Okładka książki Jacob Kinga Litkowiec
Okładka książki Jacob
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Black Rose Cykl: Blakemore Family (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Blakemore Family (tom 1)
Black Rose
2022-11-15
2022-11-15

Wątek mafijny jest bardzo skąpy(jeżeli lubicie mafię bez brutalności to coś dla Was). Relacja między bohaterami jest super poprowadzona. Czyta się szybko i płynnie, sceny zbliżeń opisane ze smakiem.

Ta książka to nieporozumienie.

Ta książka to nieporozumienie.

Pierwsza część cyklu o rodzinie Blakemore. Ciekawy romans, którym poznajemy Jacoba, który wraz z przyjacielem prowadzi dość specyficzny tryb życia. Avery podejmując u nie go pracę, choć zdaję sobie sprawę, że coś jest nie tak, godzi się na wszystko.

Historia tej dwójki jest szalona, pełna wzlotów i upadków, poznawania nieznajomych dla siebie sfer życia, duża dawka erotyki, to napewno nie jest książka dla każdego.

Zdecydowanie wciąga, ma się chęć niektórych zabić, albo porządnie wstrząsnąć. Osobiście uwielbiam 🥰

Blake more Family
Tom 1

Avery Stone bardzo pilnie potrzebuje dużą ilość pieniędzy. Jest gotowa podjąć każdą dobrze płata pracę. Z pomocą koleżanki dostaje pracę pokojówki, za takie pieniądze, że szok. Czy to ma pewno tylko taka praca? 🤔 Dlaczego płacą aż tak dużo? 🤔
Jacob Blake more jest synem mężczyzny, który zarządza całym stanem Nowego Jorku. Wszystkim się wydaje, że jest złym człowiekiem. Ale czy na pewno? 🤔
W dniu podpisania umowy o pracę to dziewczyna podpisała też pakt z diabłem. Dlaczego? 🤔
Avery nie ma już odwrotu i musi pracować u Jacoba, szybko też zaczyna rozumieć, że dom, w którym miała pracować, skrywa mroczne tajemnice. Jakie? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

Ta historia jest rewelacyjna, z niecierpliwością czekam na resztę tomów poświęconym bracia Jacoba. Książka napisana jest bardzo dobrze, pochłonęłam ją w dwa wieczory. Moją uwagę bardzo przykuła okładka i ten mężczyzna ach. Każdy rozdział ma też piękna grafikę.
Dodam jeszcze, że autorka nigdy jeszcze mnie nie zawiodła.

Polecam Wam z całego serca ta historie 🙂.
Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.
Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Blake more Family
Tom 1

chora książka

chora książka

Główna postać kobieca bardzo irytująca. Całość mocno oklepana i przewidywalna.

Główna postać kobieca bardzo irytująca. Całość mocno oklepana i przewidywalna.

Mam świetna książkę na odreagowanie całego dnia w pracy. Poznajcie mafijny romans ,,Jacob" autorki Kingi Litkowiec.
Poznajemy tutaj dziewczynę Avery. Szuka pomocy u koleżanki bo przegrała duża sumę i musi oddać. Dziewczyna pomaga jej.
Trafia do rodziny Blakemore. Jest zatrudniona jako pokojówka.
Do tego bardzo przystojny szef. Dziewczyna zawraca mu bardzo w głowie.
Co z tego będzie ? Sami przeczytajcie i się dowiedzcie.
Książka fajnie napisana i bardzo mi się już od pierwszych stron spodobała. Sceny erotyczne, są, ale bardzo dobrze napisane. Czytałam z zaangażowaniem i zapałem jak historia się skończy. Polubiła napalonych samców -cala rodzinę Blakemore. Urzekło mnie że Avery daje sobie radę z tym mężczyzna. Nie pozwoliła na to ci on chciał tylko małymi kroczkami ona postarał się o to. Książka bardzo wciąga i czas sięgnąć po następna część. Polecam

Trafia do rodziny Blakemore. Jest zatrudniona jako pokojówka.
Do tego bardzo przystojny szef. Dziewczyna zawraca mu bardzo w głowie.
Co...

