Jej oczy nie kłamią

Okładka książki Jej oczy nie kłamią Kamila Bondarenko
Okładka książki Jej oczy nie kłamią
Kamila Bondarenko Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Oni (Kamila Andrzejak - Wasilewska) (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Oni (Kamila Andrzejak - Wasilewska) (tom 3)
Dlaczemu
2022-11-30
2022-11-30

Minęły dwa lata od poprzedniej części. Dwa lata wolności od Konrada, związku z Dawidem, nauki ma studiach, ale życie lubi być przewrotne i Lea dostaje SMS z pogróżkami. Jakby tego było mało Seweryn i Kaja wychodzą na wolność a ojciec bohaterki zmienia się i robi wszystko, aby kontrolować swoją córkę.
Kto grodzi Lei? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Czemu Ojciec Lei aż tak się zmieniał i co ukrywa? Czy jej miłość i Konrada ma szanse jeszcze zaistnieć? Czy Dawid faktycznie jest taki dobry czy też coś ukrywa?
Książkę przeczytałam w jeden wieczory, pełna zwrotów akcji, tajemnic, intryg. Podsumowująca całą serie, Lea przechodzi przemianę i robi wszystko, aby się usamodzielnić. Stała się niezależna, silna, modra i pewna siebie.

Kto grodzi Lei? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Czemu Ojciec Lei aż tak...

❤️Recenzja❤️

"Nagła potrzeba zobaczenia jego przepięknych oczu była silniejsza od wszystkiego innego."

"Jej oczy nie kłamią" to trzeci tom serii Oni.

Życie Lei nie należy do prostych. Jej życie to pasmo bólu, rozczarowania, porażek i bolesnych wspomnień. Dzięki osobom, które ma obok siebie, jej rzeczywistość jest bardziej znośna. Jednak przeszłość wciąż w niej żyje. Powoduje, że rany, które wydawało się, że są zagojone, ponownie krwią. Ale to nie wszystko... Ktoś jej grozi... Kim jest ta osoba? Czy jej bezpieczeństwo jest zagrożone?

"Jej oczy nie kłamią" to pełen emocji finał dwójki bohaterów, których życie wielokrotnie doświadczyło. Czy w końcu zaznają odrobiny szczęścia?

Autorka po raz kolejny nie zawodzi i przychodzi do nas z historią, która na niespełna 200 stronach dostarcza nam tak wielu emocji i nieprzewidywalnych sytuacji, że byłam w szoku. Autentycznie nie potrafiłam uwierzyć w to, co się dzieje.
Nie obejdzie się bez nowych postaci, które nadadzą akcji potrzebnego biegu, ale bohaterowie, których już znamy, tak naprawdę pokażą swoje prawdziwe maski.
Będą tajemnice, łzy, śmiech i smutek. Będzie to wszystko, co posiada dobra książka. A zakończenie... Mimo że się go spodziewałam, to do samego końca nie byłam go pewna.

Świetnie bawiłam się podczas tej trylogii i trochę mi smutno, że to już koniec losów bohaterów. Z jaką historią przyjdzie do nas ponownie autorka? Jestem tego niezwykle ciekawa.

❤️Recenzja❤️

"Jej oczy nie kłamią" to trzeci tom serii Oni.

Trzeci tom. Kolejna seria tej autorki zakończona. Kolejny rollercoaster emocji.

Zawsze mam problem z recenzją któregoś tomu serii, aby nie spojlerować poprzednich, jeśli nie czytaliście 1 i 2 tomu, to może lepiej nie czytajcie mojej opinii tomu trzeciego.

Dwa lata. Tyle czasu minęło jak Konrad siedzi w więzieniu, można powiedzieć, że przez Leę. Tylko ona mogła pomóc. Nie pomogła. Czas na zemstę. Tajemnicze telefony, SMS powodują, że życie dziewczyny już nie jest takie łatwe. Ojciec zaczyna ją coraz bardziej kontrolować, a okazuje się jednak, że do świętych sam nie należy. Czy Lea odważy się na spotkanie z Konradem? Czy ich miłość ma jeszcze jakieś znacznie? Czy to, co zrobiła spowoduje, że wszystko straci sens?

