Okładka książki Na jego łasce I.M. Darkss
I.M. Darkss Wydawnictwo: Akurat literatura obyczajowa, romans
Akurat
2022-11-30
2022-11-30
erotyk stalker prześladowca tatuaże blizny seks miłość romans

Współpraca reklamowa z @rozdzial.milosc @wydawnictwomuza

Od razu na początku pragnę zaznaczyć że lektura "Na jego łasce" od @i.m.darkss nie nadaje się dla każdego czytelnika. Nie jest to moje widzimisię ani czcze ostrzeżenie które nie ma pokrycia w treści książki. Jest wręcz przeciwnie.

Ona nie pamięta a może skutecznie wypiera z pamięci pewne traumatyczne wydarzenia które ją spotkały i naznaczyły . On krąży wokół niej na zasadzie psa ogrodnika. Sam nie zje drugiemu nie da nawet spróbować. Chora relacja jaka połączy Savannah i Brada od początku budzić może w czytelniku niesmak, niepokój a jednocześnie niezdrową fascynację. Przecież Brad to mężczyzna którego grzeczne ułożone dziewczynki z dobrych domów powinny omijać szerokim łukiem. Kincaid to kłopoty a mimo to wobec Savannah zachowuje się kompletnie jak nie on. Jednak natury nie da się oszukać i jedna mała iskra spowoduje niekontrolowany wybuch.

Autorka w mojej opinii po raz kolejny świetnie oddała psychologię postaci. Zwyrodnialec przestępca, niebezpieczny wilk na którego wpływ ma jedna malutka zagubiona i pokiereszowana owieczka.

Mimo brutalności i scen które wywołały we mnie gęsią skórkę i nawet obrzydzenie, muszę przyznać że całościowo ta historia wypada dokładnie tak, jak nas już zdążyła przyzwyczaić I.M.Darkss. Nie wiem czy mogę powiedzieć że po lekturze kilku wcześniejszych jej książek czuję się na pewne elementy uodporniona i przygotowana. Niemniej jednak "Na jego łasce" nie da mi o sobie długo zapomnieć. Trochę się nawet obawiam czy nie bedą mnie nękały po niej koszmary. Kto mnie wtedy wyrwie z ich szponów? Może być tak że i ja znajduję się obecnie Na jego łasce. Na łasce człowieka,czy potwora? Kim tak naprawdę okaże się Kincaid? I czy dla Savannah okaże się ratunkiem a może największym z koszmarów?

Współpraca reklamowa z @rozdzial.milosc @wydawnictwomuza

"Jedynie ktoś, kto zdoła żyć z potworami w swoim wnętrzu, czerpać z nich siłę i zmuszać je swoją potęgę do uległości, może przetrwać pośród trawiącego mnie chaosu, a nawet go okiełznać.”

Savannah Malloy dziewczyna z dobrego domu, która wiedzie na pozór spokojne życie. Jednak kiedy słońce zachodzi a dziewczyna zapada w sen dręczą ją koszmary, które nasilają się wraz z pojawieniem mężczyzny, który wydaje jej się bardzo znajomy.

Czyżby gdzieś go już spotkała?

“ I wtedy z mroku wychodzi on. Mężczyzna, który mógłby mieć ciemność na swoje rozkazy. Ubrany jest cały na czarno, motocyklową kurtkę nonszalancko zarzucił na ramiona.”

Kincaid niedawno wyszedł z więzienia. Mężczyzna nie jest grzecznym chłopcem a kłopoty to jego drugie imię.
Gdy pojawia się w życiu Savannach jej sny, stają się bardziej makabryczne, a sam chłopak wzbudza w niej lęk i pożądanie.

Jak bardzo Kincaid namiesza w życiu dziewczyny?
Czy w snach można odnaleźć prawdę?

“ Na jego łasce “ książka, która trochę mnie zawiodła🫣 uwielbiam pióro autorki i po jej książki chętnie zawsze sięgam. Jednak tym razem troszku się zawiodłam. Nie było między nami chemii.
Może to już przesyt niegrzecznych chłopców a może po części to tempo, które było strasznie szybkie.
Jednak książka ma też swoje plusy. Ciekawe dialogi, dobrze wykreowanych bohaterów, cudowną okładkę i styl, jakim posługuje się autorka, bo chociaż książka mnie nie porwała to przeczytałam ją bardzo szybko i nie miałam ochoty jej odłożyć. Autorka porusza również ciężkie temat jak przemoc psychiczna oraz fizyczna, oraz stany lękowe, jakimi obarczona jest bohaterka.

Pomimo że książka nie będzie na mojej liście najlepszych to i tak uważam, że warta jest poznania. A po kolejne książki autorki na pewno sięgnę, bo uwielbiam jej styl i kreatywność ❣️

Naprawdę interesująca historia. Ciekawe poprowadzenie rozwoju głównych bohaterów. Mamy tajemnicę. Nieco wątku choroby psychicznej/traumy i akcję. Jedyne co mnie ... drażni to, to że jest to tak jakby trzecia część książki pod tytułem "Motocyklista bez uczuć" i nigdzie nie było to zaznaczone.

