Domina

2023-10-23
KOBIETA DOMINA EROTYK PSYCHOLOGIA MARZENIA

- Wolno Ci wszystko, tylko nie wolno Ci go kochać -
🌹
"Domina" jest debiutem autora, który jak najbarciej przypadł mi do gustu. Bohaterką tej powieści jest Anna, piękna kobieta i trochę znudzona pracą jako psycholożka. Po namyśle bardzo chce coś zmienić w swoim życiu. Kocha seks i postanawia coś zrobić w tym kierunku. Chce urzeczywistnić to o czym marzy i fantazjuje. Ma wysokie wymagania, i chce się przekonać jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby być w pełni zadowoloną. Umawia się z Tomaszem, który ma jej w tym dopomóc. Również bardzo chce zostać dominą. Podejmując ryzyko, nie wie, że ta decyzja odmieni jej życie. Będzie musiała dokonać wyboru - kariera czy miłość, która w pracy jest zakazana.
🌹
Czy jesteś gotowa zaryzykować wszystko, aby wyrwać się z ram własnej przeciętności i przybrać formę bogini seksu ?
🌹
Dwoje bohaterów a jakże różniących się od siebie.
Anna jest osobą do końca nie wiedzącą czego tak naprawdę chcę. Natomiast Tomasz, oaza spokoju i opanowania. Czy ze zderzenia dwóch światów może wyjść coś dobrego. Nasówa się wiele pytań, na które odpowiedź znajduje się w książce.
🌹
Czy dołączysz do " wilczego stada"? Czy zostaniesz "wilczycą"? Będziesz pożerać czy sama zostaniesz pożarta ?
🌹
Książka jest mocna, nie ukrywam tego, ale bardzo mi się podobała. Dwóje różnych bohaterów, ale mi to nie przeszkadzało w trakcie czytania bo różnorodność jest jak najbardziej wskazana aby nie było nodno, aby coś się działo. I dzieje się, i to sporo...
🌹
Zaznaczam, że powieść ta jest przeznaczona dla osób pełnoletnich.
Jak najbardziej zachęcam do sięgnięcia po nią, i przeniesienia się do świata Anny, aby przekonać się jak daleko zdoła się posunąć, i co z tego wyniknie.
POLECAM !!!

- Wolno Ci wszystko, tylko nie wolno Ci go kochać -
🌹

Lubicie czytać książki debiutujących Autorów? Czy przemawiają do Was erotyki? Czy chcecie mieć rumieńce podczas czytania? Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście tak, to mam dziś dla Was lekturę idealną ;) Zapraszam Was na patronacką opinię o "Dominie".

Anna jest bardzo seksowną panią psycholog. Jednak czuje, że ta praca wypala ją od środka. Bardzo lubi seks, i to właśnie w tego typu pracy, chciałaby się sprawdzić. Chce zobaczyć, jakie są granice jej seksualnych fantazji i jak daleko może się posunąć ... W tym celu umawia się na randkę z nieznajomym mężczyzną o imieniu Tomasz. On ma jej zapewnić niezapomniane doznania i sprawić, by poczuła się jak w raju... . Ponadto marzy się jej, aby zostać dominą... Nie spodziewa się jednak, że za sprawą podjętych przez nią decyzji, jej życie diametralnie się zmieni. Dodatkowo, będzie musiała dokonać trudnych wyborów, a ich skutki będą nieodwracalne... Do czego będzie zdolna posunąć się Anna? Czy uda jej się spełnić marzenia o byciu Dominą? Jaką rolę w jej życiu odegra Tomasz? Jakie decyzje podejmie kobieta? Co okaże się ważniejsze : miłość czy kariera? I najważniejsze: kiedy erotyczne fantazje zamieniają się w brutalną, seksualną przemoc? Odpowiedzi na te pytania poznacie, jeśli tę gorąco - brutalną powieść przeczytacie.

Przyznam się szczerze, że nieco zaskoczyła mnie ta powieść. Spodziewałam się erotyku, a dostałam historię erotyczno - brutalną. Nie spodziewałam się, że znajdę w tej powieści tak drastyczne sceny. No i jak widać, mało jestem zorientowana w erotycznych fantazjach😅, bo byłam zaskoczona do czego człowiek może się posunąć...