Trochę może przypomnę serię. Lea przez głupi zakład trafiła do pracy na stacji paliw, tam poznała Konrada i wtedy jej życie się bardzo zmieniło. To co autorka zafundowała nam w każdej z części to totalny wulkan emocji. Dzieje się wiele i naprawdę potrafi nieźle nas wciągnąć w ten świat. To nie jest żaden słodki romans, mimo że na samym początku możemy mieć takie wrażenie. To skomplikowany i brudny świat. Z panienki, która ma wszystko dąży do samodzielności. Niesamowita przemiana głównej bohaterki spowodowała, że każdy tom czytałam z zaciekawieniem. Byłam ciekawa, cóż, jeszcze może się tam wydarzyć, ale tego się nie spodziewałam.
Ważnym wątkiem w trzecim tomie jest ojciec dziewczyny – poznacie, kim jest naprawdę.
Uwielbiam pióro autorki, więc mi podoba się jej każda książka, pisze lekko, bez absurdów, bez wymyślania na siłę.
Uważam, że to idealne zakończenie serii, ale czy będzie happy end? Czy Konrad w końcu odzyska wolność?
Kocham tych bohaterów, kocham ich historię, ponieważ pomimo tego, jak wiele przeszli nie poddają się. Wiele przeciwności losu, a jednak oni idą do przodu. Żałuję, że to koniec, ale wrócę do nich jeszcze.

Polecam również tej autorki serię „Niebezpieczny Trójkąt” oraz „Magazynierkę” – każda wyjątkowa, inna i niepowtarzalna.

Trzeci tom. Kolejna seria tej autorki zakończona. Kolejny rollercoaster emocji.

🕶️Recenzja🕶️

"Jej oczy nie kłamią"

Autorka
@andrzejak_wasilewska_autor

Wydawnictwo
@_dlaczemu

To już ostatnia część tej serii bardzo mi się spodobała.
Autorka książki wie jak trzymać czytelnika w napięciu.Ta część to emocująca ruletka.Odkrywa też tajemnice które wychodzą na jaw.
Bohaterzy dobrze wykreowani. Zakończenie zaskakuje niesamowicie.
Lea i Kondrat od początku mi się spodobali lubię motyw hate-love.
Jego tajemnicze oczy były magnetyczne..
Seria warta przeczytania . Książki autorki biorę w ciemno 🥰🥰
Bardzo dziękuję za możliwość zrecenzowania książek i przeżycia tak niesamowitych wrażeń .

Współpraca z @andrzejak_wasilewska_autor i wydawnictwo @_dlaczemu ❤️❤️❤️

🕶️Recenzja🕶️

"Jej oczy nie kłamią"

Autorka
@andrzejak_wasilewska_autor

Wydawnictwo
@_dlaczemu

To już ostatnia część tej serii bardzo mi się spodobała.
Bohaterzy dobrze wykreowani. Zakończenie zaskakuje niesamowicie.
Lea i Kondrat od...

Czy te oczy mogą kłamać?

Pierwsza część otwierająca serię 'Oni'. Już na samym początku wprowadza nas do świata głównej bohaterki - Lei von Monti. Poznajemy jej osobowość dość szczegółowo. Córka milionera, przyszła studentka oraz... no właśnie. Pewna impreza wywraca jej życie do góry nogami: poznaje Konrada, przegrywa zakład. Jak bardzo splot przypadkowych wydarzeń może zmienić życie Lei?
Przyznam, że książka wciąga od początku. Fabuła dość nieszablonowa, przez co czyni ją intrygującą. Autorka stworzyła bardzo dobre kreacje bohaterów zachowując równowagę pomiędzy pozytywnymi a negatywnymi postaciami. Nie ukrywam, że mam pewną niechęć do Konrada. Nie polubiliśmy się od pierwszego spotkania.

📖 Jego oczy mogą kłamać

Nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że druga część mnie rozczarowała. Tutaj dzieje się bardzo dużo. Akcja za akcją poganiająca akcję. Jednak jak dla mnie trochę zbyt wiele. Przytłoczył mnie motyw toksycznego związku. Bo tak należy nazwać to co się dzieje pomiędzy dwójką bohaterów. Nie akceptuje takich zachowań, dlatego ciężko było mi wchodzić w różne sceny. Zastanawiałam się, jak Lea może dawać kolejne szansę, być aż tak wyrozumiała. Nie zaprzeczę, że nie dało się wyczuć namiętności i pożądania. Jednak chemii to nie czułam ani przez chwilę. Fakt faktem, czytało się dość przyjemnie, czułam w dalszym ciągu zaciekawienie.

