Wyprawy na koniec świata

literatura podróżnicza
2004-01-01
8389019655
podróże przygody

Po przeczytaniu tej książki mam zamieszanie w głowie.Tyle autorów i tyle różnych końców świata. Zdarza się tak ,że jeden autor opisuje 4 odmienne przygody w przeróżnych miejscach .To wywołuje trochę chaosu. Dlatego też taka niska ocena.
Na wyróżnienie zasługują p. Czerwińska ,p. Marek Fiedler ,p. Piętkowski i p. Szarc - Bronikowski .Ich opowiadania są bardzo ciekawe i...

• Podróże
  • Podróżnicze
  • Chcę w prezencie
  • Podróże 🧭 Poznawanie świata
  • Podróże
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)

Dodaj cytat z książki Wyprawy na koniec świata