Desire

Okładka książki Desire Nana Bekher
Okładka książki Desire
Nana Bekher Wydawnictwo: Pascal Cykl: Love&Wine (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Love&Wine (tom 3)
Pascal
2024-03-27
2024-03-27

Zakazany romans, sekrety z przeszłości i urokliwy pensjonat z winnicą

Seila jako kolejna z rodzeństwa zjawia się w Redwood. Już sam początek jej pobytu jest jednak dość nietypowy.

Jej mąż Leo złożył pozew sądowy. Mieli problemy, ale jednak jest to cios. Pomocny okazuje się być jednej z pracowników rancza Ryan. Coraz bardziej zbliżają się do siebie ale jest problem, i to duży, ona jest jeszcze mężatką, a on na dziewczynę. No i ona niedługo wraca do pracy w Nowym Jorku, a on na studia do Portland. Wydaje się, że to niemożliwe, aby ich uczucie dostało jakąś szansę. Ale czy na pewno?

Trzeci tom tak samo jak poprzednie jest obfity w emocje, bardzo ciekawie poprawadzony, z lekkim, przyjemnym stylem pisania i bohaterami, których nie da się nie lubić. Choć wszystkie tomy łączy jedno ranczo, każdy jest w swoim rodzaju wyjątkowy.

Zakazany romans, sekrety z przeszłości i urokliwy pensjonat z winnicą

💙 Recenzja 💙

Współpraca @lovebook_stronymilosci

Co myślicie o różnicy wieku w związku, gdzie to on jest młodszy ?

" Desire " tak jak wspomniałam w zapowiedzi jest ostatnim tomem serii #love&wine opowiadający historię Seili kolejnej z rodzeństwa. Kolejne trzy miesiące na ranczu będą dla niej cudowną przygodą. Odkrycie siebie i swojej kobiecości na nowo doda jej skrzydeł, a za wszystkim będzie stał mężczyzna sporo młodszy od niej. Bo co ma zrobić kobieta, której małżeństwo praktycznie nie istnieje, a mąż kompletnie się nią nie interesuje ? Ryan jest jak trzęsienie ziemi i zjawia się w jej życiu w idealnym momencie. Jednak bańka pęka i wszystko na co pracowali może rozłożyć się w ułamku sekundy.
Nana Bekher kolejny raz udowadnia, że potrafi pisać świetnie i nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. " Desire " jest książką, która ocieka pokusą i pożądaniem, ale także wiąże się z poważnymi decyzjami i zmierzeniem z przeszłością, która raczej nie należy do udanych. Czytałam z zapartym tchem, bo fabuła w moim mniemaniu była idealna. Idealny gorący romans, który porwał mnie w każdym znaczeniu tego słowa. Było słodko, namiętnie, ale nie obyło się bez łez i uderzeń serca. Kompletnie nie spodziewałam się sekretu, który ujrzał światło dzienne pod koniec książki i to było kolejnym miły zaskoczeniem. Jak to mówią? Spodziewaj się niespodziewanego i tutaj w 100% mogę potwierdzić tą tezę 💞
Polecam całą sobą ten tom jak i również pozostałe. Serce jednak boli, że nie będzie czwartego tomu!
Kochana autorka to idealna seria i szczerze nie mogę się doczekać kolejnej wspaniałej książki z pod twojej ręki! ❤️‍🔥

💙 Recenzja 💙

Współpraca @lovebook_stronymilosci

Co myślicie o różnicy wieku w związku, gdzie to on jest młodszy ?

Seila jest najstarsza z rodzeństwa i to ona ma się teraz zająć rodzinnym pensjonatem z winnicą. Kobieta jest w trakcie rozwodu i bardzo to przeżywa, jednak wielkiem wsparciem jest dla niej Ryan, jeden z pracowników rancza.

