Zabawne, że pytasz

2024-01-01
2022-04-12
Marta Czub
komedia romantyczna

Nie czytam dużo romansów, ale świetnie się bawiłam czytając. Miałam vibe 'seven husbands of evelyn hugo' w najlepszym znaczeniu.
Zasadniczo nierealistyczne założenie o romansie dziennikarki z celebrytą, ale po to jest fikcja żeby stwarzać nierealistyczne motywy imo.
Styl pisania jest świetny, jedyny minus to końcowe zachowanie głównej bohaterki. Niby miała mieć 36 lat, a odniosłam wrażenie że jej młodsza wersja zachowywała się dojrzalej...

4.75/5⭐️

Cudowny romans! Bardzo podoba mi się, że książka ma podział na kiedyś-teraz. Dobry portret psychologiczny bohaterów. Czy wystarczy weekend by się w kimś zakochać i by ta miłość przetrwała 10 lat rozłąki? Wątpię, ale nie przeszkadza to w docenieniu tej historii. Polecam z serduszka!❤️

4.75/5⭐️

• E-book 📱
  • Kupić
  • Editio
  • Romance
  • Literatura obyczajowa / Romans 👩‍❤️‍💋‍👩
  • PoAngielsku

Dodaj cytat z książki Zabawne, że pytasz