Okładka książki Passion Nana Bekher
Okładka książki Passion
Nana Bekher Wydawnictwo: Pascal Cykl: Love&Wine (tom 2) Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
Love&Wine (tom 2)

AUTOR: Nana Bekher
WYDAWNICTWO: LoveBook
DATA PREMIERY: 27.09.2023
MOJA OCENA:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/10.

Druga z dwóch książek dnia dzisiejszego to najnowsza powieść Nany Bekher pt. "Passion". Pierwszy tom opowiadał o siostrze głównego bohatera.

W tym tomie bliżej poznaliśmy Granta Tumblera, którego w pewnym stopniu poznaliśmy już w pierwszym tomie, chociaż w niezbyt sprzyjających mu warunkach.

Grant, jako drugi z czwórki rodzeństwa przyjeżdża na 3 miesiące zajmować się rodzinnym ranczem oraz winiarnią. Niedawno rozstał się z swoją narzeczoną, która postanowiła go zdradzić. Mężczyzna stwierdził, iż nie jest gotowy na następny związek, jednak gdy spotyka młodą kobietę, której ojciec jest pastorem, a mama prowadzi lokalną cukiernię coś się zmienia. Coś w młodej Isabelle Barrington przyciąga go bardzo mocno. Czy ta relacja ma rację bytu? Czy konserwatywny ojciec dziewczyny zaakceptuje starszego mężczyznę?

Kolejna świetna powieść wydana przez Oliwię, kolejna świetna historia, która zapada w pamięć. Kolejne przyjemnie wykreowane postacie i kolejna przyjemna fabuła. Mimo, iż to właśnie pierwszy tom całkowicie skradł moje serce, to ten tom był fenomenalnie napisany. Przyjemnie z wartką akcją oraz ciekawymi postaciami. Mamy tutaj wątek thrillera, więc nie będziecie się nudzić!

Czy polecam powieść? Oczywiście, zdecydowanie! Książka na jesienne wieczory przy winie nada się idealnie! Umili Wam wieczór, może dwa, chociaż ona sama jest do połknięcia na raz! Opisy wydarzeń są przyjemne dla oka, nie są za krótkie jednak mogłyby być lekko krótsze, niemniej nie przeszkadza to w czytaniu. Zdecydowanie polecam te recenzje na każdą porę roku! :)

Wasza,
Wspaniałe Czytanie

[współpraca reklamowa: Wydawnictwo LoveBook i Nana Bekher].

🍷🍇Passion Love&Wine #2 / Nana Bekher🍷🍇

TYTUŁ: Passion. Love&Wine #2
AUTOR: Nana Bekher
WYDAWNICTWO: LoveBook
DATA PREMIERY: 27.09.2023
MOJA OCENA:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/10.

W tym tomie bliżej poznaliśmy Granta Tumblera, którego w...

Love&Wine
Tom 2

"Zakazane uczucie, rodzinne sekrety i urokliwy pensjonat z winnicą".

Grant Tumbler po burzliwym związku i rozstaniu z narzeczoną postanawia sprzedać dom w Atlancie. I tak więc zmuszony jest pozostawić firmę pod opieką wspólnika. Czy to dobry pomysł? 🤔
Mężczyzna przyjeżdża do Redwood, aby przejąć stery w rodzinnej posiadłości Love&Wine.
Mężczyzna ma masę nowych obowiązków. Jak się z nich wywiąże? 🤔
Grant poznaje Isabelle Barrington córkę pastora, na dodatek jest młodą i skromną dziewczyną. Czy ich znajomość zakończy się romansem? 🤔

