Urodzony uwodziciel

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Cykl: Chicago Stars (tom 7)
Wydawnictwo: Amber
Natural Born Charmer
komedia romantyczna, romans
deana

Życie nauczyło niespełnioną malarkę Blue Bailey, że może liczyć tylko na siebie. I że nie wolno ufać mężczyznom, zwłaszcza przystojnym i bogatym. Kiedy więc spotyka gwiazdora futbolu, boi się głębiej zaangażować. Nie podejrzewa, że seksowny, pewny siebie idol musi – tak jak i ona – uporać się z przeszłością, by odważyć się zakochać jeszcze raz…

Kasiek | 2016-01-29
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Jest to kolejna część serii, do której wracam co jakiś czas, gdy nie mam pod ręką nic konkretnego. Sięgam wówczas po jakiś tom. Kolejność nie ma większego znaczenia, bo są to odrębne historie, jak do tej pory dość udane. Jednak tym razem da się odczuć, że jest to już siódma część. Fabuła jest dość naciągana, jakby autorce wyczerpała się pula pomysłów. Bohaterowie nie wzbudzają takiego zainteresowania jak w poprzednich częściach, a ich historie i problemy z przeszłości są trywialne i nieciekawe. Niby mają silne osobowości, a przy tym cięte języki, jednak relacje między nimi są nijakie, a dialogi płytkie. Ich wspólna historia nie porywa, a do tego jest bardzo przewidywalna. Jest to najsłabsza książka autorki, którą dotychczas przeczytałam.

Stokrotka | 2016-03-13
Na półkach: Romans, Przeczytane
Przeczytana: 13 marca 2016

On – bogaty i przystojny gwiazdor futbolu, na którego widok dziewczęta piszczą z zachwytu. Ona – niemająca grosza przy duszy malarka, która właśnie rozstała się z niewiernym kochankiem. Co ich łączy? Popaprane dzieciństwo - przepraszam za określenie, ale wyjątkowo tu pasuje. Oboje dorastali bez wsparcia ze strony rodziców, bez ich obecności i wyrazów miłości. Dean i Blue spotykają się przypadkiem na zakurzonej drodze gdzieś w Kolorado. Od tej pory życie ich obojga ulega transformacji. I nie chodzi tu bynajmniej o miłość, ale o ludzi, którzy niespodziewanie wkroczą w ich świat i o wydarzenia, którym będą musieli stawić czoło.
Susan Elizabeth Phillips stworzyła ciekawą parę głównych bohaterów, a także wyraziste postaci drugoplanowe. Książkę czyta się szybko i lekko, choć ja długo broniłam się przed jej urokiem i wciągnęłam się gdzieś dopiero w połowie.
Na koniec zostawiłam delikatną pretensję. Nijak nie podoba mi się tytuł. „Urodzony uwodziciel” brzmi tak banalnie, że już gorzej...

milanowa | 2012-03-30
Przeczytana: 30 marca 2012

Płakałam przy tej książce, serce biło mi nie miłosiernie, śmiałam się z sytuacji po nocach.. Tak, takich książek potrzeba w dzisiejszym życiu. Lekkich, z humorem, ale zostawiających na nas piętno refleksji nad własnymi czynami i przeszłością.
Jestem zdruzgotana, że ją skończyłam. Dean, Blue, Riley, Jack, April.. Czułam się przy nich jak w prawdziwej kochającej rodzinie. Chciałabym mieć nawet kochaną wredną Nitę za sąsiadkę !
To prawdziwe życie prawdziwych szczęściarzy. Mieć takiego kochanka, to marzenie wielu.. Jednak dosięgnąć go mogła tylko mała, wojownicza bobrzyca imieniem Blue.

magpie101 | 2016-11-02
Przeczytana: 31 października 2016

Kolejna lekka i zabawna czesc serii, ktora bardzo polecam!

mania_kch | 2016-07-14
Na półkach: 2016, Przeczytane

Blue Bailey to artystyczna dusza, malarka, która w życiu przeszła wiele, dlatego nauczyła się liczyć tylko na siebie, nie ufać nikomu i przede wszystkim do nikogo się nie przywiązywać. Los stawia na jej drodze gwiazdora futbolu, Deana, który tak samo jak Blue boi się zaangażowania. Interesuje go jedynie przelotny romans bez zobowiązań, na który Blue nie ma ochoty. Jednak Blue coraz trudniej oprzeć się urokowi i charyzmie Deana ….
Historia pełna optymizmu, ciepła i humoru :)
Polecam :)

Ania C | 2013-05-02
Przeczytana: 28 kwietnia 2013

Kocham glowna bohaterke! Doprowadzala mnie do lez... Polecam!

kasik | 2015-08-21
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Kończy się moja przygoda z bohaterami serii Chicago Stars i troszkę mi smutno, chociaż bawiłam się świetnie. Polecam całą serię, w której znalazłam wszystko to co jak dla mnie powinien zawierć dobry romans i nie nudziłam się ani chwili. Dodatkowo jest jeszcze jedna rzecz, która urzeka mnie w twórczości Pani Philips, z bohaterami człowiek nie rozstaje się, można ich spotkać na stronicach innych książek tej autorki.

emerytka19 | 2014-11-14

Świetna książka!! Uwielbiam postać Blue oraz pozostałych bohaterów. Śmieszne dialogi i cięte riposty to jest to co lubię ;)

Kajawtf | 2013-10-14

Nie spodziewałam się że książka okaże się tak trafionym wyborem... Powiedzmy szczerze okładka nie zachwyca, jednak po pierwszych stronach wciągnęła mnie na tyle że ciężko było mi się od niej oderwać żeby ugotować obiad:]. Bardzo podoba mi się pomysł autorki na głównych bohaterów... Ona artystka, która nie posiadała na świecie miejsca które mogłaby nazwać domem bo takowy nie istniał. Od najmłodszych lat była przekazywana z rąk do rąk, i przez lata nauczyła się nie przywiązywać do miejsc i ludzi bo wiedziała że to tylko tymczasowe. On Sportowiec, niesamowicie sławny i dobrze ustawiony...Ale również naznaczony przez samotność i porzucenie... Los chciał że tych dwoje spotkało się w idealnych okolicznościach by mogli pomóc sobie nawzajem.
Świetna Książka Polecam:D

Karolina Celińska | 2012-06-19

Świetna ksiażka! Naśmiałam się i napłakałam:) Gorąco polecam!