Całą historię oceniam jednak na plus. Ciekawi bohaterowie, dynamiczna akcja. Na uznanie zasługuje też fakt, że Autorem tej publikacji jest mężczyzna. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak umiejętnie i interesująco przedstawił całą historię. Lektura czyta się szybko, gdyz zawiera stosunkowo krótkie rozdziały, w których zawsze dzieje się coś interesującego.

Teraz nawiąże trochę do bohaterów. Moim ulubieńcem był bezsprzecznie Tomasz. No taki typowy ideał. Myślę, że nie jedna kobieta marzy o takim księciu z bajki. Przystojny, szarmancki, dobrze wychowany a przy tym potrafiący zaspokoić wszelkie fantazje. Podobała mi się jego przemiana i to, jak postanowił zaryzykować. Postawił wszystko na jedną kartę. Czy słusznie? Tego dowiecie się, gdy przeczytacie. Anna natomiast nieco mnie denerwowała. Nie podobało mi się to, że momentami była nieco rozchwiana i tak naprawdę chyba nie bardzo wiedziała, czego tak naprawde chce. Gdy przyszedł czas na podejmowanie ważnych decyzji... To owszem podjęła, ale taką której skutki były już nieodwracalne. Czy dobrze zadecydowała? Co okazało się dla niej ważniejsze? Czy była zadowolona z podjętych kroków? Dużo pytań, ale na wszystkie znajdziecie odpowiedzi w trakcie lektury.

Ja z całą pewnością mogę powiedzieć, że ta historia mnie zaskoczyła. Wiem już, że lubię erotykę, ale nie lubię, gdy pojawia się przemoc. Bo dla mnie osobiście, te dwa słowa się ze sobą kłócą. Erotyka i fantazje z nią związane, powinny być przyjemne i dostarczać różnych doznań. Wiem, że każdy ma inne granice, ale należy zadać sobie pytanie : kiedy sex jest perwersją a kiedy staje się wynaturzeniem? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam.

Zachęcam Was do sięgnięcia po tę lekturę, bo uważam, że jest tutaj przedstawione nieco inne postrzeganie erotyki. Każdy niech wyrobi sobie zdanie samodzielnie na temat tej pozycji. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli po przeczytaniu tej lektury, podzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Bardzo dziękuję Studio Million za zaufanie, możliwość objęcia książki patronatem medialnym i za egzemplarz. Natomiast Autorowi serdecznie gratuluję pomysłowości oraz tego, że na swój debiut wybrał tak odważną tematykę ;) Jestem ciekawa kolejnych Pana książek. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów 😃

Główną bohaterką książki M.K. Barańskiego pt. „Domina” jest Anna absolwentka psychologii, która pracuje w ośrodku leczenia uzależnień. Jej dotychczasowe życie zaczeło ją nudzić i dlatego pragnie odmiany. Tutaj z pomocą przyjdzie Tomasz, który pozna ją z Dominą Marią i wprowadzi ją w świat zakazanego seksu. Anna zaczyna czuć coś w stosunku do Tomasza, coś więcej niż zwykła przyjaźń i zdaje sobie sprawę z tego, że w pacy jest to zakazane.
,,Domina'' nie jest to łatwa książka. Zdecydowanie odpowiednia dla czytelników 18+. Bardzo polubiłam Tomasza, natomiast Anna to osoba niezdecydowana i pełna sprzeczności. Ta historia wciąga i ciężko jest się od niej oderwać. Ja jest nią zachwycona, w końcu to mój patronat, ale zdaje sobie sprawę, że znajda się osoby, którym może się ona w ogóle nie spodobać, gdyż nie jest łatwa i zawiera mocne sceny erotyczne. Jednak oderwie wasze myśli od rzeczywistości.

Przekonajcie się sami.

