Jego oczy mogą kłamać

Okładka książki Jego oczy mogą kłamać Kamila Bondarenko
Okładka książki Jego oczy mogą kłamać
Kamila Bondarenko Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Oni (Kamila Andrzejak - Wasilewska) (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Oni (Kamila Andrzejak - Wasilewska) (tom 2)
Dlaczemu
2022-05-25
2022-05-25
9788366521919

Dalsze losy Lei i Konrada niestety nie są kolorowe, tak jak byś my chcieli. Uważam, że pierwsza część była dużo lepsza a na pewno dużo bardziej realna. Tym bardziej ze pod koniec książki autorkę już na pewno poniosła wyobraźnia. Takie były moje pierwsze myśli po przeczytaniu książki. Ciekawie napisana, nie dało się przewidzieć akcji, co jest bardzo na plus.
Sama od razu wdziałam się za drugą część, co najlepiej świadczy, co sądzę o książce.

Sama od razu...

❤️‍🔥❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥❤️‍🔥

Kamila Andrzejak-Wasilewska
"Jego oczy mogą kłamać" Tom 2

Lea i Konrad nie mają łatwej relacji. Rodzące się uczucia, ciągle tajemnice i wybuchowy charakter Konrada wywołają w ich życiu jeszcze nie jedną burzę. Czy ta dwójka jest gotowa by stawić czoła kolejnym problemom? Czy są w stanie ponieść konsekwencje swoich czynów? Czy ta historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

"Jego oczy mogą kłamać" to kontynuacja losów Lei i Konrada i z całą stanowczością mogę stwierdzić że ta część emocjonalnie przerosła swoją poprzedniczkę. Tu problemy i nieporozumienia mnożą się przynosząc sporo łez. Nasi bohaterowie muszą stawić czoła niejednemu wyzwaniu i dokonać wyboru czy słuchać rozumu czy jednak głosu serca. Ale znajdziemy tu też rozpalające sceny uniesień miłosnych i nawet romantyczne momenty które pozwolą czytelnikowi na chwilę wytchnienia od ciągłego napięcia które towarzyszy podczas czytania. Ta fabuła jest jak jazda bez trzymanki dlatego zakończenie wcale mnie nie zaskoczyło. Całą sobą czułam że autorka wymyśli coś naprawdę dużego, coś co nie pozwoli spokojnie odłożyć książki tylko pchnie w kierunku ostatniej części. Kochani to pełna wrażeń, skrajnych emocji i nieprzewidywanych sytuacji historia która bez wątpienia namiesza wam w głowie na długo pozostając w pamięci. Jeżeli lubicie nieszablonowe książki budujące napięcie to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł i czytajcie.
Ja zaraz sięgam po tom 3 bo koniecznie muszę poznać finał tej burzliwej historii.

❤️‍🔥❤️‍🔥 RECENZJA ❤️‍🔥❤️‍🔥

Kamila Andrzejak-Wasilewska
"Jego oczy mogą kłamać" Tom 2

Jak można dać temu 10?
Dorosłe problemy, a zachowanie gówniarskie. Takich wahań nastroju nie widziałam już dawno. Źle się to czyta, bardzo źle.

Jak można dać temu 10?

„Słowa potrafią zranić.Raz wypowiedziane,nigdy nie tracą na wartości.Słowo nie odchodzi w zapomnienie.Powinniśmy uważać na to,co mówimy,kontrolować emocje,bo bez tego ranimy innych”