Rodzice dziewczyny są bardzo konserwatywni, nadopiekuńczy oraz bardzo niezadowoleni, że ich córeczka angażuje się w relację z Grantem. Boją się, że on zrani jej serce, bo podobno, za kilka miesięcy ma opuścić Redwood. Czy to prawda? 🤔 Czy tak się stanie? 🤔
Pewnego dnia Isabelle dowiaduje się o czymś. Czy to zmieni jej stosunek do rodziny? 🤔
Czy dziewczyna sprzeciwi się rodzicom? 🤔 Czy Grantowi uda się ochronić ukochaną? 🤔
Czy ich uczucie przetrwa? 🤔

Ten tom był tak samo dobry, jak poprzedni.
Historia inna, bo o innych bohaterach, ale wszystko dzieje się w rodzinnej posiadłości.
Śmiało możecie czytać ten, tom nie znając pierwszego.
Styl pisania autorki jest lekki i prosty, przez co książkę czyta dobrze i szybko. A co najważniejsze historia wciąga od pierwszej strony.
Różowa okładka rzuca się w oczy, jak dla mnie jest to ważne, bo jestem sroką okładkową 😂.
Z niecierpliwością czekam na kolejną historię 😊.

Polecam Wam ogromnie 😍

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.
Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Love&Wine
Tom 2

"Zakazane uczucie, rodzinne sekrety i urokliwy pensjonat z winnicą".

Mężczyzna ma...

Pierwsza część bardzo mi się podobała, druga jakoś mi się ciągnęła. Jak dla mnie czegoś mi zabrakło tutaj. W jedynce coś się działo i sytuacja zmieniała się szybko a tu tak trochę rozciągnięte .

„Bóg mi świad­kiem, że po­wstrzy­my­wa­łem się, jak tyl­ko mo­głem, ale w mo­men­cie, gdy Isa­bel­le spoj­rza­ła na mnie tak nie­win­nie i przy­gry­zła war­gę, szlag tra­fił wszel­kie moje po­sta­no­wie­nia. Przy­ci­ągną­łem ją do sie­bie i po­ca­ło­wa­łem tak na­mi­ęt­nie, że aż bra­kło nam tchu.”

Grant Tumbler jako drugi przybywa do majątku rodzinnego i przejmuje zarządzenie. Nowe obowiązki wypełniają mu dzień za dniem, a oprócz nich jego uwagę przyciąga Isabelle Barrington.

Skromna córka pastora nie ma swojego życia towarzyskiego, rodzice dziewczyny są bardzo konserwatywni i nadopiekuńczy. Kiedy relacja między nimi przybiera tempa, zaskakuje niektóre osoby. W trakcie rozwijającym się uczuci pojawiają się tajemnice rodzinne oraz niebezpieczeństw.

Czy związek będzie miał możliwość przetrwać? Czy uda im się uchronić przed niebezpieczeństwem?

Cudownie było powrócić do Redwood i rodzeństwa Tumbler. Bohaterowie są świetnie wykreowani, Grant po swoich przeżyciach w Atlancie powraca w rodzinne strony, podejmuje decyzje precyzyjnie i coraz bardziej rozwija firmę. Zdecydowany swoich uczuć do Isa­bel­le dąży do osiągnięcia celu, jednak nie ma łatwo w postaci rodziców dziewczyny, na każdym kroku starają się odwlec córkę od  związku z mężczyzną. Podobała mi się postać Isabelle skromna, pomocna, szczęście innych przekłada ponad swoje, ale również skrywa w sercu pragnienia i fantazje. Tylko czy odważy się przełamać i zawalczyć o swoją przyszłość.

Napięcie i namiętność jest bardzo wyczuwalne między bohaterami, a lekkie i przyjemne pióro autorki prowadzi nas po kartkach w zaskakującym tempie. Przeczytałam książkę w jeden wieczór, świetny czas spędzony z książką. Bohaterowie z poprzedniego tomu pojawiają się również i przybliża nam co u nich słychać, co się zmieniło.

Historia jest intrygująca, emocjonalna, romantyczna, z rodzącym się uczuciem, walką o siebie i swojego życia, ze zwrotami akcji.