Na jego łasce

Kincaid niedawno wyszedł z więzienia, ma tatuaże, wygląda na niegrzecznego mężczyznę. Czy taki też jest? 🤔 Ten mężczyzna uwielbia szybką jazdę.

Savannah Malloy ma spokojne życie, pochodzi z dobrej i ułożonej rodziny.
Pewnego dnia życie kobiety się zmienia. Dlaczego? 🤔
Pojawia się nie kto inny a Bradley, on wydaje jej się on bardzo znajomy. Skąd ona może go znać? 🤔
Czyżby już kiedyś się spotkali, a ona nie pamięta? 🤔
To biedne dziewczę zaczynają dręczyć koszmary. Dlaczego się tak nagle pojawiły? 🤔
Czyżby to przez znajomość z mężczyzną ? 🤔
Kim jest ten mężczyzna, który budzi w niej pożądania i lęk? 🤔
Czy jest możliwość, że tę parę połączy jakieś uczucie? 🤔
Czy jest możliwość na happy end? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

To była moja kolejna powieść od autorki, na której się nie zawiodłam. Autorka pisze bardzo prostym językiem, książki wciągają od pierwszej strony. Okładka też przyciąga wzrok i zachęca do czytania.
Powiem Wam, że jak czytałam, to było mi ich czasem żal i smutno z powodu tego, co się działo w ich życiu.

Polecam Wam serdecznie tą historię 📚

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Na jego łasce

Savannah Malloy ma spokojne życie, pochodzi z dobrej i ułożonej rodziny.
Pewnego dnia życie kobiety się zmienia. Dlaczego? 🤔

Nie dotrwałam do końca. Książka jest tak źle napisana, przeskakiwanie z sytuacji do sytuacji, brak spójności jakby ktoś to pisał na kolanie. Do tego musiałam poszukać kilka egzemplarzy i sprawdzić czy faktycznie nie są pominięte rozdziały, ale niestety nie.

Bardzo źle napisana książka. Syndrom ratowniczki nie opuszcza bohaterki, o niej samej zresztą niewiele wiemy. Nie ma porządnego zawiązania akcji, przedstawienia bohaterów. Przemoc tłumaczona jest na każdym kroku (no przecież doprowadzenie kogoś na skraju śmierci może się zdarzyć każdemu, prawda?),rozmowy są sztuczne i na poziomie kałuży po lekkiej mżawce. Zdecydowanie jedna z najgorszych książek, które przeczytałam w tym roku.

Ależ ta książka zrobiła mi emocjonalną sieczkę 🙊 Brutalna, nieokiełznana i porywająca jest ta historia. Jeśli szukacie czegoś naprawdę mocnego to Kincaid Wam to zafunduje.

Bradley niedawno opuścił więzienne mury, ale nieustannie i tak trzymają się go kłopoty. Kocha szybką jazdę, tatuaże i kogoś, kogo w żadnym wypadku nie powinien.
Savannah z pozoru wiedzie spokojne życie, jednak dręczą ją koszmary, które stara się wyrzucić ze swojej głowy. Spotykając Bradleya ma wrażenie, że skądś go zna.
Lęk i pożądanie mieszają się zapewniając niezapomniane doznania.

NA JEGO ŁASCE jest tak dobre w tak brudny sposób jeśli wiecie co mam na myśli. I.M.Darkss po raz kolejny pokazała, że potrafi niewyobrażalnie długo budować napięcie i wzbudzać w czytelniku przeróżne odczucia.

Bradley to nie jest dobry facet. Okryty mroczną aurą wzbudza zainteresowanie kobiet. W tym także Savannah, która w pewien sposób tylko dzięki niemu czuje się bezpieczna.
Panna Malloy pochodzi z dobrego domu, prowadzi zrównoważone życie, aż do momentu, gdy wkracza do niego ON.
Ta para nieustannie wzbudza emocje, nawet gdy wydaje się, że jest spokojnie, wszystko w mig zmienia się w szalejącą emocjonalną burzę.

NA JEGO ŁASCE ma w sobie coś takiego, co nie pozwala na odłożenie tej książki. Mi bardzo się podobała, zwłaszcza, że ostatnio takie mroczne klimaty bardzo przypadają mi do gustu 😏

Savannah z pozoru wiedzie spokojne życie,...

Taki typowy romans z niegrzecznym chłopcem w tle. Romans, erotyka, namiętność, ciemna strona książki... schemat powtarzalny, ale książka nawet warta przeczytania.

Jeszcze nigdy nie czytałam tak dziwacznej książki. O głównych bohaterach nie wiemy w zasadzie nic, co robią, ile mają lat,czym się zajmują, jakie mają hobby? Ta książka to raczej dokument i fakty rzucone bez ładu i składu.

32%
Ta książka była piekielnie nudna. Nie można się z niej nic dowiedzieć, bo praktycznie nic nie wiemy o bohaterach, a do tego ich zachowanie jest śmieszne.

32%

• Romans