Allegro - kampania grudzień kat. romans

Mąż potrzebny na już

Cykl: Mąż potrzebny na już (tom 1)
Wydawnictwo: Videograf SA
Jaguś

Lekka komedia z nutą romantyzmu, opowieść o sześciu przyjaciółkach z dzieciństwa, które mimo różnych zawodów i zainteresowań wspierają się w ważnych momentach życia. 28-letnie singielki, dzielące swoje sekrety od czasów podstawówki, kłócą się o wszystko, ale postanawiają kibicować Bernadecie w realizacji ambitnego planu. Coroczna zabawa w postanowienia noworoczne staje się dla niej początkiem trudnej drogi w poszukiwaniu męża. Jej perypetie ukazują, jak ciężko w XXI wieku znaleźć idealnego kandydata, mimo wielu możliwości, jakie daje nam świat. Bernadeta w każdym napotkanym mężczyźnie widzi przyszłego męża, ale kolejne związki przynoszą rozczarowania.

źródło opisu: Wydawnictwa Videograf S.A., 2016

źródło okładki: Wydawnictwa Videograf S.A., 2016

Asia | 2017-06-24
Przeczytana: 22 czerwca 2017

Fantastyczna komedia romantyczna. Powieść opowiada o sześciu przyjaciółkach z dzieciństwa. Każda z nich jest wyjątkowa na swój własny sposób. Każda z nich ma swoje własne postanowienia noworoczne... Ale Bernadetta przebija wszystkich, postanawia znaleźć..... męża! I tu zaczyna się pełna dobrego humoru droga w poszukiwaniu idealnego kandydata.
Przyznaję szczerze, że już dawno tak się nie uśmiałam czytając jakąkolwiek książkę. Teksty są po prostu super. Jest to rewelacyjna książka na poprawę humoru, bądź po prostu na przeczytanie czegoś zupełnie innego. Polecam w 100%!

Biblioteczka Rudej | 2017-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2017

Ta książka to gotowy scenariusz na film:) oj dawno się tak nie ubawiłam.
Główna bohaterka,Berka,postanawia podczas corocznej popijawy sylwestrowej wydać się za mąż:) poszukiwania kandydatów mają przezabawny przebieg.Berka zaprzyjaźnia się że sportem,biega na szybkie randki :)przyjaciółki Berki są nie do podrobienia,a już zwłaszcza kruczoczarna Zofia
Czy Berka znajdzie męża na dobre i na złe???musicie przeczytać sami zwłaszcza kiedy buro za oknem i brak perspektyw na poprawę pogody

Bzibzioh | 2018-05-07
Przeczytana: 07 maja 2018

Fajnie się słucha o realizacji postanowienia noworocznego jednej z sześciu przyjaciółek i jej perypetiach podczas szukania męża. Bohaterowie raczą się nieokrzesanymi żartami; myślę, że większość osób czułaby się urażona, gdyby bezpośrednio potraktowana została takimi niewybrednymi żartami, ale w książce wszystko jest możliwe. Od początku wiadomo, kto jest najlepszym i faktycznym kandydatem na męża, ale nie psuje to zabawy.

Marianna | 2017-10-01
Przeczytana: 01 października 2017

Jaką siłę mają postanowienia noworoczne? Czy łatwo je wypełnić? O tym przekona się główna bohaterka, Bernadetta (Berka), która postanowiła, że w w ciągu roku wyjdzie za mąż. Fabuła opowiada o jej perypetiach związanych z poszukiwaniem idealnego kandydata na męża, nieudanych randkach, rozczarowaniach, aż wreszcie znalezienie tego jedynego, który był jak się okazuje na wyciągnięcie ręki. A gdy miłość już wybuchnie, wtedy czas na zaręczyny i przygotowania do ślubu, po których nadchodzi wreszcie "ten dzień". Czy wszystko się uda? Czy Berka wygra zakład?

