Nie zakocham się!

Okładka książki Nie zakocham się! Alex Light
Okładka książki Nie zakocham się!
Alex Light Wydawnictwo: BeYa literatura młodzieżowa
2022-12-01
2020-02-18
Marta Czub
Wattpad New Adult

Super książka ! Polecam KAŻDEMU niezależnie od wieku. Jeżeli jesteś fanem romansów (tak jak ja ) na pewno ci się spodoba !

💙 Jestem bardzo miło zaskoczona tą książką. Nie miałam wobec niej sporych wymagań. Tak naprawdę to moim jedynym wymaganiem było to, aby motyw „fake dating” był dobrze napisany (i był),ponieważ jest to jeden z moich ulubionych motywów.

💙 Książka sama w sobie jest z rodzaju tych „lekkich” ma tylko 218 stron. Przez książkę dosłownie się „płynie”, jest bardzo przyjemna w czytaniu. Zawiera ona bardzo dużooo uroczych momentów.

💙Akcja książki dzieje się dość szybko, ale jest dobrze napisana. Dużym plusem tej książki jest to, że napisana jest z dwóch perspektyw: Becci i Bretta.

💙 Bohaterowie zostali świetnie wykreowani, a w szczególności Brett, który dosłownie zdobył moje serce. Uwielbiam jak autorka opisała jego uczucia. Brett jest po prostu uroczy.
Chłopak bardzo wczuł się w rolę udawanego chłopaka Becci. Becca była dla niego taką komfortową osobą.
Becca to dziewczyna, która oprócz swojej przyjaciółki Cassie (rzadko pojawia się w książce, wyszła już ze szkoły) posiada tylko koleżankę, która ciągle wytyka jej brak chłopaka. Więc wchodząc w udawany związek z Brettem zyskuje również w nim przyjaciela. Ale czy na pewno tylko przyjaciela?

💙 Nastolatki zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu, aby lepiej się poznać, w końcu, jak to stwierdził Brett: „to bez sensu, żeby moja własna dziewczyna nic o mnie nie wiedziała”. Co doprowadza ich do cudownej relacji, po przeczytaniu sami się dowiecie czy przyjacielskiej, czy może jednak coś więcej.

💙 Podsumowując: ten utwór zaliczam do mojej listy komfortowych książek

Nudaaa.... I wielki minus za zaśmiecanie jeziora - brzydki przykład dla młodzieży :(

Bardzo spodobała mi się ta książka. W momencie, gdy wzięłam ją w swoje ręce, nie sądziłam, że aż tak mnie pochłonie, że poświęcę na nią każdą swoją wolną chwilę.

Ona jest książkoholiczką, on kapitanem szkolnej drużyny- czy nie brzmi cudownie ? Oczywiście, że brzmi !

Niby książka skierowana jest dla młodszych czytelników, aczkolwiek ja spędziłam z nią cudownie czas. Bardzo spodobał mi się pomysł poprowadzenia relacji, a motyw udawanego związku wręcz uwielbiam.

Przeczytanie tej książki zajęło mi jeden wieczór. Świetnie się z nią bawilam. Zakończenie z pewnością zaskakuje. Polecam z całego serduszka!

Często ostatnio sięgam po młodzieżówki, więc ucieszyłam się z faktu, że będę mogła przeczytać kolejną. Choć nie oszukujmy się jest to ostatnio temat dość oklepany, aczkolwiek ta książka bardzo mi się podobała....

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo fajna książka, napisana z pomysłem. Z każdym rozdziałem coraz bardziej chciałam dowiedzieć się co będzie dalej. Trochę oklepany temat jeśli chodzi o szkołę bo ostatnio każda jedna młodzieżówka jest o niej albo przynajmniejzaczyna sie w niej. Na pewno spodoba się większości czytelników. Końcówka książki zaskakuje.

Powieść na pewno porusza dzisiejsze tematy tabu i odczucia młodzieży.

Warta polecenia I przeczytania :)

Powieść na pewno porusza dzisiejsze tematy tabu i...

książka bardzo przeciętna widziałam już z 10 filmów/książek z identycznym motywem. Niestety nic specjalnego ,ale mimo to uważam że fajnie ją przeczytać

Niezbyt przypadła mi do gustu

Niezbyt przypadła mi do gustu

lubię książki tego typu jednak ta mnie zanudziła:(( taka typowa książka z wattpada. szczególnie zirytował mnie moment, w którym brett zrywa z beccą chcąc sobie wszystko "poukładać". czytając ten fragment miałam wrażenie jakby autorka na siłę to wymyśliła byleby tylko do zerwania doszło. a poza treścią nie zachęcała do czytania bardzo mała czcionka. nic specjalnego, książka dobra do czytania po czymś cięższym/ciekawszym

Przyjemna historia, w której zakochają się głównie nastolatki, bo to dla nich skierowana jest ta pozycja ale nie tylko. Głównymi bohaterami są siedemnastolatkowie. Ona jest książkoholiczką, on jest kapitanem szkolnej drużyny. Ich relacja rozwija się od udawanego związku. Jest to przyjemna lektura na jedno popołudnie, ze względu na na niewielką liczbę stron. Polecam

Dałabym 8, ale scena na moście rozdarła mi serce na kawałki.

Dałabym 8, ale scena na moście rozdarła mi serce na kawałki.

• Po angielsku
  • Romans