Seksownik, czyli mądrze i pikantnie

Okładka książki Seksownik, czyli mądrze i pikantnie Katarzyna Miller, Beata Pawłowicz
Okładka książki Seksownik, czyli mądrze i pikantnie
Katarzyna MillerBeata Pawłowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło poradniki
poradniki
Wydawnictwo Zwierciadło
2023-02-08
2017-01-25
emocje erotyka miłość namiętność poradnik relacje międzyludzkie seks szczęście uczucie

Okładka książki Daj się pokochać dziewczyno. Poznaj sekret udanych relacji Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk
Daj się pokoch... Katarzyna Miller, J...
Okładka książki Być synową i nie zwariować Anna Bimer, Katarzyna Miller
Być synową i n... Anna Bimer, Katarzy...

Bardzo ciekawe te babskie rozmowy, kupiłam kolejne książki Pani Miller. Czas mi zleciał niewiadomo kiedy przy lekturze. Oczywiście tak wiele tematów tutaj jest poruszonych, że nie zawsze będziemy wszystkiemu przyklaskiwać, każda kobieta, każdy człowiek jest inny, ma inne doświadczenia, inne pragnienia, w innym domu dorastał to wszystko wpływa na inne życie intymne etc. Ale jak takie książki do własnej refleksji bardzo lubię, a ta taka jest także ja polecam jak najbardziej. Fajny dialog.

26.07.2023
Przeczytana po raz drugi. Potwierdzam moją opinię z roku 2020 - ciekawy dialog, można sporo wynieść dla siebie. Polecam. Dla mnie lektury Pani Katarzyny to must have.

Ciekawa rozmowa dwóch kobiet na tematy mądre i potrzebne.

Ciekawa rozmowa dwóch kobiet na tematy mądre i potrzebne.

Mamy tu piękna, zwracająca uwagę różową okładkę, a w środku równie wyrazisty temat – radość i satysfakcja z życia seksualnego .

W tym temacie wypowiadają się dwie kobiety, psychoterapeutka i dziennikarka Zapis jest w formie rozmowy między nimi. Poruszamy wiele tematów, jak libido, słownictwo, tabu, czułość czy masturbacja. Żadne temat nie nestor ominięty. Wszystko powiedziałem jest odważnie, wprost i bez owijania w bawełnę.

Mamy tu inne, odważne spojrzenie na pewne kwestie, co daje nam okazję do zrozumienia siebie, innych oraz osiągnięcia szczęścia.

Książka jest bardzo ciekawa, ze względu na jej formę wygląda go jak szczera rozmowa przyjaciółek, choć nie brakuje też wiedzy. Wszystko jest przystępnie przedstawione

Świetna książka. Tak naprawdę to zbior rozmow p. Kasi ale czyta sie bardzo przyjemnie. Target to chyba kobiety ale mysle ze kazdy mezczyzna tez powinien przeczytac zeby lepiej poznac druga strone, to zawsze daje same plusy :) Polecam i na pewno przeczytam kolejne ksiazki p. Kasi.

dobra subtelna ksiazka, przydaloby sie wiecej pikanterii

dobra subtelna ksiazka, przydaloby sie wiecej pikanterii

" Seksownik Czyli mądrze i pikantnie" Katarzyna Miller w rozmowie z Beatą Pawłowicz
Autorki rozmawiają na wiele tematów związanych z seksualnością, kobiecością, życiem erotycznym kobiet w sposób bardzo przenikliwy. Humorystyczne,pikantne przykłady i anegdoty dodają wartości i smaku treści. Dwie nietuzinkowe kobiety: Katarzyna Miller - psycholożka i psychoterapeutka i Beata Pawłowicz - dziennikarka, przenikliwe, pełne zapału, poruszają tematy które nadal są tematami tabu dla większości kobiet. Czy kobiety odczuwają satysfakcję ze swojego życia erotycznego, czy w ogóle mają do tego prawo? Do tego poważne tematy np. pornografia, gadżety erotyczne,kobiece libido czy wirtualny seks.
Dzięki tej książce innymi oczami spojrzysz na swoje życie intymne. Zdasz sobie sprawę z tego jakie jest i znajdziesz odpowiedź czy może być lepiej. Na pewno jest to bardzo ciekawa lektura. Jeśli jesteście ciekawe co możecie zmienić w swoim życiu miłosnym, czy może być oryginalne, ciekawe, ekscytujące ,to na pewno znajdziecie tu odpowiedzi. Miłej lektury.
Polecam

Książkę wciągająca, czyta się ją trochę jakby oglądało się wywiad w telewizji śniadaniowej. Porywająca, przynajmniej w pierwszej połowie. Mam wrażenie, że ten sam efekt, a może nawet lepszy, wywarłaby na mnie, gdyby była o połowę krótsza. Druga część mocno naciągana, ciągle pojawiają się te same historie (litości, co najmniej cztery razy ta sama historia mężczyzny, który mścił się za zdradę?). Mam wrażenie, że niektóre rozdziały są stworzone zupełnie osobno i nikt nie zwrócił uwagę, że już dokładnie te same anegdoty były w wspomniane w poprzednim rozdziale.
Nie mniej jednak treść odebrałam bardzo pozytywnie. Tematyka jest różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Kilka zdań i rad pani Kasi pozostanie ze mną zdecydowanie na długo. Każda książka odczarowująca mit uległej, bogobojnej Polki, dla której seks jest tylko przykrym obowiązkiem małżeńskim jest cenna i pomaga nam wszystkim być bardziej zadowolonym z życia społeczeństwem.
Pozytywne zaskoczenie.

Do połowy byłam bardzo wciagnięta w treść, w opisywane tematy, potem...jakoś wszystko się rozmyło i trudniej wracałam do lektury. Jest to wywiad na różne tematy dotyczące sfery seksualności, super że pojawiają się takie materiały, na pewno otwiera głowę, skłania do reflekcji, lecz niestety forma wywiadu nie pozwala na pogłębienie informacji w niektórych przestrzeniach, są czasem potraktowane są po macoszemu, jednak jest to super wstęp do otwierania się na rozmowy o takich tematach.

Panią Kasię to ja mogę łyżkami jeść. Mądra, doświadczona i ciepła kobieta. Tylko się od niej uczyć i brać z niej przykład.

Uwielbiam Panią Kasię, ale brakowało mi większej dawki wiedzy- niewiele mnie zaskoczyło w tej książce, jest po prostu przeciętną pozycją w temacie seksuologii.

• Poradniki
  • Psychologia