Lekka, zabawna opowieść o tym jak znaleźć męża w 365 dni. Dobra zabawa gwarantowana. Czyta się szybko. W sam raz na weekend. Warto przeczytać.

Alicja | 2016-08-17
Przeczytana: 2016 rok

Korzystając z nadmiaru wolnego czasu postanowiłam sięgnąć po lekką powieść, która umili mi wakacyjne dni. Jakie było moje rozczarowanie po przeczytaniu kilku stron "Mąż potrzebny na już". Po pierwszym rozdziale było wiadomo kto zostanie wybrankiem bohaterki. Perypetie Berki nie rozbawiły mnie, dialogi miejscami były żenujące.

Cyrysia | 2016-07-20

Świetna lektura nie tylko dla romantyczek i romantyków, ale dla każdego, kto ochotę poznać zabawną historię o tym, jak zdobyć faceta, jak go usidlić i niejako zmusić do małżeństwa. Koniecznie musicie przeczytać!

CAŁA recenzja w linku:

Jola | 2017-07-02
Przeczytana: czerwiec 2017

Przezabawna komedia o paczce szalonych przyjaciółek, które co roku zakładają się, której uda się zrealizować sylwestrowe postanowienie ... Książka skupia się głównie na postanowieniu Berki, która ma w zamiarze do końca roku znaleźć męża i wyjść za mąż.

Naprawdę miło zaskoczyłam się tą opowieścią ... lekko napisana, z humorem, z dystansem ... sympatyczny przerywnik od poważniejszej literatury :)

Monika KanapaLiteracka | 2017-06-14
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 14 czerwca 2017

Po powieść Małgorzaty Falkowskiej sięgnęłam przede wszystkim z czystej ciekawości, ponieważ ostatnio przewija mi się przed oczami cała masa pochwał wystosowanych w kierunku autorki. Drugim z powodów była chęć pośmiania się. Nie pamiętam kiedy czytałam ostatnio komedię z prawdziwego zdarzenia, a po opisie na okładce ta wydawała mi się idealna.

Poznajemy sześć dziewczyn. Jedna ładna i… i tyle. Druga perfekcjonistka. Trzecia przyszła Chodakowska. Czwarta wzięty psycholog. Piąta znudzona pracą. No i Berka. Berka jest bardzo kreatywna i zakręcona! Wręcz przerażająco…
Początkowo wpadałam w panikę. Po przedstawieniu dziewczyn nie potrafiłam zapamiętać która która. Oczywiście, jak to zwykle bywa w takich przypadkach, mój stres okazał się bezpodstawny, bo autorka pozwala na swobodne poznanie dziewczyn w trakcie czytania. Drugą myślą jaka mi się nasunęła było: „Jakim cudem one się wzajemnie tolerują?”. No i tu pojawił się już pierwszy komediowy wątek tego przedstawienia. One się nie...

MamaNaPetardzie | 2017-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2017

Skusił mnie tytuł i moje wyobrażenie co ta książka może zawierać. I dużo się nie myliłam.
Przyjaciółki od kilku lat w sylwestra stawiają sobie pewne zadania. Ta której uda się je wykonać dostaje pewną pulę pieniędzy. Berka postanawia znaleźć męża, i co najlepsze chcę wygrać zakład. Wdraża w życie ciekawy plan poszukiwania wybranka serca, w czym pomaga jej przyjaciel. Każdy ma wyobrażenie, że jest gejem. Jakież jest zdziwienie gdy okazuję się, że się mylą.
I tu możemy domyślić się jak potoczą się dalsze losy Berki i jej przyjaciółek.
Książka jest miłą wieczorną odskocznią z zabawnymi sytuacjami.
Polecam.

Pokrecona | 2017-02-27
Przeczytana: 19 lutego 2017

Jest to przezabawna komedia, opowiadająca o szóstce zwariowanych przyjaciółek, które co roku spotykają się razem w sylwestra.
Polecam i gwarantuje dobrą zabawę w stylu filmu Lejdis.