"Desire" oznacza pragnienie, pożądanie i to ono wysuwa się zdecydowanie na pierwszy plan. Między dwójką głównych bohaterów jest osiem lat różnicy i w tym przypadku to ona jest od niego starsza i bardziej doświadczona życiowo, jednak im to nie przeszkadza, idealnie się uzupełniają, mimo przeszkód, które stają na ich drodze. Oboje świetnie się ze sobą dogadują, on jest dla niej wsparciem oraz ukojeniem w trudnych dla niej chwilach, lecz i on może na nią liczyć. Od początku czuć, że coś więcej pomiędzy nimi jest, a ta chemia jest nie do opisania. Niestety Ryan wkrótce ma wyjechać na studia, a Seila wrócić do Nowego Jorku. Oboje są świadomi, że ich znajomość jest tylko chwilowa i nie ma szans, żeby wyszło z tego coś poważnego, jednak postanawiają się sobą jak najdłużej nacieszyć i w pełni korzystają z czasu, który im pozostał. Kibicowałam im z całego serca i cieszyłam się, że w końcu zaczęło się im układać. Cieszyłam się ich szczęściem i było mi przykro patrząc na ich rozterki.
Cudownie było móc wrócić na ranczo, gdzie panuje wyjątkowy, spokojny i rześki klimat oraz poznać bliżej kolejną osobę z rodzeństwa Tumbler. Chciałabym się znaleźć w tak wspaniałym miejscu, gdzie każdy się odnajduje i spędza miło czas.
Autorka niespodziewanie zrzuca na bohaterów bombę, która zmienia wszystko, co mnie mega zaskoczyło. Był to jak cios w policzek z którym trzeba było się zmierzyć i pogodzić. Nie sądziłam, że Nana, aż tak namiesza w życiu wszystkich bohaterów i zada im tak ogromny ból. Niestety z przeszłością trzeba umieć się zmierzyć i ponieść jej konsekwencje. Seila i Ryan pokazali, że różnica wieku nie ma większego znaczenia, a prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć dosłownie wszystko, wystarczy się postarać i pokazać, że obu stronom na tym zależy.
Kocham tę serię i polecam 💚

Miłość nie patrzy na wiek. Miłość przyjdzie wtedy gdy nawet jej się nie spodziewamy. "Desire" to kolejny tom z serii love&wine opisujący życie rodzeństwa Tumblerów, które odziedziczyło po rodzicach winnicę z pensjonatem i ranczem. W tej części Seila ma zająć się przez 3 miesiące ranczem której znajduje się w Redwood. Pobyt tutaj przewraca życie bohaterki. Rozpada się jej małżeństwo, nawiązuje romans z dużo młodszym mężczyzną od siebie i widzi po kilku latach kogoś,kto ją zranił.
Emocje, namiętność, odnajdywanie na nowo siebie czy skrywane sekrety a nawet i złamane serce. Namiętności nie braknie. Zakochania również oraz najważniejsze uczucia. Uczucie które nie powinno się zrodzić,a jednak się zrodziło i dało szansę na nowe życie. Seila i Ryan bohaterowie tej powieści udowodnią że różnica wieku i błędy, sekrety nie staną na przeszkodzie ich miłości. Lekka historia z nutą namiętności w pięknym miejscu z szansą na życie u boku ukochanej osoby. Bardzo dobra książka. Lubię sięgnąć po historię pełne różnych uczuć. Takie historie tworzy właśnie Nana Bekher.

„Roztrzaskał moje serce na milion kawałków. Nic nie sprawiło mi większego bólu, niż jego odtrącenie.”

Czy i tym razem winnica Love&Wine okaże się łaskawa i kolejna osoba, odnajdzie w niej miłość?

Teraz przyszedł czas, żeby to Seila zajęła się winnicą, pensjonatem i to wszystko przyszło w idealnym momencie. Bo jej małżeństwo istnieje już tylko na papierze. Ogień, który kiedyś połączył ją z Leo, wygasł, oddalili się od siebie. Mimo to miała nadzieje, że uda im się jakoś dogadać, ale niestety Leo postawił ją przed faktem i chciał rozwodu. Dla niej był to cios, ale czuła, że tak będzie lepiej. Ryan okazał się dla Seila ogromnym wsparciem, a przyciąganie, jakie było między nimi od samego początku, rosło z każdym dniem coraz bardziej tak jak pożądanie. Ale oprócz tego zaczęło się rodzić między nimi uczucie, którego się nie spodziewali. Czy romans z o osiem lat młodszym Ryanem okaże się dobry? Czy gdy Seila uwierzy w miłość, nie przypłaci tego złamanym sercem? Bo błędy i sekrety z jej przeszłości uderzą w najmniej odpowiednim momencie, raniąc nie tylko ją, ale i Ryana.