**PATRONAT MEDIALNY**
Czy mężczyzna może napisać dobrą książkę o głęboko skrywanych kobiecych fantazjach? Myślę, że tak, a doskonały przykład mam właśnie tutaj.
Dziś pora na kolejną mocno energetyczną historię, w której pożądanie i namiętność grają pierwsze skrzypce. "Domina" to kolejna historia, która trafia do wyobraźni. Jest ostra i odważna, opisuje wędrówkę ku spełnieniu najróżniejszych fantazji, pokazuje, że to, co uśpione głęboko przez cale lata, zaczyna się budzić i chce zostać zaspokojone, niemal tu i teraz. Jest to historia o odkrywaniu własnych granic, o stopniowym ich przesuwaniu, o odwadze, transformacji i całkowitym wyzwoleniu.
Jak może zakończyć się ekscytująca podróż po zakamarkach własnych pragnień? Jaki finał może mieć przygoda, która nie tylko poszerza cały wachlarz doznań cielesnych i duchowych, lecz również odkrywa niebezpieczne i mroczne obszary własnej osobowości? Czy odkryte siły okażą się destrukcyjne dla głównej bohaterki i jej bliskich? A może wręcz przeciwnie?
Jak zakończy się najodważniejsza przygoda życia?
Odpowiedź na wszystkie te pytania odnajdziecie na stronach tej nieoczywistej powieści. Bo tak naprawdę tu nic nie jest takie jak się wydaje na pierwszy rzut oka, a posiada drugie a czasami nawet i trzecie dno...
Jestem mocno zaskoczona, nie tylko opisaną historią- tym jaka jest mocna, odważna i przesiąknięta erotyzmem i namiętnością, ale chyba bardziej tym, że autor pokusił o mocną analizę ludzkich charakterów i co najlepsze (w moim odczuciu!) bardzo mu się te analizy udały.
Stawiając naprzeciw siebie tak różne postacie o tak różnych usposobieniach, udowodnił, że ile ludzi-tyle pragnień i pomysłów na ich realizację, a droga do ich spełnienia potrafi być niezwykle zawiła.
Autor świetnie buduje napięcie, gdy wydawało mi się, że bardziej już nie można, że bardziej się nie da... następowało wielkie BUM!! i akcja toczyła się zupełnie inaczej, jeszcze szybciej i jeszcze bardziej zaskakująco.
Bohaterowie są różnorodni, doskonale wykreowani i poprowadzeni.
Wszystkie postacie ze swoimi wadami i zaletami, dają nam szansę poznania się i zrozumienia swojego postępowania. Możemy obserwować ich wewnętrzne przemiany, obserwować konsekwencje nie zawsze trafnych decyzji. Postawić się na ich miejscu i zastanowić się jak ja bym się zachował/ zachowała na jego/ jej miejscu.

Cała fabuła mocno zaskakująca i potrafiąca pobudzić wyobraźnię, jest ciekawie i logicznie poprowadzona. Przemyślenia bohaterów dają do myślenia i zadania sobie kilku fundamentalnych pytań, na które odpowiedzi musimy odnaleźć w głębi siebie.
Jeśli zaglądacie do moich opinii, wiecie, że lubię takie historie.
Książkę czyta się dość naprawdę szybko, wciąga, ale zakończenie w moim odczuciu, jest dość zaskakujące jakby nie dokończone, czy autor szykuje dla nas kontynuację? Jeśli tak to ja jestem bardzo, bardzo na tak!

Czy polecam?
Zdecydowanie tak, ale nie dlatego że to mój patronat medialny, ale dlatego, że zobaczycie, że nie warto skrywać swoich marzeń i fantazji... i choć droga do ich realizacji może czasami być długa, trudna i wyboista, zawsze warto dążyć do ich spełnienia.