Jeśli myśleliście, że pierwsza cześć „Czy te oczy mogą kłamać”, była nieprzewidywalna i emocjonująca, to będziecie na bank zszokowani, tym co dzieje się w drugim tomie „Jego oczy mogą kłamać”. Lea Monti vel Pati i pełen tajemnic Konrad, toczą w tej części kolejne starcia dwojga zafascynowanych sobą ludzi.
To co dla Konrada było zawsze przekleństwem dla Lei jest najpiękniejszą rzeczą jaką widziała, a to powoduje, że wzajemna fascynacja, zmienia się w coś o wiele poważniejszego. Swego rodzaju odpychanie i przyciąganie wprowadza w ich życie niezły chaos. Oboje mają tajemnice, oboje chcieliby by być wobec siebie „w porządku” i oboje boją się konsekwencji, odkrycia przed sobą prawdy. A prawda i nieprzewidziane wydarzenia, z ich udziałem, niestety mogą tylko zaprzepaścić, coś pięknego co powoli rodzi się między nimi.
Bo w ich otoczeniu są osoby, na których zależy im równie mocno co na ich samych, ale jeszcze nie są tego do końca świadomi. Tych dwoje niezaprzeczalnie nie potrafi się dogadać, złość przeradza się w namiętność, ale też miłość w nienawiść. Raz się kochają, a raz nienawidzą i niestety do końca nie jest nam dane poznać finału, tego, tak nieprzewidywalnego tańca. On ma swoje zatrważające tajemnice, których ona może nie zrozumieć, a ona w swoim całym niedoświadczenie życiowym, może nie zrozumieć jego życia…..tak bardzo zagmatwanego życia
Oprócz całego wachlarza emocji, które autorka funduje nam prawie przez całą książkę, przygotujcie się na kilka pikantnych momentów, ale też niemało humoru, w szczególności fundowanego nam przez niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju babcię Lei. Ostatnie strony wprowadzają niemało chaosu w życiu niemalże wszystkich bohaterów, a to co dzieje się na końcu to już konkretna jazda bez trzymanki.

Bądźcie przygotowani na wszystko, strach, szok, ból, dosłownie wszystko i niby w ten sposób historia Lei i Konrada mogłaby się skończyć, ale nie, bo autorka i wydawnictwo ma dla nas niespodziankę.

Bo już 30 listopada premiera trzeciego tomu „Jej oczy nie kłamią”, w którym, na pewno dostaniemy, nie mniej emocji, co znaków zapytania.
Pięknie dziękuję autorce za możliwość objęcia patronatem medialnym już drugiego tomu tej serii🖤

😎Recenzja 😎

"Jego oczy mogą kłamać"

Autorka
@andrzejak_wasilewska_autor

Wydawnictwo
@_dlaczemu

Jest to drugi tom po książce " Czy te oczy mogą kłamać "
Poznajemy dalsze losy bohaterów
Lei i Konrada.Znajdziemy w niej więcej emocji i wrażeń.
Bohaterzy raz się kochają i chcą być razem następnie się nienawidzą ,ranią się na wzajem jest to relacje hate -love .
Bardzo polubiłam Lea i jej przyjaciół . Kondrat jakoś tym razem nie przypadł mi do gustu po tym jak potraktował dziewczynę .
Bardzo ucieszyłam jak po tym jak Konrad zniknął dała szansę Danielowi 🥰. Końcówka książki całkiem mnie zaskoczyła .
Mam nadzieję że będzie trzecia część książki bo jestem bardzo ciekawa historii .

Jego oczy mogą kłamać”
Drugi tom cyklu „Oni” przeniesie nas w świat Lei i Konrada oraz ich losów. Dwie mocne osobowości, z ugruntowanymi planami na przyszłość zostaną wplątane w intrygi, świat przestępstw i narkotyków. Czy uda im się zapanować nad własnymi charakterami? Czy ich żywiołowe natury zniszczą powstające między nimi uczucie?
„ Jego oczy mogą kłamać” to powieść o walce o uczucie i sile namiętności.

Bardzo polecam oba tomy 😍
Dziękuje za możliwość zrecenzowania książki autorce ❤️@andrzejak_wasilewska_autor i wydawnictwu @_dlaczemu za egzemplarz do recenzji 😍😍

#maratonwakacyjny#

😎Recenzja 😎

"Jego oczy mogą kłamać"

Autorka
@andrzejak_wasilewska_autor

Wydawnictwo
@_dlaczemu

Jest to drugi tom po książce " Czy te oczy mogą kłamać "
Poznajemy dalsze losy bohaterów
Lei i Konrada.Znajdziemy w niej więcej emocji i wrażeń.
Bardzo...

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzja drugiej książka z serii „Oni” @andrzejak_wasilewska_autor „Jego oczy mogą kłamać”
@_dlaczemu .

Ehh… cała noc się zastanawiałam się jak zdradzić Wam parę słów o dalszych losach Konrada i Lei oraz ich bliskich. I wiem jedno będzie trudno - bo książka jest tak zajefajna 😂. Jeżeli nie czytałeś/-aś pierwszej części to skończy tutaj czytanie i zobacz recenzje pierwszej książki, albo najlepiej ją przeczytaj 😀.

