto przeczytac 😉
Przeczytałam książkę....

czasami nie można ufać nawet najbliższym.

czasami nie można ufać nawet najbliższym.

Powieść psychologiczno-obyczajowa czyli mój ulubiony gatunek literacki i do tego Joy Fielding. Uwielbiam tę autorkę przede wszystkim za jej błyskotliwe dialogi. W "Nie zdradzaj żadnych tajemnic" od pierwszej strony. GORĄCO POLECAM!

Bardzo fajny thriller, mocno wciągający. To lubię...

Bardzo fajny thriller, mocno wciągający. To lubię...

Długo się rozkręca....nie zachwyciła mnie ta historia

Długo się rozkręca....nie zachwyciła mnie ta historia

Bardzo ciekawa i wciągająca książka z zaskakującym zakończeniem,polecam wszystkim lubiącym kryminały,ja na pewno sięgnę po inne książki tej autorki:)

super

super

Świetna książka opowiadająca o przygodach pani prokurator Jessice,która ma niełatwą zagadkę do rozwiązania...
Czy jej się to uda?
Jakie będą tego skutki?
Przeczytajcie sami. Naprawdę niesamowita książka,która do końca trzyma w napięciu! ;p

Czy jej się to uda?
Jakie będą tego skutki?

Jak mówiłam, sięgnęłam po kolejną książkę tej autorki. Nie rozczarowałam się. Wczułam się w bohaterkę, przeżywałam wszystko razem z nią, a zakończenie, co tu dużo mówić, mistrzowskie i zaskakujące.

• Joy Fielding

Joy Fielding Nie zdradzaj żadnych tajemnic Zobacz więcej