Okładka przyciąga wzrok od samego początku, a jej tajemniczość zachęca nas do zaczytania się w jej historii.

#passion #love&wine zaskakuje od samego początku, podczas czytania będziemy się świetnie bawić, z uśmiechem, ale chwilami ze wzruszeniem.
Gorąco polecam przeczytać najnowszą książkę Nany Becker "Passion”
Z niecierpliwością wyczekuję następnych losów rodzeństwa Tumbler. Do zaczytania... :)

Grant Tumbler jako drugi przybywa do majątku rodzinnego i przejmuje...

W tej części poznajemy kolejnego bohatera z czwórki rodzeństwa.

Grant Tumbler rozstaje się z narzeczoną, zostawiając ją w Atlancie. Sam postanawia wyjechać do Redwood, gdzie przypada jego kolej aby zająć się spadkiem po rodzicach. Mężczyzna zostawia również firmę na głowie swojego przyjaciela i wyrusza w podróż. Nie wie jednak jeszcze, jak bardzo córka pastora zawróci mu w głowie. Niestety rodzice Isabelli są bardzo konserwatywni i boją się, że młody mężczyzna zniszczy przyszłość ich córki. Jednak kobieta dowiaduje się o potwornej tajemnicy skrywanej przez jej rodziców. Od tej pory zaczyna rozumieć ich zachowanie a jednocześnie przeciwstawia się podjętych przez nich decyzją w jej sprawie... Gdzie ją to zaprowadzi i czy Grant będzie w jej przyszłości? Tego dowiesz się tylko sięgając po książkę.

„Passion” jest to druga część losów jednego bohatera z czwórki rodzeństwa. Poprzednim razem mieliśmy szanse poznać historię Callie, która w tej części również się pojawia. Fabuła skradła moje serce, tym bardziej że lubię nasycone wydarzeniami, konsekwencjami i zachowaniem historie. Mogłam zaobserwować ciekawe zmiany wśród bohaterów oraz ich podejścia do życia. Cieszę się, że Isabelle mogła w końcu zasmakować życia w inny sposób niż narzucali jej rodzice. Chociaż tajemnica, ktora się za tym kryła, nie była tego warta. Miałam wrażenie, ze ten wątek był bardzo zaskakujący a tym samym czymś, co dotyka rodzin we współczesnym świecie. Nie mówię tutaj stricte o tej samej tajemnicy, lecz że rodzice potrafią być nadopiekuńczy wobec dzieci

Autorka świetnie wykreowała postacie w tej historii. Każdy z nich miał swój charakter, który czuło się na każdej stronie. Postać Granta, jego nieustępliwości, dążenie do celu i romantyzm sprawiało ciepło na moim serduchu. Muszę przyznać, że postać Isabelli, nieśmiałej młodej kobiety momentami aż mnie zaskakiwał. W końcu każdy z nas może się zmienić lub ludzie, którymi się otaczamy. Relacja Granta z pastorem była ciekawa i niejednokrotnie robiło mi się żal młodego mężczyzny. Cieszę się, że mogłam poznać kolejną świetną historię ❤️🍷

W tej części poznajemy kolejnego bohatera z czwórki rodzeństwa.

,,Passion'' to drugi tom serii Love&Wine, ta część jest równie wciągająca co poprzednia, lecz ta jest bardziej romantyczna i delikatna. Tym razem będziemy mogli poznać bliżej brata Callie, Granta. Teraz to on przejmuje stery i będzie musiał zaopiekować się pensjonatem po rodzicach. Ma mnóstwo nowych obowiązków jednak zaczyna spotykać z córką pastora, Isabelle. Rodzice dziewczyny nie są zadowoleni, że ich jedyna córka z kimś się spotyka. Dziewczyna do tej pory była im posłuszna i pomocna dopóki na jej drodze pojawił się Grant. Wiedziała czego chce i potrafiła o to zawalczyć, a finał historii na pewno zaskoczy czytelnika....

