Game over

Okładka książki Game over Kamila Bondarenko
Okładka książki Game over
Kamila Bondarenko Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Niebezpieczny trójkąt (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczny trójkąt (tom 3)
Novae Res
2021-11-24
2021-11-24
9788382195972

Początek mnie rozczarował i już zaczynałam myśleć, że jak to zazwyczaj bywa - ostatnia część napisana/nakręcona na siłę ale ... ;)

Dopiero skończyłam czytać, a już tęsknię za Parkerami.
Polecam serdecznie :)

Dopiero skończyłam czytać, a już tęsknię za Parkerami.
Polecam serdecznie :)

Kilka dni temu pisałam o drugiej części, czyli "W sidłach Parkerów". Napisałam tam, że się cieszę, że trzeci tom czka na półce, bo naprawdę byłam ciekawa, jak się to wszystko skończy.
Tom trzeci jest najkrótszy, ale w moim odczuciu dzieje się tu jeszcze więcej i niesie w sobie więcej trudnych emocji.
Choć główni bohaterowie i ich zachowanie nadal mocno podnosiło mi ciśnienie, jakoś nie mogłam się "odkleić" nawet na moment od tej historii.
Dodatkowym smaczkiem, który mocno mnie ciekawił niech będzie to, że pojawił się niczym "Filip z konopi" trzeci brat, ale równie szybko znikł. W moim odczuciu trochę przekombinowany ten wątek i autorka nie do końca wiedziała, jak go poprowadzić, ale to tylko moje subiektywne odczucie.
Autorka ponownie serwuje czytelnikowi emocjonalny rollercoaster, całą gamę uczuć, mnóstwo intryg i zakończenie... które w sumie nie zaskakuje.

Książkę czyta się dobrze, nie wymaga ona od czytelnika jakiegoś szczególnego skupienia, ale trzeba przymknąć oko na kilka niedociągnięć i przestać zwracać uwagę na irytujące powtórzenia, oraz sporą dawkę przekleństw, które tym razem jakoś mocniej mnie drażniły, i odnoszę wrażenie, że pojawiały się całkiem nieadekwatnie do sytuacji.
Ogólnie cała seria jest ok. Fajny pomysł na fabułę, dużo akcji i zaskakujących jej zwrotów. W sumie cieszę się, że mogłam poznać tę historię.

Czy polecam?
Polecam do poczytana po ciężkim dniu. Książki są nie wymagające, dzięki temu przyniosą chwilę oddechu i relaksu.
POLECAM...

Choć główni bohaterowie i ich zachowanie nadal mocno podnosiło mi...

#niebezpiecznytrojkatgameover ostatnia część serii za mną 📖była najkrótsza, jednak nie znaczy to, że najnudniejsza. Znów dużo się działo, bałam się, że zakończenie nie będzie takie jak sobie założyłam, jednak koniec końców pojawił się happy end… 8/10

Muszę powiedzieć że bardzo byłam ciekawa tej ostatniej części. Nawet wielu rzeczy się nie spodziewałam, że będą miały taki zwrot akcji :) Autorka do samego końca trzyma nas w napięciu. Książka jednak kończy się dobrze, tak jak się skończyć powinna.
Mam też wrażenie że najważniejsza istotka w życiu- jej synek, jest wiecznie z kimś zostawiany. Bohaterka nie ma tak jakby czasu na niego, bo wiecznie coś dzieje się nie tak.
Nie rozumiem zachowania Nikoli w tej części zupełnie... Śmierć Alana opłakiwała, cierpiała, bardzo źle to zniosła. Ale wolała zaufać Sewerynowi niż Alanowi, a przecież jak się okaże Sewerynek ją wystawi.

Nikola zostaje porwana. Budzi się w obcym mieszkaniu. W jej uprowadzeniu pomógł jej mąż. Szybko okazuje się że Parkerów jest trzech, a nie dwóch.
Bohaterka dowiaduje się że Alan jednak żyje i że swoją śmierć tylko upozorował.
Wkrótce między trzema braćmi ma rozpętać się wojna. Seweryn ostrzega przed tym Nikolę. Dziewczyna ucieka do Polski, myśląc że będzie tu bezpieczna z synem.
Joseph przyjeżdża do Nikoli i wyznaje że Ashton siedzi w więzieniu, ale wraz z Sewerynem bo tam wsadził ich Alan.
Tajemnice tej rodziny są tak zawiłe i przytłaczająca, że kobieta zaczyna nie radzić sobie z całą trójka Parkerów.

Kim jest Ashton? Dlaczego Nikola została porwana? Jak Nikola poradzi sobie z problemami ? Komu powinna zaufać ?
Czy Alan i Nikola mają szanse na wspólne życie?