Konrad za wszelka cenę chce naprawić swoje relacje z Leą, dziewczyna mu wybacza i pozwala się do siebie zbliżyć. Mimo, iż dowiedziała się o nim strasznych rzeczy. Sielanka nie trwa wiecznie Konrad zostawia dziewczynę aby pomóc przyjaciółce, urażona Lea ucieka do Krakowa, zatrzymuje się u babci Marysi. Babcia po rozmowie sugeruje aby dziewczyna go wysłuchała i dała szanse. Z pomocą Konrad odszukał dziewczynę w Krakowie i starał się jej wszystko wyjaśnić. Lecz jak to w ich życiu bywa, wszystko co dobre szybko się kończy. I na tym kończę opowieść o ich przygodach. ( chociaż w pierwszej wersji tej recenzji miałam napisane więcej - ale bałam się ze zdradzę Wam za dużo). Jeżeli jesteście ciekawi dalszej historii chłopaka o pięknych oczach to koniecznie przeczytajcie ta serię 😍.

Boże ta ksiazka jest fenomenalna kolejna część, którą przeczytałam na raz, bo nie mogłam pozostać w niewiedzy 😂

@_dlaczemu .

❤️Recenzja❤️

"Słowa potrafią zranić. Raz wypowiedziane, nigdy nie tracą na wartości. Słowo nie odchodzi w zapomnienie. Powinniśmy uważać na to, co mówimy, kontrolować emocje, bo bez tego ranimy innych."

"Jego oczy mogą kłamać" to kontynuacja losów Lei i Konrada.

Ponownie wracamy do świata Patrycji, która nadal ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Lea Van Monti przez jeden zakład musiała dopuścić się kłamstwa, które może sprawić, że tego pożałuje... Konrad jest jej światem, dziewczyna zauważa, że zaczyna czuć do niego coś więcej. Każdy dzień zbliża ich do siebie, jednak skrywane tajemnice rozerwą ich światy na pół. To, co zataił przed nią mężczyzna, sprawi, że nie będziecie w stanie w to uwierzyć. Co takiego zostawił za sobą w przeszłości? Czy Lea będzie w stanie mu wybaczyć? Do czego się posunie, aby ją odzyskać? Jak silna okaże się ich miłość?

Pytania, pytania i jeszcze raz pytania. Z każdą przeczytaną stroną miałam ich coraz więcej. To, co zrobiła autorka w tej części to po prostu czyste szaleństwo. Nie spodziewałam się takich sekretów, skrywanych tajemnic. Każda odkryta informacja paraliżowała mnie i odkrywała prawdziwą twarz bohaterów. Wiedziałam, że Konrad nie jest święty, ale nie sądziłam, że był w stanie zrobić coś tak straszliwego. Dlaczego się do tego posunął? Czy żałował?

Do końca książki nie wiedziałam, jakie okaże się zakończenie. Kiedy przeczytałam ostatnie zdanie byłam szczęśliwa. Bo jak się okazuje doczekamy się 3 tomu tej serii. Jestem ciekawa jak potoczą się dalsze sprawy. Czy wybaczenie będzie ostatnią kropką w tej historii? Na tę odpowiedź będziemy musieli poczekać.

Autorka po raz kolejny sprawiła, że byłam oczarowana jej piórem. Ilość tajemnic jakie nam ujawniła zalewały mój umysł z każdej strony. Nie zabraknie scen, gdzie pożądanie między bohaterami weźmie górę a wasze policzki zaleje purpura. Będą momenty, gdzie zrobi się niebezpiecznie. Ani na moment nie będziecie mogli się nudzić z tą książką. Ona jest niczym bomba, która czeka na zapłon. Kiedy wybuchnie nic nie będzie już takie samo. Czy jesteście gotowi, aby wkroczyć do świata, który przepełniają niewiadome.

❤️Recenzja❤️

"Jego oczy mogą kłamać" to kontynuacja losów Lei i Konrada.

Historia nabiera tempa ale chyba nic nie mogło przygotować mnie na takie zakończenie, Konrad zupełnie sie zmienił na końcu, nie wiem co mam o nim myśleć ale mam nadzieje ze jest jeszcze dla nich szansa.

