Secret

Okładka książki Secret Nana Bekher
Okładka książki Secret
Nana Bekher Wydawnictwo: Pascal Cykl: Love&Wine (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Love&Wine (tom 1)
Pascal
2023-07-26
2023-07-26

Lekki erotyk pełen emocji, czyta się szybko i przyjemnie. Doskonały na długi zimowy wieczór.

Nie pamiętam kiedy tak szybko przeczytałam książkę! Ta dostarczyła wielu emocji, była też spójna i z końcem każdego rozdziału chciało się przeczytać jeszcze jeden i jeszcze jeden... 🥰 Znajdzie się w niej również sporo nut pikanterii. Bohaterowie na plus choć zachowanie Callie w pewnym momencie mnie zaskoczyło ale czego nie robi się dla miłości 😉 Mimo wszystko, z chęcią przeczytam kolejny tom nawet jeśli znów zajmie mi to jeden dzień. Polecam ❤️

Callie traci rodziców w wyniku wypadku samochodowego.
Ostatnią wolą jej rodziców jest to, aby dziewczyna wraz z rodzeństwem zaopiekowała się winnicą jak I pensjonatem.
Oczywiście rodzice uwzględnili, że nie mogą minimum przez rok jej sprzedać jak i każde z nich, ma przejąć obowiązki na 3 miesiące.
Callie jako pierwsza zaczyna zajmować się biznesem.
W życiu kobiety pojawia się nie jaki Lars McFadden, który rezerwuje pokój w pensjonacie.
Niby są dla siebie obcymi ludźmi, a mimo to mężczyzna wie o niej wszystko....

Jak poradzi sobie dziewczyna z nowymi obowiązkami?

Dlaczego Lars pojawił się w życiu Callie?

I jakie ma co do niej plany?

Wow 😻 Petarda 🔥 I sztos w jednym 😈
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej historii❤️‍🔥
Ta książka mnie po prostu porwała i nie mogłam jej odłożyć na później !
Uważam, że ta książka posiada wszystko, to co powinien mieć bardzo dobry romans, czyli zemstę, tajemnice jak i gorące, porywajace sceny erotyczne 🥵❤️😈
Bohaterowie są świetnie wykreowani. Każde z nich miało w sobie coś o czym łatwo się nie zapomni.
Lars to dominujacy i konkretny biznesmenem, który wie czego chce od życia. Bardzo lubię takie postacie w książce.
Natomiast Callie to dobra duszyczka z ciętym językiem 😈❤️ Dla mnie mieszanka wybuchowa.
Z niecierpliwością czekam na kolejny tom ❤️‍🔥😻❤️‍🔥 A Wam całego serca polecam tę książkę ❤️‼️

Callie traci rodziców w wyniku wypadku samochodowego.
Callie jako pierwsza zaczyna zajmować się biznesem.
W życiu kobiety pojawia...

„Secret. Love&Wine #1” Nana Bekher to najnowsza seria, która rozbudzi wasze zmysły.

Główna bohaterka Callie straciła rodziców w wypadku samochodowym. Rodzice przekazali swoim dzieciom majątek w postaci posiadłości z winnicą. Ale jest jeden haczyk, majątek można sprzedać dopiero po roku. Więc rodzeństwo się dogaduje i każdy ma zarządzać majątkiem po trochu, aby po roku go sprzedać. Jakby było mało problemów Callie traci pracę i rozstaje się z chłopakiem. Więc to ona chce na początku wyjechać i zacząć od nowa. Ma nadzieję, że w rodzinnej posiadłości znajdzie spokój i ukojenie.

Czy Callie poradzi sobie w roli szefowej?

Pewnego dnia w posiadłości pojawia się bogaty i mega przystojny Lars McFadden. Wynajmuje na kilka tygodni pokój w Love&Wine.

Jakie ma zamiary?

Kochani dostajemy nową i dość ciekawą serię. Jak potoczą się losy bohaterów? Zachęcam do przeczytania książki. Jak zawsze nie zawiodłam się. Lekki styl autorki zawsze mnie zachęcał. Już biorę się za kolejny tom, który będzie o kolejnej osobie z rodzeństwa.

