Sekret

Okładka książki Sekret Max Monroe
Okładka książki Sekret
Max Monroe Wydawnictwo: Editio Cykl: Bracia Winslow (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Bracia Winslow (tom 3)
The Secret
Editio
2024-04-23
2024-04-23
2022-04-07
romance teacher age gap love New Adult 18+

Współpraca reklamowa z editio red.

Jestem świeżo po przeczytaniu i ciężko pozbierać myśli… brakuje mi słów na wyrażenie tego co czuję…

W tej części poznajemy Ty’a. Zwariowanego profesora literatury, znawcę Anny Kareniny oraz wielbiciela płci pięknej.

Jak każdemu z braci wróżka przewidziała przyszłość, w której sekret z zakazanym owocem, któremu Ty nie będzie w stanie się oprzeć, przez niepokój oraz niepewność przyniesie mu szczęście. To już brzmi zabójczo ciekawie.

Następnie Ty dostaje asystentkę dydaktyczną. Córkę swojego mentora i jednocześnie dziekana wydziału literatury. Zadanie wydaje się proste. Pomóc młodej dziewczynie wykazującej niezwykłe zainteresowanie literaturą, w której Ty wręcz wymiata. I to jest proste, dopóki nie okazuje się, że Rachel to kobieta, o której Ty nie może zapomnieć od nocnej imprezie w klubie. Nie może o niej zapomnieć przez parę różowych majteczek…

Cóż to była za historia! Pełna humoru, seksu i miłości.

Nie zliczę ile razy uśmiałam się podczas czytania. Było to znacznie więcej razy niż przy poprzedniej części. Zakazany związek profesora i jego asystentki bardzo mi się podoba. Ładnie jest stworzony i poprowadzony przez fabułę. Silne charaktery postaci nadają tej historii osobowości i wyjątkowości. Mamy też przepięknie ukazaną miłość, rodzącą się pomiędzy bohaterami. Na prawdę podobał mi się ten wątek.

Książka należy do grubasków, ale fabuła jest tak ciekawa, że nie da się od niej oderwać. Mamy tu zakazany związek, spicy sceny, masę humoru i zdecydowanie zaliczyłabym ją do slow burn ponieważ wszystko co działo się pomiędzy bohaterami, działo się bardzo powoli. Kocham to i jednocześnie nienawidzę, ale autorkom udało się przykuć moją uwagę na 110%.

Oficjalnie oświadczam, że kocham braci Winslow. Mój ranking to Flynn, Ty i Jude, ale przed nami jeszcze najstarszy z braci, Remy.
Czekam na ostatni tom tej historii i liczę, że rozpali mnie jeszcze bardziej, niż Ty Winslow. Licze, że ostatni z braci będzie równie wielkim zaskoczeniem, co każdy poprzedni.

Odliczamy do ostatniego tomu! Nie zapomnijcie poznać wcześniejszych tomów. Nie pożałujecie!

Współpraca reklamowa z editio red.

Recenzja
Współpraca reklamowa z @editio.red

"Sekret" - 3 tom serii Bracia Winslow
Max Monroe
9/10

Tak jak poprzednie tomy, tak i ten kręci się wokół przepowiedni jakie zdradziła braciom wiele lat temu wróżka Cleo.

Co takiego usłyszał 39-letni Ty Winslow?

"— Jest nie­za­prze­czal­ne po­do­bień­stwo
mię­dzy tobą a pra­mat­ką Ewą. Nie po­tra­fisz się oprzeć za­ka­za­ne­mu owo­co­wi i oba­wiam się, że nie za­do­wo­lisz się jed­nym kęsem. Se­kret ten spro­wa­dzi za­mie­sza­nie i ból. Po­dróż
bę­dzie nie­spo­koj­na, ale na końcu spro­wa­dzi na cie­bie wiel­kie szczę­ście i ulgę."

Ty, wykładowca na Wydziale Języka Angielskiego oczywiście sceptycznie podchodzi do swojej przepowiedni. Pewnego dnia dziekan wydziału i jego mentor informuje go, że jego 26-letnia córka Rachel, która właśnie wróciła do Nowego Jorku, ma zostać jego asystentką dydaktyczną. Ty oczywiście z dużym optymizmem podchodzi do tej wiadomości, nie zdając sobie sprawy, że już zna Rachel, że jest to ta sama dziewczyna o której od ostatniego weekendu nie może zapomnieć. Rachel jest dla niego zakazanym owocem, no ale czy będzie w stanie oprzeć się pokusie?

Słowo daje, że ta seria z każdym tomem jest coraz lepsza. Do tej pory Flynn był moim ulubieńcem, ale przyznaje, że teraz to Ty jest moim nr 1 🤭
W tej cześć jest wszystko to co lubię, zakazana relacja profesor /studentka i różnica wieku, poziom pikanterii na odpowiednim poziomie i przede wszystkim dobrze skrojoną fabułę. Do tego jest zabawnie, uroczo, gorąco, ale i przyjmująco.

