Do You Dare

Okładka książki Do You Dare Lylah James
Okładka książki Do You Dare
Lylah James Wydawnictwo: Amazon Seria: True and Dare duet literatura obyczajowa, romans
True and Dare duet
Do You Dare
Amazon
2019-10-25
2019-10-25
#youngadult #enemiestofriendstolovers #YAromance

Wow, chemia w tej książce wręcz wypływa każdą stroną.

Wow, chemia w tej książce wręcz wypływa każdą stroną.

Ta Y/A historia 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 𝘁𝗼 𝗳𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱𝘀 𝘁𝗼 𝗹𝗼𝘃𝗲𝗿𝘀 jest najlepszą książką jaką przeczytałam w tej tematyce i nigdy nie trafiłam na nic podobnego do tej fabuły. Mimo że było to już 2019 roku, ta opowieść wciąż tkwi w mojej głowie. Tej dylogii ani autorki nie ma JESZCZE w Polsce, ale liczę na to, że się ukaże😏 Zresztą nie tylko ta książka, ponieważ Lylah ma wiele genialnych historii.

Pierwsze spotkanie głównych bohaterów, Lili i Maddoxa było totalną i mega zabawną katastrofą, która zapoczątkowała dalszy bieg wydarzeń. Już od tamtej chwili można było wyczuć napięcie seksualne jakie powstało pomiędzy bohaterami.
Wyobraźcie sobie muskularnego, wysokiego i przystojnego rozgrywającego playboya akademii w Berkshire. Kto by nie chciał wpaść w takie silne ramiona??
Okazuje się, że właśnie taki chłopak jest ostatnią osobą jaką Llila chciała spotkać na swojej drodze, bo oprócz tego, że był nieziemsko przystojny, był największym aroganckim palantem klasy A w tej szkole.

Lila pochodziła z biednej rodziny, jednak dzięki swoim ambicjom i świetnym wynikom w nauce, mogła uczyć się w jednej z najlepszych szkół.
Jej latynowska uroda sprawiła, że zapadła chłopakowi głęboko w pamięci i przy okazji zaszła głęboko za skórę.

Maddox, bogaty chłopak, któremu nic w życiu nie brakowało, jednak coś sprawiło, że był rebelem, nie potrafił stworzyć stałego związku, a jedynie zaliczał dziewczyny nie oglądając się z siebie. Odpychał każdego kto próbował zbliżyć się do niego zbyt blisko. Nikt nigdy niczego mu nie odmówił, a dziewczyny wprost kładły się u jego stóp. Lila była pierwszą osobą, która powiedziała Maddoxowi NIE, czym naraziła się na jego szkolne prześladowania. Nie spodziewał się jednak, że trafi swój na swojego, bo Lila nie była mu wiele dłużna.
Tak zaczyna się seria wyzwań na jakieś wystawiają siebie nawzajem, które doprowadzają do skrajnie śmiesznych lub emocjonalnych sytuacji. I choć napięcie seksualne rosło między nimi do granic możliwości, to tak skrajnie różni ludzie, którzy mieli totalnie inne plany na przyszłość, nie chcąc stracić siebie nawzajem, postanawiają zostać najlepszymi przyjaciółmi.
Pytanie, czy to w ogóle przy tak dużej wzajemnej atrakcyjności, jest możliwe?? Jak długo mogą trwać w takiej relacji, kiedy jedno pożąda drugiego z całych sił? Czy jednak ich związek miałby szansę przetrwania, jeżeli on nie potrafi być w związku, a ona ma zbyt ambitne plany na przyszłość? Czy chwila przyjemności jest warta ryzykowania zabudowanej przez nich prawdziwej przyjaźni?

Była też druga strona medalu, ponieważ obydwoje skrywali przed sobą i całym światem, własne rozrywające serce życiowe historie. Czytelnik jest świadkiem jak leczyli siebie nawzajem i jak daleką drogę musieli przejść do całkowitego uzdrowienia.

Ta historia jest totalnie nieprzewidywalna. Rozbraja emocjonalnie, trzymając czytelnika na krawędzi, dostarczając niebywałych przeżyć.

• Nowe romanse

Dodaj cytat z książki Do You Dare