📖 Jej oczy nie kłamią

Nareszcie widziałam pozytywne zmiany w Lei. Spokój, stabilizację i wsparcie. Czułam, że stała się silną, mądrą i pewną siebie kobietą.
Zdecydowanie zbił mnie z tropu motyw z pogróżkami i aniołem stróżem. Zupełnie nie spodziewałam się takiego rozwoju sytuacji. Dodatkowych palpitacji serca dostałam w momencie, kiedy zorientowałam się, w co uwikłany jest Cristino. Szczęka opadła mi do samej ziemi. Choć przyznam, że ten motyw nie do końca do mnie przemawiał.Wciągająca, fascynująca i intrygująca. Podoba mi się w jaki sposób autorka przedstawiła i poprowadziła bohaterów. Owszem - uważam, że niektóre wątki powinny być bardziej przemyślane bądź obszerniej opisane. W ocenie końcowej - polecam każdemu, kto lubi bardzo dużo akcji. Bo tego nie można negować, dzieje się maksimum ile może dźwignąć powieść.

Czy te oczy mogą kłamać?

🔥Kamila Andrzejak-Wasilewska "Jej oczy nie kłamią" wyd. @dlaczemu 🔥
-------------------------------------------
Lea po tym jak Konrad trafił za kratki przeszła nie jedną terapię. Mimo, że była bardzo załamana to przyjęła oświadczyny Daniela aby wejść na właściwą i dobrą relacje. Dziewczyna nie ma jednak spokoju, ponieważ dostaje SMS z nieznajomego numeru i zostaje zastraszona. Sama nie wie kto może za tym stać. Ale na szczęście osobą, która ją nęka nie jest Konrad. Coraz bardziej zaczyna się wszystko sypać. Na jaw wychodzą tajemnice jej ojca i tego kto stoi za tajemniczymi wiadomościami.
Czy Konrad trafił za kratki za niewinność ?
Co takiego ukrywa ojciec dziewczyny ?

Jejku jak ja tęskniłam za pisaniem Kamili 🥺To jest moja ukochana autorka, która nigdy mnie nie zawodzi. Zawsze potrafi zagrać na uczuciach czytelnika i wprowadzić go w błąd . Jej bohaterowie zawsze potrafią tak rozkochać nas w sobie, że nie mamy na to wpływu . Kocham tą trylogię. Jest pełna bólu, tajemnic ale także i wielkiej ulgi. Tak bardzo tęskniłam za Konradem . Tak bardzo było mi go szkoda. Od początku historii moje serce było przy nim. Podobała mi się także postawa Pani adwokat, która potrafiła załatwić wszystko. Miała także dobry wpływ na główną bohaterkę. I oczywiście nie mogło zabraknąć mojego Seweryna który pojawił się także na końcu trylogii. No co tu dużo mówić . Kolejny bardzo dobry pomysł na książke od Kamili. Mówiłam już jej to nie raz, że ona jest urodzona do pisania a czytelnicy ją kochają. Juz tęsknię za tymi bohaterami. 🥺❤️Kocham ❤️❤️

🔥Kamila Andrzejak-Wasilewska "Jej oczy nie kłamią" wyd. @dlaczemu 🔥
-------------------------------------------

Trzeci tom serii Oni, jest zakończeniem historii Lei i Konrada. Ich relacja była niezwykle burzliwa, pełna dramatów, trudnych momentów ale także niezwykłej miłości.

Czasami człowiek staje przed bardzo trudnym wyborem. Iść za głosem serca czy jednak za rozumiem. Wybrać bezpieczna drogę czy jednak ta bardziej wyboista lecz taka która wyzwala szybsze bicie serca. Życie nie jest łatwe i tylko od nas zależy jak chcemy je przeżyć. Historia bohaterów jest pełna tajemnic, trudnych wyborów oraz prawdy która jest ciężka do przyjęcia.
Minęły dwa lata odkąd Konrad trafił do więzienia. Lea po ciężkich przeżyciach ponownie otworzyła się na miłość a jej życie wróciło na dawne tory. Jednak zaczyna dostawać anonimowe wiadomości, przez które zaczyna mieć wątpliwości co do najbliższych. Jak wygląda prawda? Czy Konrad na pewno słusznie odsiaduje wyrok?

