Kiedy słońce nie wschodzi

Okładka książki Kiedy słońce nie wschodzi Aly Martinez
Okładka książki Kiedy słońce nie wschodzi
Aly Martinez Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: The Darkest Sunrise (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Darkest Sunrise (tom 1)
The Darkest Sunrise
9788383206066
Anna Gurgul
Choroba Samotny ojciec

Książka pełna emocji.
Charlotte Mills ratując życie innego dziecka w parku traci swoje. Jej malutki syn zostaje uprowadzony. Kobieta żyje w zawieszeniu 10 lat. Ma nadzieję, że jeszcze odzyska syna.
Charlotte jest bardzo dobrym lekarzem pulmonologiem, ale ma jedną zasadę, której za nic nie złamie. Nie leczy dzieci. Mimo iż od porwania jej dziecka minęło 10 lat ona w każdym dziecku widzi twarz swego syna.
Wszystko się zmienia, gdy poznaje Portera Reese'a.
Mężczyzna (samotny ojciec) szuka ratunku dla swego syna. Ma nadzieję, że kiedy porozmawia z dr Mills ta zmieni zdanie i zgodzi się leczyć jego syna. Kiedy przypadkowo trafia na nią na pikniku zorganizowanym przez szpital widzi w niej kobietę zamkniętą gdzieś w ciemności. Widzi jej puste oczy oraz maskę którą zakłada dla innych. Porter jest zauroczony kobietą. Widzi w niej swoje odbicie. On też czuje to samo co ona z tą różnicą, że dla niego jest nadzieja na uratowanie syna i to go ciągnie ku światłu, natomiast Mills cały czas tkwi w objęciach ciemności.

Czy mężczyźnie uda się wyciągnąć kobietę z tego mroku?
Czy Charlotte pomoże uratować syna mężczyzny do którego zaczyna coś czuć?

Książka jak wspomniałam jest pełna emocji i przepełniona bólem jednak jakoś nie potrafiłam tego wszystkiego odczuć. Jeszcze w trakcie czytania uznałam, że nie będę sięgać po drugi tom, ponieważ ta część na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia nie zrobiła i wiem, że więcej po tę książkę nie sięgnę. Końcówka może i zakończyła się bardzo ciekawie i mam chęć dowiedzieć się co autorka wymyśliła dalej, ale tą ciekawość zaspokoję wtedy, kiedy drugi tom będzie dostępny na dobrej promocji 😉

Książka pełna emocji.

Historia, która przepełniona jest cierpieniem.

Ona straciła dziecko i trwa w zawieszeniu od 10 lat.
On jest samotnym ojcem, który co dziennie walczy o zdrowie własnego syna.

Los przeplata ich drogi i sprawia, że zaczynają nawzajem leczyć swoje rany. Niestety z góry wiedzą, że ich związek nie ma szans przetrwać, nie ma przyszłości.

Wciągająca historia, którą czyta się bardzo szybko.

Niestety jest też na maksa przewidywalna, co zniechęciło mnie do sięgnięcia po kolejną część.

Historia, która przepełniona jest cierpieniem.

Ona straciła dziecko i trwa w zawieszeniu od 10 lat.
On jest samotnym ojcem, który co dziennie walczy o zdrowie własnego syna.

Wciągająca historia, którą czyta się...

Kto zna @authoralymartinez
wie, że w jej książkach spotka całą gamę emocji.

I tu nie było inaczej.

Podczas podróży przez "Kiedy słońce nie wschodzi" czułam się jak na rollercoasterze. Był płacz, był śmiech, była nadzieja, było złamane serce.
Już na początku przeżyłam pierwsze załamanie wyobrażając sobie jak musiała się czuć Charlotte, kiedy zorientowała się że jej syn został uprowadzony. Dalej było tylko gorzej. A w zasadzie to lepiej, bo przecież o to chodzi żeby książkę czuć.
Fantastycznie było obserwować jak główna bohaterka po milimetrze zaczyna wysuwać się ze swojej skorupy wprost w ramiona Portera.
Ale jak to u Aly nie mogło być tak pięknie.
Plot twist co prawda był mocno przewidywalny i w zasadzie od początku można było się tego domyślić, nie zmienia to jednak faktu że książka jest szalenie mocna.

Z czytanie drugiej części postanowiłam chwilę poczekać, aż ochłonę 🥰

Kto zna @authoralymartinez
wie, że w jej książkach spotka całą gamę emocji.

I tu nie było inaczej.

Piękna książka. Płakałam śmiałam sie. Tutaj jest tykę emocji że aż mnie to bolało. Ta jej tragedia dotarła aż do mnie. Troszkę za dużo opisów ale książka pełna bólu. Polecam

Bardzo dobra książka, rewelacyjnie napisana, napakowana emocjami. Wyraziści dobrze wykreowani bohaterowie. Super się czyta, smiem twierdzić że zbyt szybko. Podobała mi się i polecam, a sama biorę się za cz 2;)))

Sztos!
Cóż za emocjonująca historia, pasja przeplata się ze wzruszeniem i cudem jakim jest miłość, miłość w dwóch odsłonach, romantyczna i rodzicielska. Główni bohaterowie, niezwykle piękni ze swoimi niedoskonałościami. Połączeni przez los już 10 lat wcześniej nim się poznali, wszystkie tragedie, które się dzieją, tak naprawdę są wyboistą drogą do szczęścia i wypełnienia przeznaczenia.
Audiobook, w wykonaniu Pani Ewy Konstanciak i Pana Antoniego Trzepałko, powala na kolana wszystkich innych lektorów, ich interpretacja głosowa daje wrażenie oglądania obrazów, wizualizacji, to niesamowite uczucie.
Całość jest tak spójna, że zasługuje na ocenę wybitną.

Sztos!

Pełna emocji - smutek wylewający się ze stron jest wręcz obezwładniający. Druga połowa trochę gorsza, niektóre zachowania męskiego bohatera wydawały mi się toksyczne, ale zakończenie jest naprawdę mocne.

Do mnie ta książka aż tak nie przemówiła,niestety zbyt dużo tego żalu ciągłe nakręcanie się ,rozwlekanie o tym samym ,od początku wiadomo było jak to się potoczy Dam szansę drugiej części ale pierwsza mnie nie powaliła.

KOBIETA ODZYSKUJE UTRACONEGO SYNA I PRÓBUJE RAZEM ŻYĆ

KOBIETA ODZYSKUJE UTRACONEGO SYNA I PRÓBUJE RAZEM ŻYĆ

Całkiem przypadkiem natrafiłam na tą książkę w sklepie spożywczym. No po prostu jestem oczarowana, wzruszona. Polcem z całego serducha, dobrze spędzony czas.

• Romans