Ruthless Empire

Okładka książki Ruthless Empire Rina Kent
Okładka książki Ruthless Empire
Rina Kent Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Royal Elite (tom 6) Seria: Niezwykłe Zagraniczne literatura obyczajowa, romans
Royal Elite (tom 6)
2024-05-30
2020-08-19
Emilia Niedzieska
Liceum przybrane rodzeństwo 18+ new Adult

RUTHLESS EMPIRE to ostatni tom w serii ROYAL ELITE. Muszę przyznać, że to była cudowna podróż.

Na deser autorka zaserwowała historię pary, których połączyła zakazana relacja. Jeśli lubicie motyw przybranego rodzeństwa, to zdecydowanie jest to książka dla was.

Cole Nash rozkochał mnie w sobie... swoimi zainteresowaniami. Jego bohater uwielbia czytać (zwłaszcza książki filozoficzne) i w wielu scenach został sportretowany właśnie z lekturą w dłoniach. To cichy i enigmatyczny obserwator, który nie wypowiada więcej niż jest to konieczne. Po śmierci ojca, zarówno chłopak jak i jego matka odetchnęli z ulgą - zwłaszcza po tym, co musieli znosić za jego życia.

Śmiem twierdzić, że Silver Queens to największa anty(bohaterka) całej serii.  Po rozwodzie rodziców, swoje życie dzieli pomiędzy domem w którym mieszka z ojcem (przyszłym Premierem kraju),a apartamentem cierpiącej na problemy psychiczne, matki.

Kiedy matka Cole'a i ojciec Silver ogłaszają zaręczyny, a następnie biorą ślub, nasi bohaterowie uświadamiają sobie, że cokolwiek mogłoby się między nimi wydarzyć, właśnie umarło śmiercią naturalną. Ale czy na pewno?

RE może i nie wybija się na tle całej serii, ale... ma taki plot-twist, przez który moja szczęka wylądowała z wielkim hukiem na podłodze. Zdecydowanie był to jeden z największych i najbardziej nieprzewidywalnych zwrotów akcji na jakie kiedykolwiek trafiłam w książce.

“I’m chaos?”
“The worst of all. The most beautiful of all. And you know what? You might as well be the deadliest.”

• Do kupienia
  • Aaa
  • 📱🎧 Legimi - ebooki/audiobooki
  • Kupię
  • Do przeczytania - Wydawnictwo Niezwykłe (2024)

Dodaj cytat z książki Ruthless Empire