Niepokorny driver

NIEPOKORNY DRIVER
Agora
2022-11-09
2022-11-09

jak dla mnie za dużo erotyki w książce. Ale poza tym wzbudzająca emocje powieść o miłości nie idealnej.

Umówmy się - kiedy sięga się po książce o takim tytule raczej nie można oczekiwać czegoś szczególnie ambitnego. Ja czasem jednak potrzebuję tego typu "odmóżdżacza", zwłaszcza kiedy rzeczywistość nieco przytłacza. W tej kategorii sądzę, że się sprawdza - ledwo, ale jednak. Fabuła baaaardzo typowa, jedynie wątek Jamesa mnie trochę zaskoczył. Poza tym od początku do końca chodzi o seks, w dodatku niezbyt wyrafinowany, opisywany tymi samym słowami, niewzbudzający żadnych konkretnych emocji. Zakończenie nie mogło być chyba bardziej oczywiste. Szczerze mówiąc to miałam nadzieję, że mimo swojej oczywistej specyfiki jednak trafię na coś lepszego. Zdecydowanie można trafić na ciekawsze książki w tym gatunku. Ta historia nie jest nawet jakoś szczególnie interesująca.

Dwie perspektywy, czuć emocje między bohaterami, jest i hate i love 😁

Dwie perspektywy, czuć emocje między bohaterami, jest i hate i love 😁

No jak ja kocham takie historie 😊.No wiem że nie realne,ale czy wszystko musi takie być 💓."niepokorny driver" to historia bardzo niegrzecznego ,zapatrzonego w siebie bardzo złego chłopca,z ego napompowanym do granic rozsądku i pięknej dziewczyny,która pojawiła się na jego drodze aby sprowadzić chłopka na ziemię.Czy jej się udało....przekonajcie się sami😊.w tej historii jest wszystko i nienawiść i pożądanie i namiętność i sex pełen erotyzmu.Ale jest też i ból i niepewność i strata, która potrafi zamknąć bohaterów w najmroczniejszym miejscu.polecam z całego serca, miłośniczkom takiej literatury.
❤️❤️

Fabian Laurent przystojniak, który jest mistrzem formuły F1. Jego świat kręci się wokół wyścigów, ale też uwielbia dobrze się zabawić. Na wszystkie jego kłopoty czeka tylko pewien dziennikarz, z którym się nie lubi, a który czeka na jego wpadki aby móc mu je wypomnieć. Jego promotorzy nie tolerują jego zachowania, ale ciężko im utrzymać Fabiena w ryzach.
Letty Davies ma bogatych znanych rodziców jak również brata dziennikarza, tak tego który nie lubi Fabiena. Ona jednak chciała iść swoją drogą, dlatego swój czas poświęca dzieciom z ośrodka opiekuńczego, a przede wszystkim pewnej dziewczynce.

Oboje nie szukają miłości i nie chcą być w związku, a tym bardziej ze sobą... Niestety pewne sytuacje doprowadzają do tego, że oboje dostają ofertę by udawać parę. Jak to mówią od nienawiści do miłości cienka linia. Im częściej ze sobą bywają tym bardziej się przywiązują i odkrywają swoje tajemnice..

Czy uda im się być razem tak naprawdę?
Czy nikt nie stanie na drodze aby byli razem?
Czy będą potrafili poradzić sobie ze swoimi demonami z przeszłości?

Książka ta nie jest moją pierwszą przeczytaną od Weroniki, ale mam nadzieję, że nie ostatnią. Mamy tu historię hate-love. Bohaterowie dużo przeżyli wcześniej niż się poznali, ale dzięki temu związkowi zaczęli sobie radzić i otwierać się na zmiany. Książka napisana fajnie, dlatego czyta się bardzo dobrze. Dlatego musicie ją przeczytać.
Polecam

Letty Davies ma...

Nie zachwyciła

Nie zachwyciła

Nie jest to książka do której chciałoby się wracać ale na raz może być.

Nie jest to książka do której chciałoby się wracać ale na raz może być.