Recenzja

"Jacob "

Autorka
@rhythm_of_my_life_

Wydawnictwo
@wydawnictwo_blackrose

"Jacob"to mroczna i intrygująca historia Avery i Jacoba .
Avery trafia do domu Jacoba jako pokojówka nie wiedząc
że mężczyzna ma wobec niej inne plany czy Avery pozna prawdę ? Co tam się działo 🔥
Wciągająca gra,pożądanie , namiętność i sam diabeł wcielony .Pełna tajemnic i romans mafijny .
Książki autorki biorę w ciemno 🥰 to jest moje już czwarte spotkanie z książkami autorki 😘
Bardzo ciekawa będzie seria bo poznamy braci Jacoba .
Czekam z niecierpliwością 😘

Bardzo dziękuję za możliwość zrecenzowania tej książki 🙂 autorce @rhythm_of_my_life_
I egzemplarz do recenzji wydawnictwu @wydawnictwo_blackrose ❤️❤️która jest pięknie wydana

Współpraca reklamowa z @rhythm_of_my_life_

Recenzja

"Jacob "

Autorka
@rhythm_of_my_life_

Wydawnictwo
@wydawnictwo_blackrose

"Jacob"to mroczna i intrygująca historia Avery i Jacoba .
Avery trafia do domu Jacoba jako pokojówka nie wiedząc

Recenzja booktour

[…] Ci, którzy często płaczą, kochają deszcz, bo gdy pada, nikt nie widzi ich łez[…]

A czy Wy kochacie deszcz? Czy jest dla Was zasłoną, czy ulgą w słoneczne i duszne dni?

Avery, dziewczyna znikąd. Nagle z dnia na dzień traci wszystkie pieniądze, a do tego popada w długi. Żeby je spłacić musi znaleźć pracę. I tak trafia do Jacoba, znanego jako Diabeł. Pod przykrywką pokojówki musi…. Jednakże Jacob zaczyna traktować ją zupełnie inaczej. Ale dlaczego? Czy w końcu wygra miłość? Tego musicie sie sami przekonać.

Każda, dosłownie każda książka Kingi ma w sobie to coś, coś co ciężko opisać słowami. Słowami, które nie są w stanie wyrazić zgliszczy jakie pozostają po przeczytaniu jej wszystkich dzieł. I tak było w tym przypadku. Miałam ochotę rozerwać Jacoba na części, rzucić książką i ogólnie przestać czytać, ale jakaś niewidzialna siła mnie do tego zmusiła i przyznam się szczerze, dobrze się stało. Emocji było co nie miara. Jeszcze wciąż czuje ogień trawiącym nie tylko moje policzki, ale też ciało. Jeszcze w mojej głowie i przed moimi oczami staje Jacob, którego niestety mogę kochać tylko miłością platoniczną😭 wciąż jeszcze czuję złość i chęć mordu na ojcu wszystkich braci i sióstr.

Polecam polecam polecam. Zakochacie się w rodzinie Blackmore bo ja już ich kocham❤️❤️❤️❤️

Recenzja booktour

Ciekawy romans obyczajowo-mafijny. Poznajemy jednego z braci rodziny Blakemore - Jacoba. Przystojny i władczy bohater szybko zawraca w głowie nowej pokojówce Avery. Ich relacja od początku jest dynamiczna, cięte riposty i zwroty akcji zachęcają do dalszego czytania. Spotkania z resztą rodzeństwa są pełne humoru, uszczypliwości i niespotykanych rozrywek. W książce obserwujemy przemianę postaci, autorka umiejętnie pokazuje jak uczucia i miłość sterują człowiekiem. Sceny erotyczne są napisane w przystępny i nie szokujący sposób. Książka opiera się na życiu mafii, ich porachunków i władzy. Czyta się ją bardzo dobrze i szybko. Jestem ciekawa kolejnych części z tej serii. Polecam

• Współpraca
  • Mafia