Jak ja się stęskniłam za rodzeństwem Tumbler i tą winnicą. Już sama jej nazwa pokazuje, że można zasmakować w dobrym winie, ale i zaznać również smaku miłości oraz odmienić swoje życie. To miejsce jest naprawdę wyjątkowe i za każdym razem, gdy wybieram się w nie, kradnie moje serce. I po raz trzeci przekonałam się o tym, jaka ta seria jest cudowna, a każda historia przedstawia nam zupełnie inne emocje i nadzieje, które mimo wszystko łączą się w niezapomnianą całość. Dając czytelnikowi wszystko, co można kochać w takich książkach. I tym razem to nie kobieta jest młodsza od mężczyzny, a na odwrót. Romans, sekrety, kłamstwa, strach, miłość, namiętność to jest tu zawarte, ale i dużo więcej. Ta część jest poświęcona Seila i Ryanowi, ale Nana Bekher nie zapomniała o reszcie rodzeństwa i z nimi również się spotkamy i dowiemy co u nich słychać. Nana wie, jak zaczarować by nie można było się oderwać od czytania. Wszystko jest tu przemyślane i idealnie ze sobą połączone, tworząc spójną i pełną emocji historię. Jest mi przykro, że nie poznam historii ostatniego z rodzeństwa. Polecam wam bardzo tę serię.

Hej hej moje Kochane moliki, dawno nie przewiozłam Was swoim literackim autobusem. Dlatego też zabieram Was na spotkanie z jednym z moich ukochanych rodzeństw — rodzina Tumblerów wita nas serdecznie w klimatycznym i sympatycznym Redwood. Tym razem kolej sprawowania pieczy nad pensjonatem i winnicą przypada Seily — mężatce, której w ostatnim czasie wcale nie jest łatwo. Byłam bardzo ciekawa, co też autorka przygotowała specjalnie dla niej. To, co gotowi na przejażdżkę? Zapraszam na krótką recenzję.

Seila zmagając się z burzami małżeńskiego życia i ciągnącym się od lat kryzysem w związku, znajduje się w punkcie zwrotnym swojego życia. Przejęcie sterów rodzinnego biznesu po śmierci ukochanych rodziców na trzy miesiące staje się dla niej nie tylko próbą swoich umiejętności, ale również okazją do osobistych przemyśleń. Sprawy nie ułatwia nagła decyzja Leo — męża Seily, który nagle występuje o rozwód. Mimo iż doskonale zdawała sobie sprawę, że jej małżeństwo nie jest idealne, a Leo od dawna nie wykazywał zbytniego zainteresowania jej osobą, dla niej samej był to cios, z którym musi się zmierzyć. Nowe obowiązki w pewien sposób są dla niej ulgą a dzięki pomocy Ryana, krok po kroku brnie do przodu. Wsparcie, które okazuje jej mężczyzna, choć początkowo wydawało się jedynie przyjacielską pomocą, z każdym dniem nabiera dla niej coraz większego znaczenia. Już od dawna było widać, że tę dwójkę łączy niezwykła chemia, ale życie nie jest piękną bajką dla dzieci i często pisze skomplikowane scenariusze. Seila jest mężatką, na co dzień mieszka i pracuje w Nowym Jorku i jest osiem lat starsza od Ryana, a na dodatek on również związany jest z kimś innym. Czy jednak mimo wszystkich przeciwności ta dwójka ma szanse na szczęśliwe zakończenie? A może w tym przypadku to tylko chwilowe zauroczenie i fascynacja?