🔥Kamila Andrzejak-Wasilewska "Jego oczy mogą kłamać" wyd . Dlaczemu 🔥
-------------------------------------------
Jest to oczywiście druga część serii "Oni" która opowiada o losach Lei i Konrada.
Tym razem Konrad coraz więcej ukrywa tajemnic przed Lea i niestety prowadzi to do różnych przykrych sytuacji. Miłość staje pod znakiem zapytania a przykre fakty wychodzą na jaw. W ich życiu pojawia się sprawa narkotyków i przestępstwa. Coraz trudniej im razem żyć . Postać Daniela także szokuje i nas zaskakuje .Pojawia się wątek miłosny między Lea a Danielem.
Czy Konrad tak naprawdę okłamał swoją ukochaną. ? Do jakich przykrych sytuacji dojdzie ?
Jak wiecie jestem wielką fanką książek Kamili. ❤️To co ona wyprawia w książkach doprowadza moje serce do różnych gwałtownych emocji. Raz radość raz gniew a czasami nawet miałam mały zawał 🙈🤣❤️tak kochani ta autorka to bardzo utalentowana cudowna osoba 🔥 w tej serii najbardziej podoba mi się to, że nic nie jest takie oczywiste a sytuacje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Miłość zawsze ma wzloty i upadki a Kamila idealnie to wykorzystuje doprowadzając czytelnika do przyspieszenia serca 🤭
Bardzo ale to bardzo zaskoczyła mnie ta część i mam nadzieję że ostatnia część przyniesie mojemu sercu ulgę i będzie udane zakończenie ❤️ Konrad jest bardzo porywczym i nieprzewidywalnym bohaterem jednak czuje, że potrzebuje on dużo troski i miłości bo niestety został bardzo skrzywdzony przez życie. Mam nadzieję, że dostanie to czego tak bardzo pragnie .
A więc kto siegnie po tą serię ? 🤭❤️

🔥Kamila Andrzejak-Wasilewska "Jego oczy mogą kłamać" wyd . Dlaczemu 🔥
-------------------------------------------

Po przeczytaniu „Czy te oczy mogą kłamać?” od razu sięgnęłam po kontynuację, czyli „Jego oczy mogą kłamać”. Byłam bardzo ciekawa tego jak potoczą się losy bohaterów oraz tego co przyniesie im przyszłość, a może czy zapuka do ich drzwi przeszłość?

Relacja między Leą i Konradem, nabiera tempa, zaliczają potężne wzloty i upadki. Wychodzi na jaw kilka tajemnic, które wprowadzają chaos w ich już i tak skomplikowane życie. Oboje z wybuchowymi charakterami, czy pójdą na kompromis? Czy może jednak ich wspólna przygoda zakończy się szybciej niż się zaczęła?

Postacie ewoluują, nie zawsze jednak obierają odpowiedni kierunek. Odkrywają swoje prawdziwe twarze, otwierają swoje „oczy”. Poruszyła mnie fantastycznie wykreowana postać Konrada. Autorka rewelacyjnie oddała jego niestabilność, agresję a zarazem obsesję na punkcie Lei. Zestawiła go z wybuchową niekiedy Leą, która nie do końca odnajduje się w swoich uczuciach, jednak biorąc pod uwagę, że to dziewiętnastoletnia dziewczyna wiele jestem w stanie jej wybaczyć. Stawiana pod murem, zgadza się na wiele, jednak czy w końcu jej tama nie pęknie? Czy Konrad, zrozumie jak wiele znaczy dla niego ta dziewczyna? Pojawiają się nowe postacie, które napędzają nieco akcję, czy jak w przypadku babci Marysi – wywołują uśmiech.

Fabuła jest w tej części rewelacyjnie poprowadzona, zaskakuje, niekiedy irytuje a za chwilę wręcz intryguje co wzbudza w czytelniku masę emocji. Umiejętnie przekształcona relacja z hate – love, powiedziałabym, że w toksyczną, daje nam sporo do myślenia. Obserwujemy pełną emocji znajomość głównych bohaterów i przez całą powieść z niemalejącą ciekawością śledzimy ich poczynania. Lekki styl autorki kolejny raz sprawia, że przez książkę się niemal płynie.

Zakończenie rozłożyło mnie na części pierwsze, bo spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Na dodatek wprowadziło w pełne napięcia wyczekiwanie na trzeci tom trylogii „Oni”. Dopytuję zatem: kiedy? Kiedy? Kiedy?

• Patronat 2022
  • Kupić
  • Nowe serie kontynuacja
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Jego oczy mogą kłamać