Autorka idealnie dobrała tych dwojga, Isabelle i Grant idealnie się dopełniają. Jednak czy związek na odległość ma szansę przetrwać?

Ja cały czas trzymałam za nich kciuki. Jednak wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej pozycji. Gwarantuję, że jest to intrygująca i emocjonująca historia, od której ciężko się oderwać.

W tej części poznajemy Granta.
Mężczyzna jako drugi z czworga rodzeństwa ma przejąć obowiązki na farmie.
Na codzień mieszka on w Atlancie i prowadzi firmę.
Po przyjeździe do Redwood poznaje piękną Isabelle, córkę pastora.
Dziewczyna jest wychowywana w dość rygorystyczny sposób m.in. nie może spotykać się z innymi chłopcami.
Gdy zaczyna spotykać się z Grantem wszystko zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.
Pragnie wreszcie cieszyć się życiem,lecz jej ojciec jest temu przeciwny.

Jak potoczą się dalsze losy Isabelle i Granta?

Czy mimo trudności będą ze sobą?

"Passion" to drugi tom serii Love & wine.💜🍷
Autorka w tym tomie głównie skupiła się na uczuciach między naszymi bohaterami. Podobało mi się, że wszystko przebiegało w spokojnym tempie, właśnie takiej książki potrzebowałam.
Ja bardzo lubię styl autorki, ktory jest bardzo lekki a zarazem przyjemny 😍.
Bohaterowie świetnie wykreowani. Polubiłam bardzo Granta i Isabell. Podobała mi się ich relacja. Jak stopniowo budowali ze sobą więź, jak wzajemnie się wspierali w trudnych wyborach i byli cierpliwi.
Powieść jest pełna namiętności, bardzo elektryzującej chemii między bohaterami ale również zazakujacymi zwrotami akcji.
Mogę powiedzieć, że biorę w ciemno każdą książkę autorki, bo wiem, że się nie zawiodę. Nana Bekher zawsze zaskoczy w swoich powieściach ❤️. I tak też było w tej historii. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego, co się tutaj wydarzyło.
Z niecierpliwością czekam na kolejną część. 😍🔥

W tej części poznajemy Granta.
Mężczyzna jako drugi z czworga rodzeństwa ma przejąć obowiązki na farmie.
Na codzień mieszka on w Atlancie i prowadzi firmę.
Po przyjeździe do Redwood poznaje piękną Isabelle, córkę pastora.
Gdy zaczyna spotykać się z Grantem wszystko...

Idealna książka na jesienny wieczór ze względu na jej wciągającą i romantyczną fabułę. „Passion” jest kontynuacją rodzinnej historii. Pensjonat który skrywa swoje sekrety, ale również zakazane uczucia. W każdym tomie poznajemy coraz bliżej rodzinną historię i robi się coraz ciekawiej. W dodatku te kryminalne wątki urozmaicają i podnoszą napięcie w całej opowieści.
W tym tomie bohaterem jest Grand, najstarszy brat z czwórki rodzeństwa. Zaradny, przystojny w dodatku przedsiębiorczy, przyjeżdża by przejąć stery w prowadzeniu pensjonatu zgodnie z umową. W czasie przebywania w pensjonacie udaje mu się zbliżyć do niewinnej i niedoświadczonej w pewnych sprawach Isabelle, jednak nie każdemu się to podoba. Wszystko układałoby się dobrze, gdyby nie przeszłość która pojawia się w mieście i dość mocno daje o sobie znać. Świadomy tego co się dzieje chciał ochronić miłość która pojawiła się na jego drodze. W tym celu musi zgodzić się na współpracę ze wcześniejszym wrogiem, czy to mu się uda?

W tym...

