Z archiwum Eks

Wydawnictwo: Amber

Romantyczna komedia, która zachwyca poczuciem humoru i celnością spostrzeżeń, urzeka ciepłym tonem i intymnym nastrojemPrzekonująca, życiowa, przezabawna powieść zmuszająca do śmiechu i do refleksjiFay Parker jest piękna, odnosi sukcesy zawodowe i.....

Cuddless | 2011-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2011

Można by rzec, że to typowe babskie czytatdło, ale chociaż historia jest rodem z brazylijskiego serialu, jest kilka rzeczy, które wyróżniają tę książkę spośród innych i sprawiają, że zasługuje na uwagę.
Autorka nie tylko jest świadoma tego, jaką intrygę uknuła (i sama stwierdza, że jest jak z Wenezueli), ale jeszcze cudownie puentuje ją ostatnim zdaniem. Uśmiałam się serdecznie po przeczytaniu go, brawo!
Poza tym wartka akcja i lekki, przyjemny język, to też plus.
No i dawno już nie widziane przeze mnie retrospekcje, dzięki którym lepiej poznajemy bohaterów i ich historię. Bardzo zgrabny zabieg językowy, który doceni każdy zainteresowany ;)

Natomiast gigantycznym minusem jest to, że wydawnictwo dopuściło książkę do druku w tak karygodnym stanie (mówię o wydawnictwie Amber, seria "My dwudziestolatki, trzydziestolatki..."). Nie dość, że roi się od błędów stylistycznych ("Miłego wieczora", "tą nową imprezę") i literówek, to znaki interpunkcyjne wstawiano chyba na oślep - na kogo...

Ewa | 2010-09-06
Przeczytana: wrzesień 2010

Typowo babska lektura , napisana łatwym do przyswojenia językiem ;)

TrueNorth | 2015-06-26
alternatywa | 2015-06-21