Wiele się dzieje w tej części, a akcja nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Powiem szczerze że nie sądziłam że ta historia tak się potoczy, po poprzednim tomie sądziłam że bohaterowie nie mają szansy na szczęście. Jednak splot wydarzeń ponownie rzucił ich w swoje ramiona.
Pełna gama emocji sprawia że książkę się czyta błyskawicznie a styl autorki znacznie to ułatwia. Mamy przewagę dialogów, bez obszernych opisów a przez książkę dosłownie się płynie. Cała seria dostarczyła wiele niezapomnianych wrażeń, były łzy, śmiech i namiętność która rozpalała do czerwoności. Bohaterowie wykreowani świetnie i chociaż czasami miało się ochotę nimi potrząsnąć aby zrozumieli swoje zachowanie to mimo wszystko bardzo ich polubiłam i aż szkoda że to już koniec.
Polecam.

2 lata.
2 lata rozłąki.
2 lata traumy.
2 lata pobytu w więzieniu.

To nowa rzeczywistość, w której przyszło żyć Lei i Konradowi.

On - w odosobnieniu, skazany na poczucie bezsilności i samotności.

Ona - wystraszona i pewna, że poznanie Konrada zniszczyło jej życie.

Teraz nadszedł czas na nowy początek, w którym Daniel wychodzi z propozycją małżeństwa.

Czy stara miłość odżyje, a chłopak, do którego biło jej serce, zostanie tym jedynym?
Czy Konradowi uda się dorwac Lee?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

To już koniec historii wyjątkowego faceta, który skrywa pewną tajemnicę. Jednak nie wszystko potoczyło się w takim kierunku, jaki zakładaliśmy od samego początku. Na jaw wyszły tajemnice, które niesamowicie mnie zaskoczyły. Choć w głębi duszy czułam, że autorka ma w szafie kilka trupów, które wyjmie w odpowiednim momencie, to nie spodziewałam się, takiego obrotu spraw.

Lea bardzo ciężko przeszła wydarzenia, o których mogliśmy przeczytać w części drugiej. Wiemy już, że choć od małego żyje w złotej klatce, to jest kobietą, która twardo stąpa po ziemi. Tym razem przyjdzie jej zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które mogą ją zniszczyć...

Natomiast w Konradzie zachodzą spore zmiany. Nie będzie już tym z bad boy'em, z którego emanowała nadprzyrodzona moc. Więzienie odbija swoje piętno na ciele każdego, nawet największych twardzieli.

To nie koniec przemian!
Postawa Daniela będzie zdumiewać, a to dopiero początek góry lodowej, która jak wiemy - kryje się pod powierzchnią.

Podsumowując:
Mamy finał historii, którą żyliśmy od kilku miesięcy. Dużo się będzie działo i jeszcze więcej się zmieni. Jak zawsze przy tej autorce, możemy liczyć na zwroty akcji, emocje i tekst, który pochłoniemy jednym susem.
Gorąco polecam!

Dziękuję @andrzejak_wasilewska_autor i @_dlaczemu za egzemplarz recenzencki 🖤🖤🖤

2 lata.
2 lata rozłąki.
2 lata traumy.
2 lata pobytu w więzieniu.

To nowa rzeczywistość, w której przyszło żyć Lei i Konradowi.

On - w odosobnieniu, skazany na poczucie bezsilności i samotności.

Ona - wystraszona i pewna, że poznanie Konrada zniszczyło jej życie.

Czy stara miłość...

