Okładka książki Instruktor - Jak prowadzić lepsze zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Sylwia Świsłowska
Sylwia Świsłowska Wydawnictwo: Self Publishing poradniki
poradniki
Instruktor. Jak prowadzić lepsze zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
Self Publishing
2021-08-16
2021-08-16
9788396209405
Brak Brak
Instruktor dzieci szkoła przedszkole prowadzenie zajęć taniec nauka dla nauczycieli dla instruktorów

Czytam tą książkę i natknęłam się na moment który właśnie mi coś uświadomił, chodzi o wywieraną presję i instruktora komunistę. Kiedyś jak byłam małym dzieckiem uwielbiałam basen chodziłam często na zajęcia byłam juz w poważnej grupie przygotowującej pod zawody i za każdym razem jak ktos mnie pyta do dzis dlaczego zrezygnowałaś? Ja odpowiadałam właśnie ze nie wiem, przeciez to tak uwielbiałam ale nie wiem co sie stało. Chyba znalazłam odpowiedz na pytanie, ze moja pasja właśnie „została przekuta przez zbyt ambitnego instruktora”i presja jaka była na mnie również wywierana zgasiła mnie co doprowadziło do tego ze z przyjemności chodzenia na zajęcia zamieniło się to w nieprzyjemny nawyk. Teraz wiem, ze zrobię wszystko aby inne dzieci nie doświadczyły czegoś takiego, bo po kilkunastu latach żałuje bo mogłam cos wielkiego osiągnąć.

Książka, którą z pewnością powinien przeczytać każdy kto pracuje
z dziećmi zawiera w sobie masę narzędzi, wskazówek, dobrych rad i cennych praktyk. Autorka niczym czarodziejka odkrywa przed nami piękne przestrzenie jak wyjątkowa może być praca nauczyciela. Uczy jak zadbać o swój dobrostan, motywuje i daje poczucie siły i sprawczości.
Edyta Harasimczuk

Książka, którą z pewnością powinien przeczytać każdy kto pracuje
Edyta Harasimczuk

Perspektywa pracy z dziećmi zupełnie nabiera nowego znaczenia już po pierwszych kilku stronach książki. Niesamowicie wciąga i dostarcza nowych informacji w bardzo przyjemny sposób. Konkretne wskazówki, lekka do przyswojenia.

Jest to lektura, dzięki której praca z dziećmi/rodzicami wskakuje na wyższy poziom.

Jako nauczyciel i instruktor uważam, że książka Instruktor jest OBOWIĄZKOWA dla wszystkich! :)

Jako nauczyciel i instruktor uważam, że książka Instruktor jest...

"Instruktor" Sylwii Świsłowskiej to pozycja, którą warto przeczytać zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nauczycieli, instruktorów oraz osób związanych z edukacją. Książka dostarcza wartościowych wskazówek oraz inspiracji do wprowadzenia nowoczesnych metod pracy z uczniami, które z pewnością przyczynią się do wzrostu efektywności procesu nauczania oraz zadowolenia uczniów z uczestniczenia w zajęciach.

Autorka stawia na otwartość, na innowacje i elastyczność, co może być szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy zmieniające się oczekiwania uczniów i nowe technologie coraz bardziej oddziałują na edukację. Sylwia Świsłowska zachęca czytelników do eksperymentowania z nowymi pomysłami, podejścia do ucznia z empatią, cierpliwością i zrozumieniem, a także do ciągłego rozwoju swoich umiejętności zawodowych.

Praktyczne porady i rozwiązania problemów, z ktorymi może spotkać się każda osoba, pracującą z dziećmi ( i ich rodzicami :)). Szybko i przyjemnie się czyta. Oprócz teorii są też ćwiczenia do wykonania i wdrożenia w swoją pracę z dziećmi. Polecam całym sercem.

Książka konkretna! Polecam każdemu kto pracuje/zamierza pracować z dziećmi. Jest w niej też wiele informacji które samemu można wziąć do serca i praktykować na codzień.
Szybko się czyta i później chętnie wraca.

Szybko się czyta i później chętnie wraca.