To pierwsza książka z opowieściami znanych polskich podróżników, która ukazuje się w ramach przygotowanej dla uczczenia piątego roku działalności National Geographic w Polsce, nowej serii Za horyzontem. Polscy autorzy: podróżnicy, odkrywcy, fotografowie oraz inne "niespokojne dusze" - zaproszeni do współpracy przy jubileuszowym projekcie National Geographic - wspominają swoje najbardziej niezwykłe i niezapomniane wyprawy.

KasiaM | 2014-03-12
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 12 marca 2014

Po przeczytaniu tej książki mam zamieszanie w głowie.Tyle autorów i tyle różnych końców świata. Zdarza się tak ,że jeden autor opisuje 4 odmienne przygody w przeróżnych miejscach .To wywołuje trochę chaosu. Dlatego też taka niska ocena.
Na wyróżnienie zasługują p. Czerwińska ,p. Marek Fiedler ,p. Piętkowski i p. Szarc - Bronikowski .Ich opowiadania są bardzo ciekawe i zasługują na przeczytanie.

ilona | 2016-10-31
Syl_wina | 2016-10-24