Terapeutyczne ograniczenie węglowodanów

Okładka książki Terapeutyczne ograniczenie węglowodanów Łukasz Rodzeń, Mateusz Rodzeń
Okładka książki Terapeutyczne ograniczenie węglowodanów
Łukasz RodzeńMateusz Rodzeń Wydawnictwo: Bracia Rodzeń poradniki
poradniki
Terapeutyczne ograniczanie węglowodanów z Braćmi Rodzeń
Bracia Rodzeń
2023-09-01
2023-09-01

Okładka książki Poradnik Zdrowia Ryszard Grzebyk, Sebastian Kilichowski, Kamil Lelonek, Anna Mazurczyk, Marek Purczyński, Łukasz Rodzeń, Mateusz Rodzeń, Bogdan Smolorz, praca zbiorowa
Poradnik Zdrowia Ryszard Grzebyk, Se...
Okładka książki Kuchnia Braci Rodzeń Łukasz Rodzeń, Mateusz Rodzeń
Kuchnia Braci ... Łukasz Rodzeń, Mate...
Okładka książki Detektywi na tropie zdrowia Łukasz Rodzeń, Mateusz Rodzeń
Detektywi na t... Łukasz Rodzeń, Mate...
Okładka książki Metoda odchudzania Braci Rodzeń Łukasz Rodzeń, Mateusz Rodzeń
Metoda odchudz... Łukasz Rodzeń, Mate...

Łatwiej czytało się "Metodę odchudzania...." ale jeśli ktoś chce bardziej wniknąć w procesy i zasady to dobra do pogłębienia tematu.

Kompendium wiedzy o ograniczaniu węglowodanów. Skarbnica wiedzy dla tych, którzy chcą wycofać cukrzycę typu 2, nadciśnienie tętnicze, insulinooporność, stłuszczenie wątroby oraz inne choroby metaboliczne. Dużo naukowych faktów a wszystko to wyjaśnione prostymi słowami. Dobra alternatywa dla osób, które podobnie jak ja nie lubią słuchać i oglądać filmików na YouTube. Polecam.

To fakt można pięknie życ, ale do tego długa droga przed nami. Książka opisuje a raczej jej autorzy wiele ciekawych rzeczy w związku z zwalczaniem chorób metabolicznych pomysłem o którym się zbytnio nie mówi. Czy warto, zależy kto ją kupi i dlaczego ;) Ja uważam że tak, bo nie każdy ogląda YT choć wiedza jest na wyciągjnięcie ręki.
Polecam!

Polecam!

Cytując klasyka ... "no tak średnio bym powiedział". Za cenę 79 zł spodziewałam się solidnej wiedzy, a tu niestety nic takiego nie ma miejsca. Może dla bardzo początkujących osób interesujących się dietą coś ta książka da, jednak uważam, że więcej wiedzy można zdobyć na YT ... za darmo.
79 zł ...
... no boli ...
Nie polecam.

79 zł ...
... no boli ...
Nie polecam.

Duża dawka wiedzy, dobrze się czyta, warto przeczytać i zacząć zmieniać swoje życie na lepsze :)

Merytorycznie 10. Wiem - nie po to powstała ta książka aby delektować się pięknem polskiego języka.

• Poradniki
  • Y-GREEN
  • Przeczytane w 2023
  • Do poczytania
  • :-) Mam

Dodaj cytat z książki Terapeutyczne ograniczenie węglowodanów