W poprzednich tomach mogliśmy poznać Ty'a jako lekkoducha, bawidamka, takiego śmieszka. Tutaj natomiast autorki pozwalają nam spojrzeć na niego nieco z innej strony. Możemy zobaczyć jakim jest świetnym wykładowcą, jak oddaje się swojej pasji jaką jest literatura i to jak zaraża literaturą swoich uczniów. Serio, gdybym miała w szkole nauczyciela z taką pasją i podejściem do nauczania, z pewnością milej wspominałabym wiele zajęć.

Ale wracając do tematu.
Ta dwójka jest taka idealna dla siebie, a jeśli przeznaczenie maczało palce w tym aby się spotkali, to tak właśnie miało być.
Chemia między Rachel i Ty'em była powalająca, ich flitr czy słowne przwkomarzanki wzbudzają ekscytacje. Podobało mi się też, że łączyło ich nie tylko wzajemne przyciąganie, ale też to, że oboje mieli w sobie wielką pasję do literatury. Przyjemnie było czytać ich dialogi dotyczące książek.
Ten duet autorski zdecydowanie wie, jak dostarczyć czytelniczkom wrażeń.

"Sekret" jest tak dobrze napisany, ja tak dobrze czułam się w towarzystwie Rach i Ty'a, że nie chciałam się z nimi rozstawać.
"Sekret" spowodował, że w niektórych momentach śmiałam się w głos, baaa, szczerzyłam się sama do siebie, zdarzało mi się parsknąć, zwłaszcza podczas wymiany wiadomości między rodzeństwem, zdarzyło mi się wzdychać, rozczulać nad bohaterami, złościć (ojciec Rachel to bardzo irytujący facet) a nawet nieco wzruszyć.

Ta książka spowodowała, że czułam wewnętrzne ciepełko, te wszechogarniające motyle w brzuchu, a wierzcie mi, nie każda książka potrafi je "wybudzić".
Autorki sprawiły, że od samego początku czytelnik utrzymuje uwagę na fabule, na bohaterach z wielką ekscytacją pochłaniają każdy kolejny rozdział, tzn. ja tak właśnie miałam.

Zdecydowanie warto ją przeczytać i jestem przekonana, że pokochacie bohaterów tak samo jak ja.

Bardzo, ale to bardzo polecam Wam tą książkę.
Tylko mam jedną radę. Nie czytajcie jej w miejscu publicznym 🤭

Ps. Z ogromną niecierpliwością czekam na historie ostatniego z braci, Remy'ego.

Recenzja
Współpraca reklamowa z @editio.red

"Sekret" - 3 tom serii Bracia Winslow
Max Monroe
9/10

Co takiego usłyszał 39-letni Ty Winslow?

"— Jest nie­za­prze­czal­ne po­do­bień­stwo
mię­dzy tobą a pra­mat­ką Ewą. Nie po­tra­fisz się oprzeć za­ka­za­ne­mu...

Rachel swój powrót do rodzinnego miasta rozpoczęła z przytupem. Wybrała się z siostrą do sekretnego klubu, w którym dostała za zadanie, żeby najgorętszy facet w klubie zapamiętał ją na całe życie. Wybrała Tya Winslowa i na środku parkietu dała mu.. swoje majtki. Po hucznym rozpoczęciu nowego życia, Rachel postanowiła skupić się na swojej karierze i skończyć studia magisterskie na uczelni, której rektorem był jej ojciec. Miał on swój plan, żeby dziewczyna została asystentką dydaktyczną jednego z najlepszych swoich profesorów – Tya. Gdy zrozumieli, że są na siebie skazani, rzucili sobie sekretne wyzwanie i oboje nie chcieli się wycofać z tej gry 😎

W tej części poznajemy dokładnie środkowego członka rodzeństwa Winslow lub jak to mówi Ty „tego trzeciego najstarszego brata”. Byłam go najbardziej ciekawa ze względu na jego historie z poprzednich części. Jakoś nie umiałam sobie wyobrazić profesora, który jednak co chwilę zmienia partnerki. Z Rachel też było niezłe ziółko i idealnie zagrał mi wątek tego jak nawzajem tak bardzo skupiają się na sobie i swojej grze, że aż nie widzą jak bardzo zagłębiają się w tę relację. 💕

Uwielbiam humor w całej serii, nie mogę się doczekać jak tylko w powieści pojawia się inna osoba z rodziny Winslowów. Wydaje mi się, że nawet spicy sceny są również lepiej opisywane niż w poprzednich częściach. Jest to idealny, przyjemny odmóżdżacz!

