Co wyszeptał nam deszcz

Okładka książki Co wyszeptał nam deszcz Joanna Balicka
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2023
Okładka książki Co wyszeptał nam deszcz
Joanna Balicka
Inne

🌹 Co wyszeptał nam deszcz 🌹
🌹 Joanna Balicka @autorkajoanna 🥀
🥀 @wydawnictwoniezwykle 🥀

Q: Jaką pogodę lubicie najbardziej?
♫︎ The Swan - Camille Saint-Saëns ♫︎
💚 ,, Łabędzie i lwy mają to do siebie, że nigdy nie zignorują bliskiego w potrzebie. Ty jesteś dla mnie, ja jestem dla ciebie. Chcę cię na gorsze, na lepsze też, bo to, co nam pisane, wyszeptał nam deszcz,, 💚
⭐⭐⭐⭐/5

Dedykacja: Dla tych, którzy stracili kogoś zbyt wcześnie. Łączę się z wami.

Joanna Balicka to autorka gorących romansów oraz miłośniczka niewyjaśnionych spraw. Pogrywa emocjami czytelników oraz pozostawia te emocje na kilka chwil.

,,Co wyszeptał nam deszcz" to emocjonalny rollercoaster. Obietnica mówiona przez słowa ma znaczenie dla każdego człowieka. Jeśli ktoś nas zrani, nie chcemy utrzymywać kontaktu z tą osobą. Pokazuję nam, że warto doceniać to co mamy, iż chwilę z bliskimi są najważniejsze.

Masa problemów u Olivii - choroba, z którą musiała żyć natomiast u
Raina - masa problemów od dziecka. Jednak ich przyjaźń była tak silna do pewnego momentu. Historia pewna bólu oraz miłości. Opowieść która złamie wam serce, pokaże że przyjaźń jest najważniejsza.

Po raz pierwszy spotykam się z piórem pani Balickiej. Autorki pióro jest przyjemne, bardzo dobrze opisała motyw choroby.

Rain wiedział że Olivia będzie najładniejszym Łabądkiem, bo będzie jego Łabądkiem.

🌹 Co wyszeptał nam deszcz 🌹
🌹 Joanna Balicka @autorkajoanna 🥀
🥀 @wydawnictwoniezwykle 🥀

Q: Jaką pogodę lubicie najbardziej?
♫︎ The Swan - Camille Saint-Saëns ♫︎
💚 ,, Łabędzie i lwy mają to do siebie, że nigdy nie zignorują bliskiego w potrzebie. Ty jesteś dla mnie, ja jestem dla ciebie. Chcę cię na gorsze, na lepsze też, bo to, co nam pisane, wyszeptał nam deszcz,,...

Fajna książka .Bardzo mnie wzruszyła i długo o niej myślałam. 💔💔💔💚💚💚

Fajna książka .Bardzo mnie wzruszyła i długo o niej myślałam. 💔💔💔💚💚💚

Cudowna książka.
Gdy skończyłam pozostawiła mnie w głębokiej zadumie na pewien czas.
Była wyjątkowo poruszająca a czytając ostatnie rozdziały ciężko było zaczerpnąć oddech. Byłam bardzo poruszona. Oczywiście wylałam też wiele łez. Jednak serdecznie polecam. Piękny przekaz, przyjemny język, niesamowita historia.

Cudowna książka.
Gdy skończyłam pozostawiła mnie w głębokiej zadumie na pewien czas.

Lekka książka o tym jak miłość może przetrwać wszystko. Jednak moim zdaniem za dużo dzieje się na raz.

Czytałam ją jakiś rok temu i nie zapadła mi w głowie ale z tego co pamiętam w miarę łatwo się ją czytało tylko czasem nudna dla mnie więc dość długo ją czytałam ale chwilami nie dało się aż oderwać, czasem chwytająca za serce myślę że warto przeczytać i pewnie kiedyś zrobię to kolejny raz chociaż mam wrażenie że nie dokończyłam jej bo miałam zakładkę przed ostatnim rozdziałem

Olivia i Rain wychowywali się razem, mieli swoje marzenia, które chcieli spełnić. Rain poczęści je spełnił i został światowej sławy raperem, jednakże tempo jakie zostało mu narzucone sprawiło, że sięgnął po używki.

Tymczasem Olivii życie potoczyło się inaczej, ponieważ okazało się, że jest chora i leczenie wcale jej nie pomaga.
Gdy tych dwoje spotyka się ponownie po latach, okazuje się, że chłopaka, którego znała i się przyjaźniła już nie ma.

Super poruszająca młodzieżówka od Joanny Balickiej, którą pokochało dużo osób. Jest bardzi wzruszającą historią. Mówią też na nią "wyciskacz łez". No i mogę się z tym zgodzić, bo troszke się poryczałam czytając ją.

Książka jest bardzo emocjonalna i trochę przewidywalna, dlatego wiadome raczej było jak si ona skończy, jednak to mi nie przeszkadzało w przeniesieniu się w ich świat i przeżycie tej historii.

Gdy tych dwoje spotyka się ponownie po...

gdy czytałam w samolocie to ludzie patrzyli sie na mnie jak na wariatke ze prawie sie poryczalam przez zakończenie. Genialna książka

Piękna, poruszająca książką. Daje do myślenia i pomaga docenić to co mamy ❤️❤️❤️❤️❤️
Polecam ❤️

Polecam ❤️

OMG! Nie miałam jakich kolwiek oczekiwań co do CWND, a jednak jest to 🔝🔝 jednotomówka.
Miałam dwa podejścia co do tej książki. Za pierwszym razem dotarłam do 50 strony, jednakże zostałam zdemotywowana przez przyjaciółkę, która powiedziała mi, że jest to nudna książka. Za drugim razem, wysłuchałam drugiej przyjaciółki, która pokochała tą powieść, co mnie bardzo zmotywowało. Dostałam takiego kopa motywującego. Szczerze mówiąc, razem z SGC od Werki, CWND stoi na pierwszym miejscu wśród jednotomówek.
A teraz niecierpliwieniem czekam na spin-of!

Słyszałam dużo recenzji np: przy tej książce płakałam. Książkę przeczytałam tą książkę w 2 dni. Nie płakałam przy tej książce ale na ostatnich stronach było mi smutno.