Za sprawą autorki bardzo lubię powracać do Redwood i tej rodzinki. To jest trochę tak, jakbym wracała w odwiedziny do starych znajomych. Każdy z rodzeństwa jest inny i każdy z nich ma swoje problemy. Historię Seily mam wrażenie, że potraktowałam najbardziej osobiście, poniekąd doskonale rozumiem bohaterkę i wiem jak, ciężko jest się pogodzić czy to z chwilową, czy nagminną oziębłością. Jak ciężko jest podjąć trudne decyzje w życiu. Dylematy bohaterki mogą stać się dla czytelników bardzo bliskie i mogą się z nią utożsamiać. Nie będę ukrywać, ja również podeszłam do tej historii emocjonalnie i szczerze kibicowałam bohaterce, bo przecież każdy człowiek zasługuje na szczęście. Odchodząc jednak od takich wewnętrznych przemyśleń, pani Nana z niesamowitą łatwością potrafi wprowadzić czytelnika w fantastyczny klimat. Takiej sielskiej winnicy, stadniny, rancza i takiego małomiasteczkowego spokoju. Owszem i tam także zdarzają się trudne sytuacje, ale ma to swój prawdziwy urok. O tym, że bohaterowie są fajnie wykreowani, nawet nie muszę Wam wspominać, bo to przecież oczywiste. Z prawdziwym utęsknieniem czekam na kolejnego Tumblera i jego opowieść, bo przeczuwam, że to dopiero może być genialna historia, która jak wszystkie pozostałe wciągnie i zachwyci każdego. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do poznania nie tylko tego tomu, ale również całej serii „Love & wine”. Polecam.

Za możliwość poznania „Desire” dziękuję autorce oraz Wydawnictwu Pascal.

DESIRE LOVE&VINE #3
@nana_bekher_autorka
@lovebook_stronymilosci

Tym razem do Redwood przyjeżdża Seila.
Jej małżeństwo aktualnie przeżywa kryzys, w związku z czym kobieta czuje się zagubiona. Jak się okazuje największym wsparciem dla kobiety jest jej pracownik o osiem lat młodszy Ryan. Jak odmieni jej życie "powrót do korzenni".

Kolejna część i kolejna fascynacja. Uwielbiam lekkie, przyjemne i porywające pióro autorki. Powieść nasycone jest emocjami i podszyta erotyzmem. Co za tym idzie raczej lektura przeznaczona dla dorosłych. Autorce po raz kolejny udało się zawładnąć moimi myślami. Książka wciąga od samego początku, a fabuła ciągle ewoluuje i zaskakuje.
Kochani czytajcie, a ja mam nadzieję, ze kolejna część jednak powstanie.
Oczywiście wszystkie części można czytać niezależnie, jednak całość nabiera większego znaczenia.

DESIRE LOVE&VINE #3
@nana_bekher_autorka
@lovebook_stronymilosci

Tym razem do Redwood przyjeżdża Seila.

Kolejna część i kolejna fascynacja....

Jeśli macie wybrać miejsce na odpoczynek to jest to miasto czy może wieś?

Ja osobiście dobrze regeneruje się i odpoczywam zwiedzając nowe miasta… także to są moje preferencje, ale z ogromną przyjemnością odwiedzam rancho w serii „Love & Wine” od Nany Bekher.
„Desire” to historia skupiająca się na najstarszej siostrze. Teraz Seila, ma opiekować się przez 3 miesiące gospodarstwem. Od razu po przyjeździe do rodzinnego domu dowiaduje się, że jej mąż złożył pozew o rozwód, mimo iż od dłuższego czasu między nimi było kiepsko, to jednak ta wiadomość ją zaskoczyłaś. Jej wsparciem, który ją wysłuchał okazał się Ryan, który dorabia sobie u niej na farmie.
Między nimi zaczyna iskrzyć, mimo iż nie ma prawa, ponieważ chłopak ma dziewczynę a ona nadal jest mężatką. Czy będą umieli się powstrzymać i być tylko przyjaciółmi?
Jak ich relacja rozwinie się dalej? I czy mają szansę zbudować swoje szczęście?

Nana! Kolejny raz wspaniale spędziłam czas z tą historią❤️.
Jest ona niesamowicie wciągająca, zabawna momentami wzruszająca. A bohaterowie! Hmn… po prostu uwielbiam ich ❤️!

Jeśli macie wybrać miejsce na odpoczynek to jest to miasto czy może wieś?

