Pan Drake

2023-01-18
2023-01-18
9788383203591
Różnica wieku Sąsiedzi Dark Erotic Handel żywym towarem Zakazana relacja

Wszystko mi się w tej książce nie podoba, o. A już szczęśliwe zakończenia w tego typu "literaturze" powinny być naprawdę karalne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie książka jest fajna, jest to romans z motywem "age gap" i mimo tego, że ludzie mówią, że scen 18+ jest o wiele więc niż fabuły to niezbyt to prawda bo tych scen jest tylko 5 gdzie np, w takim korepetytorze jest z 13. Odjęłam jej 1 gwiazdkę z względu na określenia typu "zwierzaczku".

Najlepsza dla mnie część choć wiadomo nie typowa. Ta różnica pomiędzy bohaterami była dość spora i akurat tutaj mi nie przypadło, głównie przez jego zachowanie.

Ksiazka miała swoje słabe i dobre momenty. Cieszę się że autorka na samym początku zaznaczyła że ta pozycja nie jest dla każdego i osób niepełnoletnich. Bardzo denerwował mnie tekst "zwierzaczek" dlatego odejmuje za to dwie gwiazdki bo było go aż do przesytu. Ogólnie książka naprawdę fajna. 👍

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

𝑷𝒂𝒏 𝑫𝒓𝒂𝒌𝒆 - 𝑳𝒆𝒏𝒂 𝑴.𝑩𝒊𝒆𝒍𝒔𝒌𝒂
5/5

•𝒏𝒆𝒊𝒈𝒉𝒃𝒐𝒓𝒔
•𝒉𝒖𝒎𝒂𝒏 𝒕𝒓𝒂𝒇𝒇𝒊𝒄𝒌𝒊𝒏𝒈
•𝒇𝒐𝒓𝒃𝒊𝒅𝒅𝒆𝒏 𝒓𝒆𝒍𝒂𝒕𝒊𝒐𝒏𝒔𝒉𝒊𝒑
•𝒂𝒈𝒆 𝒈𝒂𝒑 (𝒔𝒉𝒆 𝒊𝒔 𝟏𝟖, 𝒉𝒆 𝒊𝒔 𝟑𝟔)
•𝒅𝒂𝒓𝒌
•𝒔𝒑𝒊𝒄𝒚
•𝒇𝒂𝒌𝒆 𝑩𝑫𝑺𝑴
•𝒗𝒊𝒐𝒍𝒆𝒏𝒄𝒆 𝒂𝒈𝒂𝒊𝒏𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒊𝒍𝒅𝒓𝒆𝒏

☆ ☆ ☆

Nie mam słow na to by opisać jak świetnie jest napisana ta książka. Mroczny erotyk, który zawładnie waszymi myślami na długi czas i na długo ich nie opuści.

Jestem przeogromną fanką twórczości Leny M.Bielskiej, i to własnie „Pan Drake” był historią, od której zaczeła się moja obsesja na punkcie jej książek.

☆ ☆ ☆

Holly - młoda dziewczyna, która już od dawna fantazjuje o swoim wiele lat starszym sąsiedzie. Nie zwierza się nikomu ze swoich pragnień, bojąc się tego, jak może zostać przez nie oceniona, więc w ukryciu pisze bloga, na którym opisuje wszystkie swoje pragnienia i fantazje o Panu Drake’u.

Jednak nie wie o tym, że mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że jest podglądany i robi wszystko by skompromitować dziewczynę. Włamuje się do komputera dziewczyny, przez który będzie ją podglądać i czytać jej bloga planując spełnić jej wszystkie niemoralne fantazje.

☆ ☆ ☆

Proszę was o to abyście przed czytaniem tej książki zapoznali się z jej ostrzeżeniami i nie zapominali o tym, że jest to książka 18+ i nie należy ona do słodkich romansów, wręcz przeciwnie!!!