Pomimo lekkiego charakteru historii w tle mamy poważny wątek dwóch rodzin. Z jednej jak rodzina jest zżyta z sobą i wspiera się na każdym kroku. Z drugiej jak ambicje rodziców i bolesna przeszłość może wpłynąć na relacje najbliższych sobie osób. Szkoda ze temat ojca Rachel i ich konfrontacje nie były bardziej pociągnięte ❤️‍🩹
No i nawiązania do serialu Przyjaciół! Za to wielce szanuje 😂
Czy jest to must do przeczytania? Nie
Czy sięgnę po kolejną część? Oczywiście, że tak

„Życie nie jest listą rzeczy do zrobienia. Życie jest czymś, czego doświadczamy. Jest czymś, co nas zadziwia”.

Nowy Jork

Wróżka przewidująca przyszłość

Jeden wieczór w Sekretnym Klubie, który był jedynie zapowiedzią tego, co później miało się wydarzyć…

Powroty do domu bywają ciężkie, tym bardziej kiedy domem nazywasz mroźny Nowy Jork, a wracasz ze słonecznej Kalifornii.

Dla Rachel było to również powrót na uczelnię oraz do wymagającego ojca.

Lecz zanim pojawiła się na pierwszych zajęciach, za na mową siostry, odwiedziła Sekretny Klub i dała się ponieść zadaniom jakie można było tam wylosować.
To, które wylosowała było dla niej dość proste: „Spraw, by najgorętszy facet w kubie zapamiętał cię do końca życia”.

Gdyby tylko wiedziała, że jej ofiara to słynny Ty Winslow- nieziemsko przystojny facet, którego asystentką dydaktyczną miała wkrótce zostać, pewnie zachowałaby się zupełnie inaczej.
Dodatkowo mentorem tego mężczyzny jest jej ojciec, z którym nie pozostaje w najlepszej relacji…

Rozpoczyna się gra, a Rachel trafiła na naprawdę niebezpiecznego przeciwnika.
Ty Winslow bowiem jest równie piekielnie przystojny, co inteligentny, ale zdecydowanie ma słabość do pięknych kobiet. Jak sobie coś postanowi, to nie ma litości, a naprawdę chce wygrać z Rachel.

Ona udaje, że nic się nie wydarzyło, a on prowokuje ją i czeka, aż w końcu się przyzna.

Gra zaczyna być niebezpieczna i może zniszczyć wszystko.
Ale przecież wystarczy tylko się nie zakochać, a to chyba łatwe, prawda?

„Sekret” to świetna komedia romantyczna napisana z takim fajnym luzem i humorem. Czytając takie książki po prostu się odpoczywa, i to z uśmiechem na twarzy oraz rumieńcem na policzkach.

Akademicki klimat, humor, zakazana relacja studentki i profesora, age gap, spicy sceny oraz bohaterowie tacy jak Rachel i Ty, to po prostu przepis na sukces i udany wieczór.

Świetnie się bawiłam, a historie pozostałych braci Winslow poznam z przyjemnością!

Nowy Jork

Wróżka przewidująca przyszłość

💖 RECENZJA PREMIEROWA 💖

Nadszedł czas na historię najprzystojniejszego z braci Winslow. Seria, która powoduje uśmiech na mojej twarzy. Rewelacyjny klimat, cięty język oraz emocje, których nie zabraknie.

Jedna noc zmieniła wszystko. Pierwszy raz to dziewczyna, zagrała na uczuciach wyrafinowanego gracza. Pozostawiła go rozpalonego z nadzieją na inny finał. Cóż musiał pogodzić się z rozczarowaniem. Mieli więcej się nie spotkać, los postanowił za nich.

Różnica wieku, zakazany związek, profesor & studentka i dużo spice scen, które pobudzają wyobraźnie czytelnika. Cała akcja to skrupulatnie poprowadzona gra między bohaterami. Ogień, pożądanie i wspólna praca zbliża ich do zwarcia sekretu, który zmienił bieg zdarzeń. Rozpoczęła się gra, stawka jest wysoka, a zwycięzca zgarnia wszystko.

Autorki w książce poruszyły niewygodnych tematów, a mianowicie wywieranie presji u własnych dzieci. Narzucanie planów, układnie przyszłości oraz ingerencję w podejmowaniu decyzji. Czasem ambicja rodziców przyćmiewa, zdrowy rozsądek powodując, że można skrzywdzić własne dziecko.

Jeśli mam wybierać, to Ty będzie moim ulubieńcem. Jest cudowny, a na dodatek uwielbia czytać książki. Niezły z niego czaruś i potrafi swoim urokiem zdobyć niejedną kobietę. Teraz trafiła mu się godna przeciwniczka i będzie musiał się bardziej wysilić. Jego tanie teksty na podryw nie zadziałają. Czy jest romantykiem trudno stwierdzić w sumie przeczytacie sami.