Polecam wam serdecznie.

[współpraca reklamowa]

@nana_bekher_autorka
@lovebook_stronymilosci

#recenzja #nanabekher #lobebook #secret #Love&Wine #współpracareklamowa #dabrowagórnicza #zaczytanamama86

Najnowsza książka Nany Bekher "Secret Love&Wine" niezaprzeczalnie zachwyca okładką, opisem iiii.... Oczywiście, że treścią!

Tę autorkę z czystym sumieniem można nazwać królową romansów.
Dosłownie każda jej książka jest owiana magiczną miłością, niełatwą, nieraz wywołującą łzy, właściwie taką, jaką przeżywa większość z nas.
Chociaż mam nadzieję, że żadna z Was nie zakochała się w mężczyźnie związanym z mafią i z pokaźną sumą na koncie.
Zresztą, gdzie takiego szukać..? 😂

❤️‍🔥GORĄCY ROMANS, TAJEMNICE I UROKLIWY PENSJONAT Z WINNICĄ❤️‍🔥

Callie Tumbler straciła rodziców w wypadku samochodowym. Ostatnią wolą rodziców, zawartą w testamencie, było to, że rodzinny majątek może zostać sprzedany dopiero po roku, a do tego czasu każde z dzieci Tublerów musi się nim opiekować.
Los bywa przewrotny, w tym samym czasie bowiem Callie rozstaje się z wieloletnim partnerem i traci pracę.
Nie ma więc przeciwwskazań, by kobieta wróciła w rodzinne strony i spróbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości zarządzając farmą.

Niespodziewanie w jej życiu pojawia się nowy mężczyzna. Tajemniczy, nieziemsko przystojny i bogaty, Lars McFadden.

Czy kobieta ulegnie urokowi Larsa? Dokąd doprowadzi ich ta znajomość?
Jakie plany ma Lars wobec dziewczyny?

Po takim opisie chyba nie muszę Was więcej namawiać na lekturę? 😁
Mówiąc wprost i totalnie szczerze- wszystkie książki Nany kocham całym sercem, każdą czytam w ciemno i jeszcze nigdy tego nie żałowałam.
Po prostu trzeba tego skosztować, by się przekonać. Skromnie powiem, że tak mnie wcisnęła, że przeczytałam ją w niecałe dwa dni 🙈.
Czekam z utęsknieniem na kolejny tom tej serii!!

Tę autorkę z czystym sumieniem można nazwać królową romansów.
Chociaż mam nadzieję, że żadna z Was nie...

Opowiem Wam o książce która wpadła na moją półkę w Legimi, a którą przeczytałam w mgnieniu oka ;) Wszystko za sprawą autorki Nany Bekher która stworzyła świat pełen emocji, tajemnic i rodzinnej miłości. Wykreowała postać która jest delikatną, lecz silną w swoich działaniach, nie poddaje się i nie idzie na łatwiznę co ukazuje w postawieniu pensjonatu na nogi. Mogłoby się wydawać, że wszystko się układa i jest pięknie, ale niestety brudy i tajemnice rodzinne, dość perfidnie wychodzą na światło dzienne. Niosąc ze sobą ogromne spustoszenie, a wypowiedzianych słów nie można cofnąć tak samo jak ciężko jest odbudować na nowo zaufanie.
Czy Callie, nasza bohaterka wybrała odpowiednią drogę i czy Lars rozwiąże zagadkę zaginionego towaru?
Ta historia bardzo mi się podobała, nie tylko ze względu na relację Callie i Larsa, którzy z dwóch różnych światów jednak przeplatają ze sobą swoje ścieżki. Ale ze względu na relacje między rodzeństwem i ich stopniowe odgruzowywanie.
Także na dziś jestem zadowolona z lektury.