RECENZJA

💜 „PASSION” 💜

SERIA: LOVE & WINE #2

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
AUTOR: NANA BEKHER

WYDAWNICTWO: PASCAL

LOVE BOOK

„Twoje oczy mówią to, czego usta nie chcą powiedzieć. Nie bój się marzyć i spełniać marzenia, pomyśl o sobie — dodał, po czym nachylił się i najpierw delikatnie przejechał wargami po moich ustach, a po chwili wpił się nie w czułym pocałunku”.

„Passion” to druga część cyklu Love &Wine i opowiada historię  Granta Tumbler i Isabelle Barrington. Nie zabraknie postaci z poprzedniej części i zobaczymy, co u nich słychać i ciekawe smaczki z ich życia.
Kolejna świetna historia, która pochłania bezpowrotnie. Pełna emocji, rodzącego się uczucia, pożądania i namiętności. Historia  walki z własnymi pragnieniami, pożądaniem,  walce o samego siebie i poznaniu świata, o chęci popełnianiu własnych błędów. Pełna wątpliwości i strachu przed zaangażowaniem.
Nie obędzie się bez tajemnic, rodzinnych sekretów, chwil grozy i niebezpieczeństwa.
Autorka umiejętnie rozwija napięcie pomiędzy bohaterami i w większości skupiła się na ich relacji, choć nie będą mieli łatwo. Jednak nie zabraknie zwrotów akcji, które dodadzą dreszczyku emocji. Sceny erotyczne rozpalają zmysły, pobudzają wyobraźnię, napisane są subtelny i sensualny sposób.
Już nie mogę doczekać się kolejnej części.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Granta i Isabelle, dzięki temu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć, jakimi są ludźmi, z czym się zmagają, co czują, jakie siedzą w nich emocje.

Bohaterzy dobrze wykreowani, różnorodni tacy prawdziwi i są z całkowicie dwóch różnych światów, inaczej wychowani.
Isabelle to postać, która potrafiła, powiedzieć czego pragnie i przechodzi dużą przemianę.
Grant Tumbler to idealny typ książkowego męża. Nie bawi się kobietami i nie interesują go jednonocne przygody,  nie zwodził nikogo. Nie planował żadnego związku, a z drugiej strony pragnął stabilizacji.
Isabelle go intrygowała go i była niczym zakazany owoc i stała się dla niego zagadką, którą chciał rozwiązać.

Isabelle Barrington, piękna, empatyczna, miła, cicha dziewczyna, która zawsze służy pomocą.
Córka pastora, która całe życie była chowana pod kloszem. Ojciec zaplanował całe jej życie, nie pozwalając samej decydować o sobie.  Dziewczyna chce w końcu zacząć żyć, przeżyć wszystko to co inne dziewczyny, zakochać się i być szczęśliwą.

Grant po rozstaniu z narzeczoną, właśnie zakończył długoletni związek i pewien etap w swoim życiu. Teraz  czas zacząć nowy rozdział,  wyjeżdża do Redwood, aby zająć się rodziną posiadłością. Tam jego myśli zaczyna zajmować, córka pastora, dla której powoli traci głowę, jednak wie, że jego życie jest jednak w Atlancie, tam ma firmę, dom. Jednak,  z każdą chwilą niebezpiecznie  zaczynają się w sobie zatracać.
 Przeszłość zakrada się niepostrzeżenie, komplikując ich życie.

-Czy Isabelle jest kobietą dla  Granta?
-W jaką stronę pójdzie relacja Granta  i Isabelle?
-Czy Izabela nie pogubi się w swoich uczuciach?
‐Czy dziewczyna pójdzie za głosem serca i będzie miała odwagę zaryzykować i postawić na swoim?
-Czy pastor zaakceptuje związek córki i Granta?
-Czy Grant ochroni ukochaną, przed swoją przeszłością?
-Czy mężczyzna zdąży i uwolni Isabelle.
‐Czy mają szansę, aby ich związek przetrwał?
-Czy to się wydarzyło, przerośnie ich?

POLECAM 💜💜💜.

RECENZJA