Ostatni opadły księżyc

Okładka książki Ostatni opadły księżyc Graci Kim
Okładka książki Ostatni opadły księżyc
Graci Kim Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Klany Obdarzonych (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Klany Obdarzonych (tom 2)
The Last Fallen Moon
Galeria Książki
2023-04-04
2023-04-04
2022-06-07
Patrycja Zarawska

Cudownie bawiłam się przy tej książce. Czytało mi się ją strasznie szybko, tak bardzo wciągnęłam się w przygody Riley w zaświatach. A na koniec uroniłam też łzę, bo na ostatnich stronach książki, znalazłam kilka rzeczy, które trafiły wprost do mojego serca.

W "Ostatnim opadłym księżycu" towarzyszymy znanej nam już Riley Oh i jej przyjaciołom w wędrówce przez koreańskie piekło, które przeszło... restrukturyzację i teraz zamiast cierpienia i kar, dusze odbywają tu turnusy w specjalnie przeznaczonych do tego parkach rozrywki.

To pełne oryginalności i wyobraźni podejście Graci Kim do koreańskich wierzeń znamy już z pierwszego tomu. Tu zostało jeszcze bardziej podkręcone, co wciągnęło mnie niebywale! W tym tomie pojawiają się też nowe postaci i cała menażeria fantastycznych stworzeń (a także członkowie BTS).

Bardzo polecam ten tom jak i całą serię, bo ja za każdym razem bawię się świetnie, a dla młodych czytelników i czytelniczek będzie to po prostu hit!

Na blogu znajdziecie pełną recenzję, a w niej:
🌗 więcej o koreańskich zaświatach
🌗 Jak zrestrukturyzować piekło?
🌗 Czy nowi bohaterowie są ciekawi?
🌗 Czy poradzono sobie z niebinarnością postaci?
🌗 Kontrowersyjne implikacje wędrówek po zaświatach i czy to na pewno dla młodzieży?

• Klany Obdarzonych
  • Od wydawnictwa/autora
  • Mam na półce
  • W planach ebook
  • B. Muszę mieć papierowe!!!

Graci Kim Ostatni opadły księżyc Zobacz więcej