Bohaterowie po raz kolejny się zmieniają, więc zachęcam do przeczytania.
Wszystkie tajemnice zostały odkryte. Zakończyłam swoją przygodę z Parkerami. Wrażenia bardzo pozytywne.
Jeżeli lubicie sporą dawkę emocji :) z odrobiną pikanterii to zachęcam sięgnąć po wszystkie tomy :)

Nikola budzi się w zupełnie obcym mieszkaniu, powoli zaczyna sobie przypominać ostatnie wydarzenia -alarm bombowy w firmie, Seweryn, Aston Young, jakieś prochy i te słowa: "Alan żyje... " Okazuje się, że jednak jest trzech Parkerów, ostatni z nich Aston pojawia się niespodziewanie i szuka zemsty...
Autorka zapewnia nam tu niezły rollercoaster od uczuć miłości do nienawiści, od przyjaźni po śmierć, od śmiechu po łzy. W tej ostatniej już części poznajemy kolejne losy Parkerów, kolejne intrygi, ale także i chwile radości. A wisienką na torcie jest wreszcie miłość, niczym już nie zmącona, czysta, szczera i prawdziwa.... A czyja.... To już sami musicie przeczytać....
Ostatnia część jak dla mnie trochę za krótka 😉, ale czytana na jednym wdechu 😉.
Podsumowując całość, to pierwszy tom miałam ochotę zostawić i nie czytać dalej, ale dwie pozostałe części już pochłonęłam z wypiekami na twarzy. Kamila uważam, że może powinnaś pomyśleć o ekranizacji tego Twojego dzieła, byłaby niezła petarda 😘.

Autorka zapewnia nam tu niezły rollercoaster od uczuć miłości do...

"Game over" jest trzecim tomem o braciach Parkerach. Patrząc na całokształt, fabuła jest bardzo ciekawa i wciągająca. Odkąd pierwszy raz wzięłam w ręce "Niebezpieczny trójkąt", doskonale zdawałam sobie sprawę, że ta historia zapadnie mi w pamięci na bardzo długo. Pomimo tego, że bohaterowie nie raz mnie po prostu denerwowali, a szczególnie Nikola, to i tak pałam do nich sympatią.

"Game over" jest najcieńszą książką z całej trylogii, a mimo wszystko zawiera w sobie najwięcej przemyśleń. Bohaterowie przechodzą przemianę, dochodzą do wniosku, że swoim zachowaniem zamiast coś budować, to to niszczą. Zdają sobie sprawę z wyrządzonych szkód innym i starają się być lepsi.

Autorka zaserwowała nam pełną emocji, zagadek i tajemnic historię, od której nie da się oderwać. Zarzuciła na nas sidła wraz z Parkerami, spod których nie da się tak łatwo uciec. Wciągają już od pierwszych stron pierwszej części tej powieści, a na ostatniej stronie części trzeciej kończąc.

"Niebezpieczny trójkąt został zażegnany."

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać, aż autorka pokaże nam co jeszcze trzyma w zanadrzu. Ja już nie mogę się doczekać, by przeczytać kolejne książki wychodzące spod jej pióra

„NIEBEZPIECZNY TRÓJKĄT. TOM III. GAME OVER”

AUTOR: KAMILA ANDRZEJAK-WASILEWSKA

WYDAWNICTWO: NOVAE RES

„O obietnicach się nie zapomina. Nigdy.”

Komu Nikola zaufa, kiedy wokół niej krążą bracia Parker, a kłamstw i intryg jest coraz więcej. Bohaterka będzie miała wątpliwości co do ukrytych zamiarów braci, a jedno zdanie zburzy świat Nicoli „ Alan żyje...”

Zdezorientowana Nicola budzi się w obcym mieszkaniu. Przypomina sobie porwanie przez byłego męża oraz nieznajomego mężczyzny. Ashton okazuje się przybranym bratem Parkerów. Wyjawiają dziewczynie że Alan żyje i upozorowanie śmierci był jego planem. Seweryn chce żeby Nikola przyłączyła się do nich i zemściła się na Alanie. Dziewczyna czuje się się oszukana ponieważ bardzo przeżyła śmierć Alana, nie spodziewała się, że tak zostanie potraktowana. Gubi się w tym wszystkim nie wie co ma zrobić i komu zaufać. Udaję jej się wydostać z mieszkania. Po spotkaniu z Alanem postanawia wrócić do Polski. Niestety przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.
Czy uda jej się uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania? Co zwycięży miłość? Czy zaryzykuje i podejmie właściwą decyzję?

