Szukam męża, szukam żony

Getting personal
83-241-0297-3
Manby
agasta

Romantyczna komedia o uczuciowych rozterkach i sercowych zawirowaniach trojga niezapomnianych bohaterów Czy każdy facet, jakiego pozna twoja najlepsza przyjaciółka, musi być draniem? Czy każda dziewczyna, z jaką umówi się twój najlepszy przyjaciel, musi być gęsią? Czy każda twoja randka musi być niewypałem? Ruby, Lou i Martin postanawiają napisać ogłoszenia matrymonialne. Dla siebie...

Czy każdy facet, jakiego pozna twoja najlepsza przyjaciółka, musi być draniem?
Czy każda twoja randka musi być niewypałem?
Ruby, Lou i Martin postanawiają napisać ogłoszenia matrymonialne. Dla siebie nawzajem. Idealne rozwiązanie? Raczej najprostsza droga do katastrofy...

Natalia | 2016-10-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 14 października 2016

Ależ się wynudziłam czytając tę książkę. Przewracając kartka po kartce czekałam na jakiś przełom, który nie nastąpił. Czytałam i czytałam, żadnych wrażeń pozytywnych ani emocji. Miałam wrażenie, że przebrnęłam już przez większość stron, a okazało się, że jestem dopiero lub aż na "91" stronie i nadal nic się nie dzieje. Przewidywalna, mnóstwo powtórzeń. Chaotyczna i zbyt długa.
Nie polecam. Dla mnie, to była męczarnia !

angela2046 | 2014-09-28
Na półkach: Zabawne, Romans, 2014, Przeczytane

Nie jest to może literatura wysokich lotów, ale myślę, że mogę ją spokojnie polecić. Jest to opowieść o trzech przyjaciołach: Ruby, Lou i Martinie. Cała ta trójka nie ma szczęścia w miłości, dlatego postanawia dopomóc sobie pisząc ogłoszenie w gazecie w rubryce dla samotnych. Żeby zwiększyć szanse, to bohaterowie nie piszą ogłoszeń sobie sami, tylko piszą im je przyjaciele.

Ruby: kobieta, która nie ma szczęścia w wyborze mężczyzn. Zawsze wybiera takich, którzy potrzebują jej tylko po to, żeby zyskać pewność siebie, a później zapolować na młodsze. Przeważnie są to mężczyźni, którzy właśnie rozstali się z żoną, bądź są w trakcie rozwodu.

Lou: to taki typ opiekunki. Jest przeważnie wykorzystywana przez swoich mężczyzn. Niespodziewanie spotyka swój ideał w metrze, niestety nie wykorzystuje sytuacji i tak oto marzy, że uda jej się jeszcze spotkać owego mężczyznę.

Martin: wybiera dla siebie same idiotki. Marzy o napisaniu książki. Niestety nie ma weny twórczej, dlatego jego marzenie...

Maromira | 2015-07-22
Przeczytana: 27 czerwca 2015

Przyjemna, aczkolwiek naiwna romantyczna powieść. Spierałabym się z tym, że to komedia - choć bywają sytuacje potencjalnie zabawne, to zbyt często zmierzają w kierunku żenujących. Bohaterowie również nie pociągają - jedynym ciekawym wątkiem jest historia Lou, choć jak dla mnie o wiele oryginalniej byłoby podmienić u niej wybranka. Bo choć zakończenie jest miłe i co ważniejsze otwarte, to zabrakło powiewu świeżości i nowości. A szkoda, bo wyobrażałam sobie po opisie o wiele ciekawszą historię.

Muminka | 2016-03-19
Justyna | 2016-03-06