Hej hej
Wybierzemy się w podróż do spokojnego miasteczka Redwood , gdzie Callie po paskudnym rozstaniu z chłopakiem, postanawia jako pierwsza w ramach wypełnienia testamentu
poprowadzić przez trzy miesiące pensjonat oraz winnicę którą wraz z rodzeństwem odziedziczyli po rodzicach. Dziewczyna jest troszkę przerażona ponieważ wie czy będzie potrafiła podołać zadaniu , jest najmłodsza z rodzeństwa. Kiedy żyli rodzice nie bardzo się tym interesowała . Spotkanie w klubie przypadkowego mężczyzny, nie do końca takim było, ale Callie nie ma o tym pojęcia.
Lars wymyślił plan zemsty, w którym to dziewczyna ma być środkiem do celu, którym to zrani swojego byłego pracownika prawie prawą rękę. Ale czy wszystko jest takie jak myśli mężczyzna, czy może został wprowadzony w błąd, oszukany a nie wie o tym ?
Relacja tej dwójki miała być tylko na chwilę, dla niego środkiem do celu,a dla niej stała się wyjatkowa ale czy była szczera ?
Dla Larsa dziewczyna miała być tylko pionkiem, a zaczęła stawać się tym czego nigdy nie chciał i nie potrzebował, przecież jego serce było zamknięte na miłość, potrzebę bliskości drugiej osoby, czy tego wszystkiego mógłby mieć z Callie ?
Czy ta dwójka ma szansę na bycie razem po tym jak Lars potraktował Callie?
Co zrobi mężczyzna gdy uświadomi sobie swój błąd?
Czy zawalczy o drugą szansę?
A najważniejsze czy Callie będzie jeszcze chciała go znać?
" Męczyła mnie ta cholerna pustka, kiedy nie było jej przy mnie. To uczucie było mi tak obce, tak dziwne, że nie wiedziałem do końca, jak się zachować."
Autorka jak zawsze wprowadza nas w świat swoich bohaterów, tak że nie chcemy z niego wychodzić,  ja uwielbiam w nim przebywać i przeżywać wszystko wspólnie z bohaterami.
Jak jesteście ciekawi jak zakończy się ta historia, to zapraszam was do przeczytania jej .
Ja gorąco polecam 🔥🔥

Hej hej

Czym, by było życie, gdybyśmy nie potrafili marzyć i nie podążali za marzeniami?

Callie marzyła o studiach artystycznych. Od dziecka jej pasją było malowanie, rysunek. Jednak największym problemem było wybranie szkoły i w ten oto sposób dziewczyna zrobiła losowanie. Szalony pomysł? A jakże, ale niestety nie było jej dane dokończyć szkoły przez tragiczny wypadek jej rodziców. Callie postanawia wrócić w rodzinne strony, aby odpocząć, zwłaszcza że jej życie zaczyna się walić. Straciła pracę, zerwała z chłopakiem. Po stracie rodziców dla czwórki rodzeństwa zostały tylko spadek w postaci rancza pensjonatu winnicy i domu oraz wspomnienia żadne z nich nie jest gotowe na powrót w rodzinne stron, a według testamentu sprzedaż majątku jest możliwa dopiero po roku. Podczas ostatniej imprezy w klubie Callie poznaje przystojnego mężczyznę Larsa jednak nie spodziewała się, że ich drogi złączyły się nie przez przypadek.
Mężczyzna wie o Callie i jej rodzinie niemal wszystko. Jaką rolę w życiu dziewczyny odegra Lars? A może to ona jest jego celem?

Kochani znakomita historia z o tęsknocie, uczuciach, popełnionych błędach i wybaczaniu. Przepiękną szata graficzna książki już przyciąga wzrok, jednak jej fabuła totalnie zaskakuje. Jest lekka, a zarazem wciągająca. Sprawia, że nie można się od niej oderwać. Świetnie dobrani bohaterowie, znakomity klimat w książce, to ciepło rodzinne, które czuć podczas czytania. I ta zawiłość uczuć. Jak to przysłowie „Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie” Lars chciał, aby Cellie była jego tarczą, bronią i krótkim epizodem. Jednak to on oberwał najbardziej.
Kochani, jeżeli macie możliwość sięgnięcia po tę książkę gorąco polecam. Jest to doskonały romans, przy którym nie będziecie się nudzić. Polecam gorąco.

