Dziewczyny z Agencji

Hanka V. Mody Wydawnictwo: Empik Go literatura obyczajowa, romans
Empik Go
2023-06-01
2023-06-01

Książkę przeczytałam dzięki uczestnictwu w BookTour Czytam dla przyjemności.
Bohaterki ,,Dziewczyny z Agencji "pracują razem ,każda z nich jest inna ,mimo różnic charakterów zostały przyjaciółkami.
Mają swoje problemy,oczekiwania i przeżycia .
Poznajemy ich dzięki ich związkom,romansom ,bohaterki pozwalają sobie na bardzo dużo swobody ,dla mnie aż za dużo .Książka to
Ich decyzje ,postępowanie nie podobały mi się ,ale każdy ma prawo żyć jak chce .
Polecam przeczytać .

Książkę przeczytałam dzięki uczestnictwu w BookTour Czytam dla przyjemności.
Mają swoje problemy,oczekiwania i przeżycia .
Ich...

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

Cztery kobiety - Berenika, Kalina, Mirka oraz Marta. Mają różne charaktery oraz upodobania. Łączy je tylko praca w ABW oraz pragnienie bycia przez kogoś kochanym.
Berenika nigdy nie miała szczęścia w miłości. Wszystkie jej wcześniejsze związki zakończyły się dość nieprzyjemnie. W poszukiwaniu miłości związała się z żonatym mężczyzną, w dodatku ze swoim przełożonym. Po cichu licząc na to że w końcu uda się jej stworzyć szczęśliwy związek.
Życie Kaliny wydaje się ułożone oraz szczęśliwe. Wraz ze swoim mężem Adamem tworzą zgraną parę, mimo upływu lat w ich związku nadal jest żar. Jednak jedna wiadomość burzy jej spokój, powodując rozpacz, która przeradza się w chęć zemsty na własnym mężu.
Mirka to młoda kobieta z masą kompleksów. Uwielbia gotować oraz jeść. Uważa się za osobę grubą, ktora właśnie z tego powodu nie zasługuje na miłość i nie może znaleźć kogoś kto ją pokocha. Właśnie z powodu takiego myślenia wikła się w romans z kolegą z pracy.
Marta marzy o szczęśliwym życiu u boku odpowiedniej kobiety oraz o dziecku. Ukrywa swoją orientację bojąc się konsekwencji z tego powodu w pracy. Pewnego dnia poznaje kobietę, która wywołuje u niej nadzieję na szczęśliwy związek.

Czy dziewczynom uda się znaleźć miłość i ułożyć sobie życie? Czy zaznają w końcu spokoju i szczęścia? Czy będą miały odwagę zawalczyć o siebie?

Zacznę od tego że Kocham tą książkę🥰 Jest to świetna historia silnych kobiet, które pragną w końcu zaznać miłości u boku kogoś kto pokocha je bezwarunkowo. Autorka porusza naprawdę ważne tematy między innymi o samoakceptacji, odrzucenie ze względu na orientację czy utratę zaufania w małżeństwie. A także pokazuje relacje między przyjaciółkami, które w ciężkich chwilach były dla siebie wsparciem a także potrafiły się porządnie zabawić 😉😄 I nie zapomnijmy o scenach sexu, od których czytelnikowi robi się gorąco🥵🥵Ja dodaję tą książkę do mojej listy najbardziej ulubionych 😉
#btdziewczynyzagencji #dziewczynyzagencji #hankavmody #btzfantastyczna

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

Typowy erotyk, prosta historia, dużo seksu, szczegółowych opisów, wulgarny język, zaznaczam jak dla mnie. Jeśli ktoś lubi takie historie to sięgnie po lekturę. Ja nie przepadam.

Ta książka miała ogromny potencjał. Spodziewałam się ciekawego wątku związanego z pracą w agencji rządowej, ale niestety jest tu tego jak na lekarstwo. Za to dostaniemy mnóstwo zdrad, picia, seksu i knowań. Jest też przyjaźń kobiet, które bardzo się od siebie różnią, mimo tego są dla siebie wsparciem. Niestety książka w mój gust nie trafiła. Ale zaznaczam , że to moje zdanie a Was zachęcam do przekonania się samemu jak "wygląda" praca w agencji rządowej i co może z tego wyniknąć.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki.
Cztery dziewczyny Berenika, Kalina, Mirka i Marta. Cztery różne charaktery, ale połączyła je praca w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i przyjaźń. Każda z nich ma swoje życie prywatne, problemy i sekrety. Autorka porusza wiele tematów; samoakceptacja, zdrada, intrygi, sekrety, poszukiwanie miłości i chęć zemsty oraz potrzebę bliskości. Sięgnij po książkę i dowiedz się z jakimi problemami zmagała się dana bohaterka.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki.