𝑷𝒂𝒏 𝑫𝒓𝒂𝒌𝒆 - 𝑳𝒆𝒏𝒂 𝑴.𝑩𝒊𝒆𝒍𝒔𝒌𝒂
5/5

•𝒏𝒆𝒊𝒈𝒉𝒃𝒐𝒓𝒔
•𝒉𝒖𝒎𝒂𝒏 𝒕𝒓𝒂𝒇𝒇𝒊𝒄𝒌𝒊𝒏𝒈
•𝒇𝒐𝒓𝒃𝒊𝒅𝒅𝒆𝒏 𝒓𝒆𝒍𝒂𝒕𝒊𝒐𝒏𝒔𝒉𝒊𝒑
•𝒂𝒈𝒆 𝒈𝒂𝒑 (𝒔𝒉𝒆 𝒊𝒔 𝟏𝟖, 𝒉𝒆 𝒊𝒔 𝟑𝟔)
•𝒅𝒂𝒓𝒌
•𝒔𝒑𝒊𝒄𝒚
•𝒇𝒂𝒌𝒆 𝑩𝑫𝑺𝑴
•𝒗𝒊𝒐𝒍𝒆𝒏𝒄𝒆 𝒂𝒈𝒂𝒊𝒏𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒊𝒍𝒅𝒓𝒆𝒏

☆ ☆ ☆

Jestem przeogromną fanką twórczości Leny...

Nie jest to ckliwe romansidełko - więc dla niektórych może być zwyczajnie zbyt mocne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę ostre sceny seksu (z elementami BDSM),handel dziećmi, brak słodko-pierdzących scen.
Jedyny minus - za "zwierzaczka" - strasznie mnie to określenie irytowało.
Poza tym - naprawdę sympatyczne :)

Jedyny minus - za "zwierzaczka" - strasznie mnie to określenie irytowało.
Poza tym - naprawdę sympatyczne :)

Książka nie dla każdego. Styl nie do końca mi się podobał ale cała historia bardzo pobudza wyobraźnie. Mój pierwszy erotyk ale zapoczątkował moje odkrywanie tego rodzaju literatury. Co tu wiele mówić jak ktoś ma wyobraźnie to mu umili wiele wieczorów he he.

Książka ok. Szkoda, że wątek mrocznej przeszłości Dexa tak pędził, bo bym sobie więcej poczytała.
Sceny erotyczne odważne. Poruszają tabu i to jest ok.

Sceny erotyczne odważne. Poruszają tabu i to jest ok.

Dużo się dzieje w tej książce. Erotyk połączony z gorzką przeszłością głównego bohatera.
Ksywka 'zwierzaczku' trochę odrzuca, ale koniec końców nie zatrzymala mnie przed skończeniem tej książki.

🍂Recenzja🍂

Autorka: @lenambielska

Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle

🍂Cześć książkoholicy, za oknem szara i ponura jesień, więc wpadam z zapowiedzią książki,która was rozgrzeje.
Na wstępie muszę zaznaczyć, że książka "Pan Drake", jest dla osób pełnoletnich.

🍂Książka ma mroczny klimat, mamy tu idealną mieszankę tajemnicy i erotyzmu.
Muszę zaznaczyć, że związek głównych bohaterów nie jest przejawem zdrowej relacji.
Książka jest z kategorii "Dark romance", są w niej zawarte kontrowersyjne i drastyczne sceny jak gwałt, handel żywym towarem oraz stalking,mimo to książkę czyta sie na jednym wydechu z wypiekami na policzkach.

🍂18letnia Holly, która za dwa miesiące wybiera się na studia. Jest zafascynowana, wręcz fantazjuje o swoim dwukrotnie starszym sąsiedzie, nie zdaje sobie sprawy iż to uczucie jest odwzajemnione, a Dexter od dłuższego czasu wie, że dziewczyna go podgląda.
Dexter zawodowo jest doradca do spraw cyberbezpieczeństwa, a po godzinach hakerem.
Mężczyzna włamuje sie do komputera Holly i śledzi kazdy jej ruch.

Co połączy tą dwójkę?

Czy związek z dużą różnicą wieku ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie?

Moja opinia 7/10

🍂Recenzja🍂

Autorka: @lenambielska

Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle

Na wstępie muszę zaznaczyć, że książka "Pan Drake", jest dla osób pełnoletnich.

🍂Książka ma mroczny klimat, mamy tu idealną mieszankę tajemnicy i erotyzmu.
Muszę zaznaczyć, że związek...

• Romans
  • Przeczytane w 2023