Wszystkie złe miejsca

Świat Książki
2021-07-28
2021-07-28
internetowe randki kobiety psychopata

Główna bohaterka Paige rozstała się z chłopakiem. Zakłada konto na portalu randkowym. Nie wie, że grasuje tam seryjny morderca, który wykorzystuje swój urok osobisty by podrywać i mordować kobiety. Jak dla mnie dosyć przewidywalna książka. Może nie czyta się jej źle, ale już w połowie możemy domyślić się zakończenia. Na bardzo nudny wieczór może być.

Uwielbiam Joy Fielding i ta książka była dobra, ale to nie jest thriller, to powieść obyczajowa z małymi motywami kryminalnymi. Fajnie się czyta, fajnie czas leci i książka wciąga więc warto przeczytać. Czy książka jest skomplikowana? no może trochę ale wciągająca na pewno.

Kupiłam książkę w wydaniu podróżniczym, na wyprzedaży.

Zachęcił mnie opis, w połowie książki byłam rozczarowana, bo nie był to "elektryzujący thriller", a powieść obyczajowa z odrobiną motywu mordercy szukającego ofiar online. Autorka skupia się głównie na 4 kobietach i ich życiu — szczerze mówiąc nie tego oczekiwałam od tego tytułu.

Czyta się ją szybko, może dlatego, że spodziewamy akcji, a gdy robi się ciekawie — dostajemy koniec i podziękowania od autorki.

Kupiłam książkę w wydaniu podróżniczym, na wyprzedaży.

Czyta się ją szybko, może dlatego,...

Książki nie doczytałam do końca. To znaczy doczytałam, ale moim sprawdzonym sposobem: po rozczarowującym początku i nie spodziewając się lepszego środka przerzuciłam na koniec aby dowiedzieć się rozwiązania akcji. Hmm.. "akcji"... Problem w tym, że niemal w ogóle jej nie było. Ktoś się z kimś spotykał, potem te spotkania omawiał, gdzieś wpadło jakieś morderstwo i ogólnie nic z tego nie wynikało.

Książka banalna, już po pierwszych kilkunastu stronach wiedziałam jak to się skończy. Nie ma tutaj nic ciekawego, żaden z tej książki thriller, a tym bardziej kryminał. Nie warto marnować czasu na tę pozycję.

Książka fajna. Dobrze że jest wielo-wątkowa. Żeby było zabawnie jest motyw silnych ud polek 😅. Spodziewałam się czegoś więcej, np: jakiejś zemsty. Trochę jak czekanie na lizaka a on okazuje się nie być słodki.

Nastawiłam się na ciekawy thriller, a otrzymałam obyczajówkę z niezbyt sensownymi wątkami. Zawiodłam się na tej książce.

Współczesne kobiety szukające szczęścia i miłości na portalach internetowych. Temat idealny na napisanie książki. Wyszedł niezły kryminał – thriller. Cztery kobiety : matka ( Joan ) i córka Paige , Heather , współpracownica Paige, która odbiła jej faceta oraz Cloe, najlepsza przyjaciółka Paige.

Wszystkie angażują się w internetowe randki , trafiając w sidła jednego mężczyzny. Zabójcy, który przez aplikacje towarzyskie wabi swe ofiary do swego domu. Sprawia później, że wyjątkowy wieczór przeradza się nagle w mroczny koszmar….

Wszystkie angażują się w internetowe randki , trafiając w sidła jednego...

Dobrze skonstruowana opowieść o kobietach poszukujących w życiu szczęścia, stabilizacji i miłości. Narzędziem do osiągnięcia celu mają być internetowe randki, ale właśnie w sieci czai się bezwzględny zabójca. Książka czyta się bardzo dobrze, a zakończenie jest przewrotne.

Bardzo, bardzo ciekawa książka. Jeszcze się nie zawiodłam na autorce 😊

Bardzo, bardzo ciekawa książka. Jeszcze się nie zawiodłam na autorce 😊

• Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Wszystkie złe miejsca