RECENZJA

„DESIRE”

SERIA: Love&Wine

AUTOR: NANA BEKHER

WYDAWNICTWO: LOVE BOOK
PASCAL

„Pożądanie wypełniano każdą komórkę jej ciała. Nawet gdyby chciała, nie mogła temu zaprzeczyć. Ja zaś czułem, się jak w pieprzonym siódmym niebie. Być może N każdym dniem nasza sytuacja będzie się coraz bardziej komplikować, ale nie byliśmy w stanie zatrzymać tego, co działo się między nami”.

„DESIRE” to finałowy tom serii Love&Wine.
Powracamy do Redwood i urokliwego pensjonatu z winnicą. Tym razem dokładniej poznamy Seile i Ryana, ale również dowiemy się co słychać u reszty rodzeństwa.
Pokochałam tę serię i bohaterów, a książka porwała mnie i dostarczyła mi wiele emocji  i wrażeń. Autorka stworzyła niepowtarzalny klimat, w swojej powieści, gdzie czas płynie wolniej, a namiętność i pożądanie wybucha, niczym wulkan. W tej części autorka bardziej skupiła się na rozwijających się uczuciach i życiu bohaterów, dzięki czemu dostajemy emocjonujący pełen namiętności romans.
Cóż to była za historia, pełna namiętności, emocjonujących momentów, złotów, upadków, dylematów, problemów, wydarzeń z przeszłości, które mogą zaważyć na przyszłości głównych bohaterów. Mamy dużą różnicę wieku pomiędzy bohaterami, w tym przypadku to kobieta jest, starsza a mężczyzna dużo młodszy. Czeka na was wiele nieoczekiwanych wydarzeń i takiego obrotu spraw, które nigdy byśmy się nie spodziewali. Sceny erotyczne rozpalają zmysły i napisane zostały ze smakiem.
Autorka pokazuje, że życie pisze i układa własne scenariusze.
Fabuła książki wciągająca, ciekawie poprowadzona i przemyślana.
Styl autorki jest lekki i bardzo przyjemny w odbiorze.
Szkoda, że nie poznamy dalszych losów bohaterów i ostatniego z członka rodziny, którego byłam bardzo ciekawa.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Sieli i Ryana, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć ich emocje, myśli. Zobaczymy, z czym przyjdzie im się zmierzyć.

Bohaterzy świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni, barwni i realnie nakreśleni. Czuć było pomiędzy nimi namacalne napięcie i chemię.
Bardzo ich polubiłam i ciężko będzie mi się z nimi rozstać.
On pomimo młodego wieku, jest bardzo dojrzały, troskliwy i pracowity.
Ona boryka się z rozwodem  i przechodzi trudny czas.

„Zarzuciłam mu ręce na szyję, a on uniósł mnie za biodra i docisnął do ściany. Oplotłam go nogami w pasie, przyciągając do siebie. Moje zmysły kompletnie oszalały. Zatraciłam się w jego gorących ustach, silnych ramionach obłędnym zapachu”.

Seila przejmuje zarządzanie nad majątkiem rodziców zgodnie z ostatnią wolą rodziców. Musiała nieco przeorganizować swoją pracę, teraz pracowała zdalnie, do tego doszły obowiązki i praca na ranczu. Jej małżeństwo powoli przechodzi w zapomnienie, ale myślała, że jeszcze mają szansę, aby uratować swoje małżeństwo. Czekała na przyjazd męża, jednak  on nie pojawił się, za to zadzwonił do Seile i chce rozwodu. Zdała sobie sprawę z tego, że ogień, który był w nich, już dawno zgasł, zabierając ze sobą miłość i namiętność. Duże wsparciem w tym trudnych chwilach daje jej Ryan, jeden z pracowników rancza. Z każdy dniem zaczynają zbliżać się do siebie. Jednak zdają sobie sprawę, że to, co dzieje się, między nimi może nie przetrwać. Ryan niedługo  wraca na studia, a ona do Nowego Jorku.

-Czy to, co czują, do siebie jest tylko obezwładniającym pożądaniem, czy może to coś więcej?
-Czy ulegną swoim uczuciom?
-Czy relacja między Seile a Ryanem ma szansę się rozwinąć?
-Czy Seile da szansę Ryanowi i zawalczy o swoje szczęście?
-Czy przelotny romans sprzed lat wpłynie na dalsze losy Seile i Ryana?
-Czy Ryan odtrąci Seile po tym czego się dowie?
-Jakie życie napisze dla nich scenariusz?