Fabien to kierowca rajdowy. Chłopak, który kocha prędkość i niezobowiązujące relacje. Młody, przystojny i błyskotliwy mistrz F1, który ma na pozór łatwe życie.
Letty to młoda wolontariuszka w ośrodku opiekuńczym. Wywodzi się ze znanej medialnie rodziny, jednak ona obrała inną drogę. Ból przeszłości sprawia, że zamyka się na świat. Mimo, że ma wokół siebie wielu adoratorów, jej serce pozostaje zamknięte.
Od pierwszego spotkania Letty i Fabiena połączyło wielkie uczucie - wzajemna nienawiść. Ona jest siostrą dziennikarza, który chce zniszczyć niepokornego rajdowca. On ocenia ją przez pryzmat rodziny. Nieoczekiwanie młodzi muszą udawać parę. Wtedy też ta cienka granica dzieląca nienawiść od miłości zaczyna się zacierać.
Bohaterowie tej książki wywołują wiele emocji. Ona zamknięta w sobie ze swoimi demonami, ale z drugiej strony potrafi pokazać pazur. On bawidamek beztrosko korzystający ze swojej pozycji, w głębi nosi swoje problemy, ale potrafi też pokazać swoje drugie oblicze, głównie dla dobra pewnej istoty. Do tego fajna różnica wieku między bohaterami. Rzadko spotykam taka konfigurację, a to dla mnie duży plus.
Sekrety, trudna i bolesna przeszłość, rany, które nie chcą się zagoić. Poświęcenie, strata, strach. Chęć zmian. Zawrotna prędkość, adrenalina, pewność siebie. Ciekawa i wciągająca fabuła. Nienawiść, która szybko przeradza się w miłość. Napięcie i pożądanie. Dużo naprawdę dobrych i napisanych ze smakiem spicy scen, przy których robi się naprawdę gooorąco. 🔥 Weronika daje nam ogromny rollercoaster emocji.
Myślałam, że po przeczytaniu Prezesa byłam usatysfakcjonowana czytelniczo. Jak się okazało Autorka zdołała przebić tamtą historię i zachwycić mnie jeszcze bardziej. Aż się boje co czeka nas przy trzeciej książce. Już nie mogę się doczekać.
"Niepokorny driver" to genialna historia, która wciągnęła mnie od pierwszych stron. Romans hate- love z Formułą 1 w tle. Ogromne gratulacje dla Autorki, za napisanie tak dobrej książki. Czekam na więcej.
Całość napisana jest lekkim stylem i czyta się ją z przyjemnością. Do tego w moim odczuciu jest bardzo wciągająca. Ja z całego serca polecam. Zdecydowanie dla mnie jest to książka z kategorii must read. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Ale za egzemplarz. ❤️

„Przecież nie kocha się wybiórczo, kocha się zawsze za całokształt”.

„NIEPOKORNY DRIVER”

AUTOR: WERONIKA JACZEWSKA

WYDAWNICTWO: AGORA

„Jest wszystkim, przed czym ostrzegają nas srodzy ojcowie i wszystkim, o czym marzą grzeczne córeczki”

Fabien ściga się oraz igra ze śmiercią na torze. Adrenalina to jest coś, co kocha najbardziej. Pyskaty, arogancki i przystojny mistrz Formuły 1 wykorzystuje swoją popularność na swój sposób.

Letty swój czas poświęca wolontariatowi w ośrodku opiekuńczym dla dzieci. Ucieka do niego od swojej przeszłości, a swoje serce zamknęła na cztery spusty i nikogo nie chce do niego dopuścić.

Ona jest siostrą dziennikarza, który chce go zniszczyć.
On mylnie ją ocenił.

W wyniku komplikacji muszą udawać parę, chociaż ten układ im nie pasuje. Udawanie coraz bardziej im nie wychodzi, granice się przesuwają.

Co wyniknie z tego układu?
Co ma wspólnego z nimi mała osóbka, która zagościła w ich życiu?

„Niepokorny driver” to historia pełna akcji i namiętności, a bohaterowie przebywają drogę od nienawiści do miłości. Mówi się, że od nienawiści do miłości jeden krok, a przedstawiona relacja między bohaterami jest niczym stąpanie po cienkim lodzie. Sytuacje między Fabianem i Letty przyprawiają o szybsze bicie serca i pobudzają wyobraźnię.

W książce każdy znajdzie coś dla siebie, a historia przedstawiona przez autorkę wciąga od samego początku, aż po ostatnią stronę. Nawet nie wiadomo kiedy przeleciał ten czas, to również jest zasługa lekkiego pióra autorki, która z ciekawością prowadzi nas po kartkach.

Formuła 1 jest sportem, w którym jest ciągła rywalizacja, nawet wśród przyjaciół. Nawet wtedy przyjaźń zostaje poświęcona w zamian za wygraną. Nie mówiąc o innych pokusach, które mogą zachwiać zaufaniem. Wyścigi idealnie i ciekawie zostały wpasowane w fabułę książki.