To moje drugie spotkanie z twórczością autorki Hanka V. Mody Powieść ,, Dziewczyny z Agencji " po tytule sądziłam że będzie to książka pełna pikantnych szczegółów z życia i pracy tzw ,, dziewczyn lekkich obyczajów " a tutaj czekała mnie niespodzianka. Książka opowiada o czterech przyjaciółkach Berenika Kalina Mirka oraz Marta pracują w ABW.

Dzięki też książce mogłam poznać trochę ciekawostek z pracy w takim miejscu oraz liznąć trochę słówek z slangu ludzi pracujących w takim miejscu. Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie tą książką sądziłam że będzie to historię pełną akcji a dostałam opowieść o przyjaźni, różnorodności z dużą dawką różnorakich wątków oraz bohaterów. Autorka nie obawiała się poruszać bardzo różnych tematów . Mamy tu poruszoną kwestię własnej wartości, akceptacji oraz bardzo odważne sceny erotyczne również z udziałem par tej samej płci oraz intrygi, zdrady, poszukiwanie miłości czy dążenie do zemsty. W książce autorka ukazała też fajna reakcje między przyjaciółkami każda z nich jest inna ale wspólnie stworzyły damski kolektyw. Polecam ją serdecznie a dziewczynom z bloga ,, Czytam dla przyjemności " dziękuję za BT w ramach którego miałam możliwość przeczytać tą książkę.

Dzięki też książce mogłam...

To było moje pierwsze spotkanie z autorką, akurat w ramach Book Tour.
"Dziewczyny z agencji" dość zaskakująca książka o pracy w służbach specjalnych.
Cztery przyjaciółki, cztery charaktery, cztery pokręcone historie. Jak pogodzić pracę z życiem prywatnym kiedy na to drugie kompletnie brakuje czasu? Dziewczyny starają się lawirować między jednym a drugim. Chociaż nic nie układa się tak jak by sobie tego życzyły, nie poddają się i starają się walczyć o swoje marzenia.
Książka czyta się lekko i przyjemnie.

To było moje pierwsze spotkanie z autorką, akurat w ramach Book Tour.
"Dziewczyny z agencji" dość zaskakująca książka o pracy w służbach specjalnych.

Książka ,,Dziewczyny z agencji” okazała się naprawdę zaskakującą pozycją. Sam opis nie sugerował zbyt wiele, a ja sama do końca nie wiedziałam czego mam się spodziewać.
Otrzymałam bardzo ciekawe i niebanalne połączenie historii o kobiecej przyjaźni z pracą w służbach specjalnych. W tym zawodzie kobiety nie mają łatwo i cały czas muszą walczyć o równouprawnienie.

Podoba mi się sposób w jaki Autorka podeszła do zbudowania każdej z bohaterek. Poznajemy niemal na wylot ich charaktery, a także problemy, z którymi muszą się zmagać. Takie szczegółowe poznanie bohaterek sprawia, że łatwiej nam jest utożsamić się z ich emocjami oraz mentalnie wspierać je w drodze do szczęścia.

Nie spodziewałam się, że ta książka wywrze na mnie tak pozytywne wrażenie. Pozwoliła mi zrozumieć wartość prawdziwej i szczerej relacji oraz skłoniła do refleksji nad pewnymi aspektami życia.

Podoba mi...

"Dziewczyny z Agencji" autor: Hanka V.Mody

Już sam tytuł książki jest dość przewrotny, gdyż może nie skojarzyć się z taką agencją jaką Autorka miała na myśli 😉 Dziewczyny pracują w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Główne bohaterki to: Marta, Berenika, Kalina oraz Mirka. Kobiety są zupełnie różne i mają inne podejście do życia, jednak połączyła je przyjaźń. Jak zawód, który wykonują wpływa na ich życie? Jak poradzą sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nimi los?

Powieść porusza wiele tematów jednak nie będę Wam robić spojlera. Książkę naprawdę dobrze się czyta i jest ona ciekawa. Generalnie nie przeszkadza mi wulgarny język w książkach, jednak w tej było go dla mnie trochę za dużo, ale to chyba jedyny minus tej powieści. Mimo wszystko skuszę się na pewno w przyszłości na przeczytanie kolejnych książek Autorki 👍

Jeśli szukacie ciekawej książki na długie jesienne wieczory i lubicie powieści o kobiecej przyjaźni to koniecznie sięgnijcie to tę książkę 👍 W mojej ocenie 8/10 🔥

"Dziewczyny z Agencji" autor: Hanka V.Mody

Przewrotny tytuł, ale treść całkowicie nieprzewrotna: szczera, prawdziwa w odsłonie pragnień, myśli, potrzeb, przyjaźni kobiet. Warto przeczytać/wysłuchać i przy okazji poznać nieco tajemnic służb ;)

• Obyczajowe
  • Literatura obyczajowa romans