Relacja Ty i Rachel to prawdziwy wulkan emocji. Tam iskrzy od pierwszego spotkania.Ten żar nie ustaje wręcz przeciwnie nasila się z każda przewracana strona. Sceny zbliżeń między bohaterami sensualne i bardzo, bardzo gorące.

Autorki mają lekkie pióro powodujące, że przez tę historię płyniemy. Dużo zabawnych sytuacji, które powodują uśmiech. Dużo pikantnych scen, trochę romantyzmu i bracia którzy tworzą nierozerwalną więź. Nie pozostało mi nic innego jak czekać na historię ostatniego z braci Winslow.

💖 RECENZJA PREMIEROWA 💖

Bracia Winslow, mieliście już okazję ich poznać? "Sekret" to trzeci tom o tych przystojniakach. I jak w poprzednich częściach, jest tu ogień, pożądanie, namiętność i seks...dużo seksu. Wolę od razu to napisać, bo nie wszyscy lubią takie historie.
Ty, profesor literatury angielskiej a poza tym wolny duch, który robił wszystko, by zdobyć jak najwięcej kobiet...ale w końcu trafiła kosa na kamień, bo Rachel Rose, okazała się całkiem inna niż zakładał... Kto wygra w tej grze? Tego dowiecie się podczas lektury.
To lekka i pikantna historia, która może zapewnić rozrywkę na kilka wieczorów. Ale porusza też kilka problemów, które są istotne dla niejednego z nas... Oczekiwania rodziców wobec dzieci, presja, jaką wywierają na swoje latorośle, by zrobili to co chcą. Układanie im drogi życiowej, zawodowej, uczuciowej...kształtowanie ich na swój obraz i podobieństwo... Zdarza się i u nas prawda?
Każdy ma prawo do wyboru swojej życiowej drogi, nawet jeśli popełnia błędy i idzie w złym kierunku. Rolą rodzica jest doradzić, pomóc, ale nie nakazywać i decydować. Niestety, niejeden o tym zapomina.
Gra, która toczy się pomiędzy Rachel a Ty, jest gorąca, zakazana i bardzo pikantna. Ale każda gra kiedyś się kończy, tylko co jeśli ktoś w trakcie zmienia jej reguły?
Dobrze się bawiłam podczas lektury tej książki. Podobały mi się sprzeczki tej pary, dialogi, jakie prowadzili.. Aż czuć w nich było żar.
Jeśli i Wy lubicie takie historie, to zapraszam do lektury.

Stwierdzam, że „Sekret”, czyli trzecia cześć serii „Bracia Winslow” najbardziej przypadła mi do gustu z tych dotychczas wydanych tomów. Począwszy od głównych motywów (roznica wieku, studentka x profesor, zakazany związek),po kreację bohaterów (kto by pomyślał, ze ktoś w końcu usidli Tya?),to wszystko stworzyło harmonijną całość, czyniąc z niej przyjemną historię do przeczytania w dzień taki jak ten: leniwy, pochmurny.

Smaczku całej książce dodaje fakt, iż przyjacielem i mentorem Tya Winslowa jest Nathaniel Rose. Jest on również ojcem Rachel Rose, to właśnie ona w klubie zwróci na siebie uwagę głównego bohatera. Ten stanie przed dylematem: zachować się uczciwie wobec mężczyzny, dzięki któremu osiągnął zawodowy sukces, który zaszczepił w nim miłość do literatury, czy poświecić posadę i wieloletnią przyjaźń na rzecz swojej nowej asystentki dydaktycznej.

Szczęśliwe i pikantne sceny przeplatają się z tymi bardziej bolesnymi: ojciec głównej bohaterki, mam wrażenie, nie pogodził się ze śmiercią swojej żony i na sile chce zrobić z swojej najmłodszej córki godną następczynie w literackim światku. Niestety to negatywnie odbija się na ich wzajemnych relacjach.

Ostatnio zdecydowanie najlepiej odnajduje się w słodkich, nieangażujących historiach okraszonych lekkim dramatem, a nie takich, które złamią moje serce. Do tych pierwszych właśnie zalicza się „Sekret”. Może bohaterowie z początku lekko będą się odpychać, grać w kotka i myszkę, jednak dość szybko odnajdą drogę ku sobie. Spodobało mi się to, jak szybko Ty wciągnął w swoją szaloną rodzinę Rachel. Zaufał jej, postawił na szali jedną z cenniejszych rzeczy: swoją karierę. Był dobry w tym co robi, wiele scen w książce odbywało się właśnie w jego auli wykładowczej.

Jeśli szukacie książki, która zmieni wasze życie „Sekret” się nie nada, ale jeśli chcecie oderwać swoje myśli od przyziemnych rzeczy, bierzcie się za nowość od Max Monroe. Jak dla mnie jest godna polecenia.

• Posiadam drukowaną
  • Czekam na polską premierę