Polecam.

RECENZJA

„DESIRE”

SERIA: Love&Wine

AUTOR: NANA BEKHER

WYDAWNICTWO: LOVE BOOK
PASCAL

✨ Recenzja
To już trzeci tom serii, a ja pokochałam ten urokliwy pensjonat i rodzeństwo, które więcej dzieliło niż łączyło.

Tym razem rządy w tym urokliwym pensjonacie objęła Seila najstarsza z rodzeństwa. Tuż po przyjeździe do Redwood dowiaduje się, że jej mąż Leonard chce rozwodu i złożył wniosek do sądu. Wsparcie w trudnych chwilach okazuje jej Ryan, jeden z pracowników. Młody mężczyzna jest nią zauroczony już od dawna i coraz śmielej jej to okazuje. Seili on też nie jest obojętny.
Szkopuł w tym, że ona jest starsza i w trudnym momencie życia, a on ma dziewczynę. Poza tym on niedługo wraca na studia do Portland, a ona do pracy do Nowego Jorku i będzie ich wówczas dzieliło jakieś trzy tysiące mil. A wiadomo jak to ze związkami na odległość bywa. Poza tym krótka historia miłosna z przeszłości Seili może istotnie wpłynąć na ich relację.

Czy pożądanie okaże się silniejsze niż rozsądek?
Czy ich relacja ma szansę się rozwinąć?

Cudownie było znów powrócić do urokliwej i klimatycznej winnicy, a także rancza. Autorce udało się stworzyć niepowtarzalny klimat - spokoju i relaksu, ale też wytężonego wysiłku i pracy zespołowej. Można było się prawie zanurzyć w zapachu wina i poczuć jego smak. Dowiedzieć się jak się mają sprawy reszty rodzeństwa.

I tak jak w poprzednich tomach nie brak emocji, pierwszych pocałunków od których rozum odparowuje i pożądania, które rozkłada na łopatki. Było bardzo pięknie, namiętnie i romantycznie. Ryan wręcz nosił Silę na rękach i traktował jak księżniczkę i wszystko wskazywało, że w tym tomie obejdzie się bez większych dramatów. Pensjonat działał jak należy i się rozwijał. Jednak autorka znów w niespodziewanym momencie wcisnęła hamulec w fabule, że wszystko stanęło na głowie. Droga autorko no tak nie można podnosić ciśnienia w krwiobiegu. Grozi to zawałem lub wylewem. To nie były drobne komplikację, tu walnął taki meteor, że powstał krater na kilka kilometrów.
Co takiego się wydarzyło? Tego zdradzić nie mogę, ale polecam wam przeczytać. Emocje i uczucia tańczą tu wspaniałe namiętne tango.

Uwielbiam styl autorki, jest lekki i przyjemny. Bohaterowie każdego tomu są świetnie wykreowani, mają swoje za uszami owszem, ale umieją się przyznać do błędu. Czasem uciekają od problemów, ale finalnie stają z nimi oko w oko.
Wspólna praca nad dorobkiem życia ich rodziców zbliżyła ich do siebie. Prawie każde z nich znalazło na ranczu miłość życia. Autorka przepięknie uchwyciła wszystkie te przemiany w każdym z nich.

Nie brak tu scen intymnych, są jednak napisane pięknie i ze smakiem. Widać warsztat pisarski, który od lat się kształtuje. Autorka skupia się na uczuciach, a nie na samych cielesnych doznaniach i dlatego mamy tu rewelacyjny romans. Przez wszystkie tomy przepłynęłam, ale nie obyło się bez wzruszeń i wstrzymywania oddechu. Największe turbulencje przeżyłam w pierwszym i trzecim tomie i o mało nie zeszłam na zawał.

Zakończenie tego tomu jest otwarte i mimo, że ma nie być czwartego tomu, to ja po cichutku będę na niego liczyć.

✨ Recenzja

• Seria - czekam na koniec