Festiwal Radości

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Dashing through the snow
festyn, loteria, tajemnica
dona

W miasteczku Branscombe w stanie New Hampshire wszyscy przygotowują się do pierwszego bożonarodzeniowego Festiwalu Radości. W wieczór poprzedzający rozpoczęcie festynu kilku przyjaciół dowiaduje się, że wygrało sto osiemdziesiąt milionów dolarów na loterii. Jeden z nich, Duncan, w ostatniej chwili zrezygnował z gry. A potem zniknął. Drugi kupon z wylosowanymi liczbami został nadany w sąsiedniej miejscowości, ale właściciel się nie ujawnia. Czy możliwe, że jest nim Duncan? I że zrobił to w tajemnicy przez kolegami?

ElViento | 2013-10-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 11 października 2013

Czytadełko do jednej kawy i dwóch herbat. Przyjemne, szybko się czyta, intryga krótka i mało rozwinięta, ale taki jest urok podobnych wydawnictw.

Polecam kryminałek, dla odprężenia idealny ;)

Popiol91 | 2012-07-23
Przeczytana: 22 lipca 2012

Dzięki tej książce przekonałem się, że Mary Higgins Clark jest moją ulubioną autorką książek. Nie można się oderwać. Całą przeczytałem w pociagu i nie mogłem się oderwać, podoba mi się bardzo;) POLECAM

P.S. Czy MHC zawsze konczy książki wiążąc wszystko z autem ?:)

Emma | 2016-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2016

Naiwna, bardzo amerykańska książka o tym, co złego nas może spotkać, gdy wygramy główną nagrodę w LOTTO.
Jak nie masz co robić na plaży lub w pociągu, to z tą niezobowiązującą powieścią możesz spędzić kilka godzin.

muszka-pietruszka | 2014-06-10
Przeczytana: grudzień 2012

Bardzo lubię gwiazdkowe książki duetu matka i córka Higgins Clark. Nie ma w nich skomplikowanej intrygi kryminalnej, wszystko jest dość przewidywalne, ale mają fantastyczny nastrój, skrzą się humorem, są ciepłe i idealne do czytania np. w pociągu w drodze na Święta u rodziny... Ta powieść jest typową przedstawicielką tego lekkiego, świątecznego nurtu dwóch pisarek. Z obowiązkowym happy endem i wątkiem miłosnym. Żałuję, że nie ukazało się tych książek więcej - były u mnie żelaznym punktem Bożego Narodzenia...

ArtP | 2011-09-27
Przeczytana: marzec 2011

,,historia zapadła na długo w pamięci, jak większość książek tej autorki czyta się szybko i lekko, nie przeładowana skomplikowanymi historiami

Ewa | 2013-04-06
Przeczytana: 05 kwietnia 2013

Książka nie należy do kryminałów, które podnoszą czytelnikowi poziom adrenaliny do granic możliwości, jednak czyta się ją jednym tchem. Jest to literatura, którą ja nazywam „lekturą jednego popołudnia”. Proste słownictwo wplecione w ciekawą treść, pięknie podkreślającą zimową atmosferę małego miasteczka i panujące w nim stosunki sąsiedzkie. Powodują, że człowiek na chwilę przenosi się do innego świata – realnego, a zarazem bajkowego.Polecam książkę, każdemu kto lubi literaturę kryminalną, ale nie tylko. Można bowiem na tych kilkudziesięciu stronach znaleźć nie tylko wątek kryminalny, ale uczucie miłości, piękną niezobowiązującą przyjaźń, oraz fantastyczną przygodę.

Anita | 2012-12-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 24 grudnia 2012

Lekka powieść, którą można zabić nudę. Wciągająca, ciekawa, bardzo dobrze napisana. Ma to coś, które sprawia, że jest po prostu dobra, polecam ;)

Agata | 2013-01-19
Na półkach: 2013, Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 19 stycznia 2013

Książkę szybko się czyta a historia z biegiem stron się rozkręca. Daje poczucie uczestnictwa jako widza całej opowieści historia jest realistyczna jednak pokazuje to że przypadki mogą skończyć się i dobrze i źle co powinno nas uczulać na całe życie.

Kaja89 | 2014-06-08

No cóż książka , nie ma się nijak do dobrego kryminału. Akcja toczy się w nieskończoność, wątek nudny i przewidywalny, niestety książki autorstwa obu pań nie zostaną moimi ulubionymi pozycjami w domowej bibliotece

Shani | 2015-09-27
Przeczytana: 25 września 2015

Książka bardzo krótka, tak naprawdę na moment czytania, ale idealna do pociągu; można ją skończyć w trakcie jednej podróży i człowiek nie "utknie" w jednej powieści na tydzień.