**PATRONAT MEDIALNY**

Skomplikowana miłosna gra
Dzisiaj przychodzimy do was z książką, która wywołała w naszych czytelniczych serduchach, wiele emocji, wprowadziła chaos, a pod koniec zmusiła nas do całkowitej zmiany zdania na jej temat.
Witajcie, zapraszamy was na recenzje książki pod tytułem ,,Domina" od M.K. Barańskiego oraz Studia Wydawniczego Million.
„Żaden z nich nie był Tomaszem. Żaden nigdy nie zrobił na niej takiego wrażenia. Wszystko się zmieniło w ciągu kilku dni, odkąd go poznała."
Anna pracuje jako pani psycholog. Kobieta pragnie jednak zmiany w swoim życiu. Jej przyjaciółka Marta namawia ją, by zrobiła coś w tym kierunku. Ania postanawia zaszaleć i spełnić swoje fantazje seksualne. Wynajmuje Tomasza, który pracuje w firmie zajmującej się tego typu usługami. Po pierwszym spotkaniu Anna wpada na pomysł i sama aplikuje na stanowisko dominy, chcąc poznać tajniki tego zawodu. Kobieta zaczyna również obdarzać uczuciem Tomasza, z którym niestety nie może się związać, ponieważ w tej pracy jest to zakazane.
Przyznamy się was, że z początku myślałyśmy, że będzie to kompletnie inny rodzaj książki, że rozbudowana będzie bardziej ta cała sfera intymności i seksualności. I pomimo tego, że takie fragmenty owszem znajdują się w tej historii, to i tak najważniejszą i główną rolę gra w tej książce miłość. Niełatwa miłość, pełna zawirowań i zakrętów.
Początkowo również ciężko nam się czytało tę historie, nie mogłyśmy się wciągną. Jednakże szybko pozbyłyśmy się tego uczucia. A później po prostu czytałyśmy, czytałyśmy i nie mogłyśmy się oderwać.
„Domina" to historia o poszukiwaniu własnej siebie, poszukiwaniu własnej tożsamości, dążeniu do odnalezienia cząstki czegoś co nam w życiu brakuje. Jest to również opowieść o podejmowaniu decyzji, skomplikowanych, czasem trudnych, niekiedy złych i nie idących w kierunku, który sobie wyznaczyliśmy. To książka o demonach przeszłości, które oddziałowują na nasze teraźniejsze życie.
To opowieść, która albo wam się w ogóle nie spodoba, albo będziecie nią zachwyceni. Nie jest to książka łatwa, gdyż zawiera bardzo dużo opisów, przemyśleń, rozważań. Ponadto opis przedstawienia pewnej Mistress Karoliny również nie jest łagodny i może wam się nie spodobać. Ale, jeżeli jesteście osobami o mocnych nerwach, które uwielbiają zagadnienia związane z całą otoczką erotyzmu, a ponadto chcecie przeczytać o zakazanej, trudnej miłości, to jest to książka dla was.
Sama fabuła nas kompletnie zaskoczyła, gdyż tak jak już wspominałyśmy, to spodziewałyśmy się innej, bardziej mrocznej opowieści, a dostałyśmy kawałek dobrze zbudowanej historii. Ponadto fabuła ukazała nam, że nie zawsze przemiana głównych bohaterów jest pozytywna, a życie potrafi płatać nam figle.
Co do głównych bohaterów, to musimy przyznać, że ciężko nam było polubić Annę, gdyż nie podobały nam się chyba jej wybory, nie rozumiałyśmy jej zachowania. Jest postacią niezdecydowaną i pełną sprzeczności. Natomiast bardzo polubiłyśmy Tomasza i sądzimy, że wam również przypadnie do
gustu.
Powrócimy jeszcze do całej strefy seksualnej książki, do jej klimatu. Jeżeli się jej boicie, a sam tytuł powoduje u was lekkie drżenie, to nie ma się czego obawiać. Czytajcie. Powieść według nas daje cząstkowe zagadnienia związane z tematem dominy, może oprócz niektórych fragmentów. Ta opowieść jest raczej opisem myśli bohaterki i jej odczuć związanych z nową pracą i miłością.
Jeżeli, więc chcecie przeczytać coś oderwie was na parę dobrych godzin od rzeczywistości, to polecamy tę historię. Wciąga.

Skomplikowana miłosna gra
„Żaden z nich nie był Tomaszem. Żaden...

Ciekawa, intrygująca, miejscami bardzo mocna! Czekam na ciąg dalszy.

Ciekawa, intrygująca, miejscami bardzo mocna! Czekam na ciąg dalszy.

Fascynujące, męskie spojrzenie na kobiece marzenia. Polecam!

Fascynujące, męskie spojrzenie na kobiece marzenia. Polecam!

• NwB
  • Patronat medialny