Urodzony uwodziciel

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Cykl: Chicago Stars (tom 7)
Wydawnictwo: Amber
Natural Born Charmer
komedia romantyczna, romans
deana

Życie nauczyło niespełnioną malarkę Blue Bailey, że może liczyć tylko na siebie. I że nie wolno ufać mężczyznom, zwłaszcza przystojnym i bogatym. Kiedy więc spotyka gwiazdora futbolu, boi się głębiej zaangażować. Nie podejrzewa, że seksowny, pewny siebie idol musi – tak jak i ona – uporać się z przeszłością, by odważyć się zakochać jeszcze raz…

arantxa | 2019-02-05

Daję tej książce dużo punktów, bo jest naprawdę świetna. Nie wiem, czy zasługuje na miano wybitnej, jak się nazywa 9 gwiazdek, ale mniej punktów to za mało. Książka to "tylko" romans, ale mamy tu plejadę bohaterów, każdy ze swoimi problemami, które pani Phillips opisuje i rozwiązuje z biegiem akcji. Jest zabawna i dowcipna jak to u pani Phillips i tym razem nie zepsuła dobrego pomysłu, jak to było w innych jej książkach. Przeczytałam chyba 3 do tej pory, ale wszystkie dotychczasowe albo bardzo się popsuły, a jak nie, to pani Phillips poszła w absurd. A tutaj na szczęście nic takiego nie miało miejsca i książka trzyma poziom od początku do końca. Czytałam ją długo, bo żal mi było kończyć. :-)Polecam.

Agnieszka Świderek | 2018-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2018

Bardzo fajna, ciepła, czasem smutna i zawirowana historia... o bólu i nowych początkach...

Ewelilajla | 2018-09-06
Na półkach: Przeczytane, Nowoczesne
Przeczytana: 06 września 2018

Opinia:
Rewelacyjna książka, nieustający flirt i dużo namiętności Zakończenie nie satysfakcjonujące w 100%, bo zrobiła się tandetna rozlazłość.

Blu bez grosza przy duszy idzie w stroju bobra przez autostradę, obok zatrzymuje się przystojny footbolista z propozycją podrzucenia gdziekolwiek. Ona nie ma dokąd póść, wiec drocy się z nim by jak najdłużej przeżyć, a on chce się z nią przespać i traktuje to jako wyzwanie. Trafiają do niego na farme gdzie remontuje swój dom. Okazuje się ze jego matka jest dekoratorem a niebawem pojawia sie siostrzyczka, która chce adopcji i słynny piosenkarz, Ojciec Deana. Wszystko okraszone humorem, seksem i wspaniałym flirtem.
Książkę dostałam od Ryby. Nie wiem czemu. On też.

Sawyer | 2018-02-27
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 27 lutego 2018

Kolejna książka, która wciąga od pierwszej strony. Miło, że pisarka zabrała się za postać Deana, który pojawił się już w "Idealnej parze". Bardzo podobały mi się wykreowane w tej książce postacie. Tak właściwie każda z nich. Powoli zaczyna mi brakować kolejnych historii spod pióra pani Phillips, a szkoda, bo chyba nie jestem gotowa na rozstanie z tymi wszystkimi bohaterami, podoba mi się, że w każdym tomie można znaleźć chociaż fragment o postaciach z innej części serii. Ech...
Lekka, przyjemna, wypełniona humorem. Cóż mogę powiedzieć, polecam ;)

Montgomerry | 2018-01-28
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 28 stycznia 2018

zabawna i przyjemna książka

Elaine | 2017-09-12
Przeczytana: wrzesień 2017

Nie! Nie!
Owszem lubię od czasu takie książki, ale ta jest po prostu bardzo słaba, a momentami głupia, a niektóre dialogi /sceny wulgarne.!Może jeszcze nie gniot,ale kompletnie nie rozumiem dlaczego jest tak dobrze oceniana przez czytelniczki LC...?!
Nie jest wcale napisać książkę "łatwą i przyjemną", żeby nie popaść w banał, ale autorce się nie udało.Naprawdę żałuję wydanej kasy na nią...

eMeLka | 2017-08-23
Przeczytana: 23 lutego 2018

Jedna z lepszych książek z serii. Główna bohaterka po prostu świetna, uwielbiam ją. I ta stara zgorzkniała babka - cudowna, choć ja bym sobie z nią tak dobrze nie poradziła.

AuroraBorealis | 2017-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2017

Już od samego początku książki jest zabawnie (i tak pozostaje aż do jej końca), gdy nasz bohater Dean gwiazda futbolu amerykańskiego spotyka na drodze energicznym krokiem zasuwającą... bobrzycę ;) Ale, ale niech Was to nie zwiedzie ponieważ, ta bobrzyca to nie zwierzę tylko jak najbardziej gatunek ludzki – tylko ubrany w taki nietypowy strój. Blue ma koszmarny dzień, wkurzona maszeruje na spotkanie ze swoimi byłym, by powiedzieć mu co o nim myśli, kiedy na jej drodze staje Dean wraz ze swoim pięknym, drogim autem i proponuje podwiezienie. Tak tych dwoje zaczyna swoją podróż w nieznane dosłownie i w przenośni.
Oczywiście nie obejdzie bez kłamstw, nieporozumień czy sekretów chowanych przez tę parę, ale to tylko część tej nawet przyjemnej historii.

Czy Dean dogada się z April? I co na to jego ojciec? Kim jest Riley? Czy nasi bohaterowie znajdą szczęście i miłość?

"Urodzony uwodziciel" to bardziej obyczajówka z lekkimi elementami romansu lub bardzo lekki romansik tak bym ją...

| 2017-01-29
Na półkach: Przeczytane, Tylko dla Pań

Może być. Z początku humorystycznie, ale jak do akcji wkraczają matka i ojciec Deana, dochodzą rodzinne żale.

Autorka wykorzystała ponownie schematy z poprzednich książek, bo mamy udawane narzeczeństwo, które przeradza się w coś poważniejszego i matkę, która zostawiła swoje dziecko, a teraz po latach chce je odzyskać.

Większość akcji dzieje się na farmie, którą kupił sobie Dean, a jego matka, pod przykrywką innego imienia, organizuje mu remont tego zakątka, by choć w najmniejszym stopniu odkupić swoje winy. Dean używa Blue jako tarczy ochronnej (kolejny schemat znany u tej pisarki), do tego pojawia się mała uciekinierka, czyli przyrodnia siostra Deana i jego biologiczny ojciec - rockman, który jest niezłym bydlakiem.

Szału nie ma. Wszystko dlatego, że nie bardzo wiem, w którym momencie zmieniły się uczucia Jacka i April i dlatego, że postać Blue wcale nie okazała się taka, jaką kreowała autorka. Brak spójności. Mało konsekwentnie prowadzone wątki.

A może po prostu moje...

natalijka | 2017-01-22
Przeczytana: 19 stycznia 2017

Świetny romansik na jeden wieczór. Miły, przyjemny, szybko się czyta jak zresztą inne pozycje tej autorki. Nie wyszukiwałabym się tu jakiś morałów bo to nie tego książka. Jest to raczej pozycja dla poprawienia humoru:)