Cześć Moliczki 😉
Mam pytanie, dzisiaj tylko do Pań ( Panowie wybaczcie🙏)
Wolicie grzecznych chłopców czy niegrzecznych 😉?
Napiszcie koniecznie w komentarzu 😉
A ja mam dla Was dzisiaj recenzje ostatniej części trylogii „Oni” „Jej oczy nie kłamią” Kamili Andrzejak- Wasilewskiej. Ci co nie czytali, a
Maja w planach, uciekają teraz do recenzji tomu I lub od razu do książki . A resztę zapraszam do świata Lei i Konrada.
Już dwa lata minęły od wydarzeń, które zrujnowały świat Lucy, Lei, Seweryna i Konrada. Mężczyzna od dwóch lat przebywał więzieniu, Lea po wielu miesiącach terapii, zaczyna żyć na nowo u boku Daniela, który daje jej stabilizację, wsparcie oraz ogromną miłość. Niestety sielanka nie trwa wiecznie, tajemniczy telefon i smsy niższą ich spokój. Kto jest autorem tych wiadomości? I dlaczego chce na nowo zniszczyć życie Lei, skoro Konrad siedzi w więzieniu? Czy Danielowi i ojcu uda ochronić się dziewczynę? Jaka prawda wyjdzie na jaw? Czy Lea poradzić sobie z tym co ją czeka?
Kochani, strasznie mi smutno, że to już koniec tej serii, bo bardzo zżyłam się z bohaterami. Uwielbiam ich ekspresie, temperament i pożądanie 😉
Uwielbiam też fabule jaka stworzyła Kamila, chociaż były momenty, że serce zabiło szybciej i bałam się jak to się skończy 😉.
Czy Wam polecam! Tak, ale pamiętajcie musicie czytać po kolei.
P.S. Czekam na kolejną Twoja książkę ❤️

Cześć Moliczki 😉
Mam pytanie, dzisiaj tylko do Pań ( Panowie wybaczcie🙏)
Wolicie grzecznych chłopców czy niegrzecznych 😉?
Napiszcie koniecznie w komentarzu 😉
Maja w planach, uciekają teraz do recenzji tomu I lub od razu do książki . A...

❤️❤️ RECENZJA ❤️❤️

Kamila Andrzejak-Wasilewska
"Jej oczy nie kłamią" tom 3

Lea podjęła decyzję. Przy wsparciu rodziców, babci i przyjaciółki stworzyła stabilny związek z Danielem i wymazała ze swego życia Konrada. Ten natomiast siedzi w więzieniu ze świadomością iż jego ukochana układa sobie życie na nowo. Bezradność, cierpienie i wspomnienia wspólnie spędzonych chwil pozbawią go woli walki o wyjście na wolność. Gdy na jaw wychodzą tajemnice wszystko się zmienia. Czy Lea pogodzi się z odkrytymi faktami i znów znajdzie siłę by walczyć o miłość? Czy Konrad zdoła wyjść na wolność by odnaleźć spokój i upragnione szczęście?

"Jej oczy nie kłamią" to finałowa część serii ONI. Kochani jak wiecie poprzednie części bardzo mi się podobały lecz ta wyjaśniając nam wszystkie nieporozumienia i odkrywając tajemnice stała się moim faworytem. Jestem ogromnie wdzięczna autorce za tak różnych i jednocześnie ważnych bohaterów. Babcia to kobieta z jajami, pełna ciepła, oddania ale też nowoczesnego podejścia do życia. Lucy to wierna przyjaciółka która mimo swoich problemów ciągle jest przy Lei. Seweryn, Kaja i Mateusz choć pochodzą zupełnie z innego świata ostatecznie stali się jak rodzina. Jeżeli chodzi o Daniela i ojca Lei to ta dwójka całkowicie mnie zaskoczyła swoim postępowaniem i skrywanym prawdziwym obliczem. Natomiast nasi główni bohaterowie ... no cóż ta dwójka skradła moje serce i do samego końca miałam nadzieję że będą razem. Kochani to książka gdzie akcja goni akcję, emocje targają duszą a odkryte tajemnice burzą światopogląd. Autorka sprawiła że niecierpliwie pędziłam do zakończenia które chwyta za serce i na długo pozostanie w mojej głowie. Nie chcę wam zdradzać fabuły ale zapewniam iż cała seria jest warta przeczytania. To wciagajaca, nietuzinkowa i zaskakująca historia miłosna dwójki młodych ludzi którzy muszą wiele przejść i zrozumieć by miłość zatriumfowała.

❤️❤️ RECENZJA ❤️❤️

Kamila Andrzejak-Wasilewska
"Jej oczy nie kłamią" tom 3

• Kupić
  • Legimi 2023
  • Brakujące do serii- kupić
  • Rok 2023

Dodaj cytat z książki Jej oczy nie kłamią