Wyprawy na koniec świata

Okładka książki Wyprawy na koniec świata
Piotr ChmielińskiRyszard Czajkowski Wydawnictwo: National Geographic literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
National Geographic
2004-01-01
2004-01-01
8389019655
podróże przygody

Okładka książki Między niebem a piekłem Piotr Chmieliński, Ryszard Czajkowski, Anna Czerwińska, Arkady Radosław Fiedler, Krzysztof Hejke, Marek Kamiński, Maciej Kuczyński, Iwa Momatiuk, Beata Pawlikowska, Andrzej Piętowski, Stanisław Szwarc-Bronikowski, Marek Tomalik, Monika Witkowska
Ocena 6,9
Między niebem ... Piotr Chmieliński,&...
Okładka książki Świat na talerzu Krzysztof Tadeusz Baranowski, Arkady Radosław Fiedler, Krzysztof Hejke, Maciej Kuczyński, Iwa Momatiuk, Beata Pawlikowska, Andrzej Piętowski, Monika Rogozińska, Stanisław Szwarc-Bronikowski, Marek Tomalik, Monika Witkowska, Andrzej Zawada
Ocena 6,3
Świat na talerzu Krzysztof Tadeusz B...

Po przeczytaniu tej książki mam zamieszanie w głowie.Tyle autorów i tyle różnych końców świata. Zdarza się tak ,że jeden autor opisuje 4 odmienne przygody w przeróżnych miejscach .To wywołuje trochę chaosu. Dlatego też taka niska ocena.
Na wyróżnienie zasługują p. Czerwińska ,p. Marek Fiedler ,p. Piętkowski i p. Szarc - Bronikowski .Ich opowiadania są bardzo ciekawe i zasługują na przeczytanie.

Dodaj cytat z książki Wyprawy na koniec świata