Zapraszam na świetną podróż do świata Formuły 1 i odkrycia, z jakimi przeciwnościami muszą się zmierzyć Letty i Fabian. Pełna emocji, tajemnic, bólu oraz nadziei na lepsze jutro. Odkrywanie tajemnic, pokonywanie demonów przeszłości, a w tym wszystkim rodzi się jedno z największych uczuć miłość, które może przezwyciężyć wszystko, a przede wszystkim pozwoli im zrzucić maski, pod którymi się skrywają.

Polecam serdecznie.

Bardzo dziękuję autorce oraz wydawnictwu za możliwość zrecenzowania książki "Niepokorny driver ".
@sylwiassssss

„Przecież nie kocha się wybiórczo, kocha się zawsze za całokształt”.

„NIEPOKORNY DRIVER”

AUTOR: WERONIKA JACZEWSKA

WYDAWNICTWO: AGORA

📖OPINIA 📖

Fabien najlepszy kierowca wyścigowy i mistrz Formuły 1.Niezwykle przystojny, pewny siebie,pyskaty i arogancki chłopak.Skupiony na karierze i wygrywaniu.Uwielbia adrenalinę, rozgłos ,pieniądze ,łatwy i szybki seks. A jego osoba nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Letty to cicha ,spokojna i wycofana dziewczyna.Pochodzi z rodziny ,która zajmuje się dziennikarstwem,jednak jej to nie kręci. Pracuje jako wolontariuszka w ośrodku opiekuńczym,gdzie całą swoją uwagę skupia na pomaganiu dzieciom.

Drogi Fabiena i Letty krzyżują się podczas jednego z jego  wyścigów.To niefortunne zdarzenie sprawia, że  od samego początku pałają do siebie nienawiścią.Całą sytuację dodatkowo zaognia informacja ,że Letty jest siostrą znienawidzonego przez Fabiena dziennikarza ,który za wszelką cenę próbuje zniszczyć mu karierę.
Choć obydwoje przekonani ,że ich drogi już nigdy się nie przetną,jednak los ma dla nich zupełnie inny plan.
Dziwnym zbiegiem okoliczności okazuje się ,że będą musieli zawrzeć pewnien układ i udawać parę przez pewien czas.....

"Niepokorny driver " to historia dwójki ludzi z ogromnym bagażem doświadczeń. Historia o zmaganiach się z traumami i demonami  przeszłości.O przeszłości, która ma ogromny wpływ  na teraźniejszość. O radzeniu sobie z problemami na własny sposób.O zamknięciu się na uczucie I  niedopuszczaniu ich do siebie.O odrzuceniu szczęścia i miłości .O strachu, bólu, stracie,poczuciu winy I obarczaniu się nią.O ukrywaniu się za maską I pozorami.Pełna skrywanych tajemnic I sekretów.O  relacjach rodzinnych nie zawsze tych łatwych. Historia o rodzącym się uczuciu,zaufaniu ,poczuciu bezpieczeństwa I akceptacji. O otwarciu się na mowę, nieznane pomimo ogromnego strachu.O zupełnym przewartościowaniu swojego życia. Nie zabraknie  także pasji,namiętności I pożądania.

Z piórem autorki spotykam się po raz pierwszy jednak na pewno nie ostani. Do sięgnięcia po książkę skusiłam się po intrygującym opisie.
Autorka ma niesamowicie przyjemny i lekki w odbiorze styl pisania, przez co książkę czyta się niezwykle szybko.Stworzyła ciekawą historię z  wciągającą fabuła I wartką akcją. Sprawiając, że książkę czytałam z wielkim zainteresowaniem I nim się obejrzałam przewracałam już ostanią stronę .
Świetna kreacja bohaterów, których relacja rozwijała się w naturalnym tempie.Relacja ,która ich połączyła od samego początku była burzliwa I emocjonującą pełna przepychanek  i docinek słownych ,ale także gorącego pożądania I namiętności. Sceny zbliżeń gorące rozpalające zmysły I pobudzające wyobraźnię napisane w subtelny sposób.
Autorka świetnie wprowadza czytelnika w świat wyścigów i panującej tam atmosfery.

Wciągającą, intrygująca momentami zabawna ale też wzruszająca powieść.

📖OPINIA 📖

• Audiobooki