"Secret" to moja pierwsza styczność z piórem autorki Nany Bekher. Książka jest pierwszym tomem serii "Love&wine". Już teraz wiem, że sięgnę nie tylko po kontynuację tej lektury, ale także koniecznie zainteresuje się resztą twórczości Nany.

Publikacja opowiada o Callie, która straciła rodziców w wypadku samochodowym. Bohaterka razem z rodzeństwem odziedziczyła spadek objęty specjalnym warunkiem- aby go przyjąć, należy spełnić wolę rodziców zapisaną w testamencie. Dziewczyna razem z rodziną musi wspólnie zająć się ranczem przez nadchodzące 12 miesięcy. Kobieta w wyniku okropnego zachowania swojego chłopaka postanawia rzucić dotychczasowe życie i zgłasza się na ochotnika, aby być pierwszą z czterech osób, która zaopiekuje się pensjonatem "Love&wine". Pomimo wielkich zmian nie jest to jednak wszystko, na co natrafiła Callie, ponieważ dodatkowo dziewczyna spotyka tajemniczego i przystojnego mężczyznę... Larsa McFaddena

Książka Nany wywołała u mnie masę pozytywnych emocji. To lekka lektura, do przeczytania w jeden- dwa dni, koniecznie w towarzystwie dobrego wina! Historia jest spójna i łatwa w zrozumieniu. Widać, że autorka napisała już nie jedno dzieło. Motywem przewodnim publikacji jest romans z dodatkiem scen erotycznych. Myślę, że jak najbardziej dostałam to, czego oczekiwałam od tej opowieści. Jedyny mały minus- jakbym miała się już naprawdę doczepić- w ostatnich rozdziałach oczekiwałabym, aby decyzja Nany była bardziej rozwleczona w czasie. Niemniej jednak bardzo polecam wam tę książkę i nie mogę się doczekać tomu II !

"Sekret" jest niesamowitym, pełnym namiętności i tajemnic erotykiem autorstwa Nany Bekher, który wciąga od pierwszych słów.
Callie wypadku samochodowym traci swoich rodziców. W testamencie rodzice wyrażają zgodę na sprzedaż rodzinnego pensjonatu z winnicą dopiero po roku. Jest jednak jeden warunek. Całe rodzeństwo Callie na przemian przez 12 miesięcy ma wspólnie prowadzić interes. Na domiar wszystkiego dziewczyna nakrywa swojego ukochanego na zdradzie i zostawia go. 24-latka rzuca wszystko i wyjeżdża w rodzinne strony, aby jako pierwsza zaopiekować się interesem. W pensjonacie niespodziewanie pojawia się tajemniczy, bardzo przystojny Lars McFadden. Przybywając ma już swój plan.
Jaki?
Czy jego realizacja pójdzie pomyślnie? Niemal od samego początku między Callie i Larsem pojawia się niesamowite przyciąganie. Mężczyzna jest bardzo tajemniczy co nie daje spokoju dziewczynie.
Co przed nią skrywa?
Czy pensjonat z winnicą pozostanie w rodzinie Tumbler?
To wszystko i wiele więcej znajdziecie na stronach tej niesamowitej książki. A już niebawem będziemy mogli przeczytać już drugi tom tej serii.
Nie mogę się doczekać aż zobaczę co dla nas przygotowała Nana Bekher w kolejnej powieści.
Serdecznie polecam i dziękuję Autorce oraz Wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.
#secret #nanabekher #nanabekherautorka #lovewine #lovebook #wydawnictwolovebook #wydawnictwolovebookstronymilosci #erotyk #świetnyerotyk @nana_bekher_autorka @lovebook_stronymilosci

• Od wydawnictwa
  • Chcę kupić