Different

1955 ocen

Świetna książka!

Świetna książka!

Polecam .
Bardzo wciągająca tak jak pierwsza część;)

Polecam .
Bardzo wciągająca tak jak pierwsza część;)

UDAŁO IM SIĘ! Zwalczyli największy dotychczasowy trud, ale to jeszcze nie koniec... czas na rozstanie, na przerwę - po skończeniu tej książki czułam zespół odstawienny, chciałam czytać dalej, a 3 tom dopiero zamówiłam i cierpiałam dwa dni nad tym, że nie mogę dowiedzieć się co było dalej - zakończenie porównałabym do seriali polsatowych ;p

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka miła i przyjemna tak samo jak pierwsza część

Lekka miła i przyjemna tak samo jak pierwsza część

Moim zdaniem diffrent było nudne i przesłodzone a główna bohaterka zaczeła się zachowywać głupiej od małego dziecka. Mam wrażenie że przyjaźnie jakie zawarła w pierwszej części zaczeły być prawie nie widoczne a pod koniec książki dziewczyna postanowiła że nie przyjmie pomocy z bardzo głupiego powodu co w dodatku strasznie mnie frustrowało

nw co tu sie stało

nw co tu sie stało

polecam

polecam

Swietna książka

Swietna książka

Different, czyli druga części bestsellerowej serii Students Aleksandry Negrońskiej.
Wydaje mi się, że Clone dużo bardziej mi się podobało, jednakże to też było super. Na targach w Katowicach, kupiłam Bad Friends i będę czytać ze względu, że książki Oli bardzo mi się podobają.

Nie wiem jakim sposobem ta książka mogła zostać książka roku 2023. To że ją skoczyłam uznaje za swój osobisty sukces! Główna bohaterka jest tak głupia, że to cud (a zarazem pech dla czytelnika),że żyje. Okropna książka, nie polecam, chyba że się ma dużo czasu na zmarnowanie...