Ostatnia cześć „Niebezpieczny trójkąt. GAME OVER” daje nam odpowiedzi na wszystkie pytania i tajemnice. Nicola ma ciężki orzech do zgryzienia. Mężczyźni mieszają jej w głowie co bardziej wpływa na decyzje, które nie do końca są przemyślane. Myślę, że trochę pogubiła się w tym, a wszystkie wydarzenia nie ułatwiają jej wyboru.
Zanim zaczęłam ostatnią część powróciłam ponownie do poprzednich tomów, które czyta się bardzo szybko. Jeżeli jeszcze nie czytaliście polecam zapoznać się z ich historią. Autorka ma lekkie pióro i czytając historię trójkąta wciąga nas od pierwszego tomu i nie można przewidzieć jak to się rozwinie dalej, cały czas jesteśmy zaskakiwani i odkrywamy poszczególne tajemnie. Emocje cały czas wychodzą podczas czytania a najbardziej ciekawość, zniecierpliwienie, a chwilami nerwy na Nikole „ co ty dziewczyno robisz?!”. Co do Alana bardzo mi się podobała zmiana jaka w nim zaszła. Namiętność między bohaterami jest cały czas, pożądanie wybucha między nimi zaskakując nawet dziewczynę, śmiało mogę powiedzieć, że nie tylko ją rozgrzeją :)

Świat pełen namiętności, intryg, tajemnic, przemocy, walka a jest o co walczyć . Miłość czy wystarczy na pokonanie wszystkich przeciwności?

Z twórczością autorki spotykam się po raz pierwszy ale nie ostatni. Bardzo mi się podoba styl pisania autorki oraz wciągające historie. Polecam wszystkim serdecznie do zaczytania się w książkach autorki.

Dziękuję bardzo za egzemplarz od Kamili Andrzejak-Wasilewskiej oraz Wydawnictwu Novae Res :)

„NIEBEZPIECZNY TRÓJKĄT. TOM III. GAME OVER”

AUTOR: KAMILA ANDRZEJAK-WASILEWSKA

WYDAWNICTWO: NOVAE RES

„O obietnicach się nie zapomina. Nigdy.”

Zdezorientowana...

⚠️“Niebezpieczny trójkąt tom. 3 GAME OVER” Kamila Andrzejak-Wasilewska⚠️

Za książkę do recenzji dziękuje @wydawnictwo_novaeres i @andrzejak_wasilewska_autor 💋

“Niebezpieczny trójkąt został zażegnany”

Trzeci tom Trylogii o braciach Parkerach.😉
Moim zdaniem trzecia część to rachunek sumienia Nikoli, Alana i Seweryna. Podsumowanie bólu, cierpienia, zdrad, którzy wszyscy doświadczyli. No i na końcu wybaczenia. ❤️‍🩹

Bardzo byłam ciekawa zakończenia tej historii. Tak jak przeczuwałam Alan żyje i ma się dobrze 😁 Podstępem wykorzystał Nikole i upozorował własną śmierć, żeby dorwać trzeciego Parkera. Oczywiście zrobił to na swój pokręcony sposób, który tylko on pojmuje. Trochę go rozumiem i byłabym mu w stanie wybaczyć. I tutaj nie pojmuje zachowania Nikoli, która prędzej była skłonna wybaczyć Sewerynowi niż Alanowi. 🤷‍♀️ Tak go opłakiwała i cierpiała, a jak go już spotkała to nie chciała z nim nawet gadać. To Seweryn ją wystawił, a ona mu wybacza i wyznaje miłość. Trzecia część, a ja nadal nie rozumiem postępowania tej dziewczyny.🤦‍♀️🤨

Wątek jej przyjaciela, był jak dla mnie nie potrzebny zupełnie. Jednak Autorka trzyma nas w napięciu do samego końca. Nie zabraknie nagłych zwrotów akcji.
Koniec końców książka kończy się dobrze, tak jak miała się skończyć 😉 tak jak chciałam, żeby się skończyła ☺️

Jak mam się doczepić to po raz kolejny nie odczuwam więzi z dzieckiem. W ogóle mało w tej części tego Maluszka, a jest on bardzo istotny. Mam wrażenie, że Nikola często o nim zapomina i zostawia go innym.🤷‍♀️

Polubiłam tych bohaterów i na pewno będę o nich jeszcze długo pamiętać. 😊 Czy będzie kontynuacja ? 🤔
Nie mniej czekam na inne historie tej Autorki, zwłaszcza na drugą część “Czy te oczy mogą kłamać?” 😎

Polecam tą trylogię z całego ❤

⚠️“Niebezpieczny trójkąt tom. 3 GAME OVER” Kamila Andrzejak-Wasilewska⚠️

“Niebezpieczny trójkąt został zażegnany”

Trzeci tom Trylogii o braciach Parkerach.😉

!!!Recenzja!!!

Każda patowa sytuacja musi kiedyś się skończyć, niestety nie zawsze wyjdzie to wszystkim na dobre. Najwięcej cierpienia w takich przypadkach często dostają osoby, które miały największy wkład w jej zaistnienie, choć wcześniej nie myślały, że może obudzić się w nich coś takiego, jak sumienie. Prędzej, czy później coś się wydarzy, co odmieni bieg dalszych zdarzeń.

Zarys fabuły

W książce spotykamy dalsze losy Nikoli i innych bohaterów, których zdążyliśmy poznać w poprzednich dwóch tomach. Historia w tym przypadku zaczyna się od uprowadzenia Nikoli przez Ashtona Younga oraz Seweryna. Jak się okazuje Ash jest przyrodnim bratem Seweryna i Alana. Ojciec braci zabił ojczyma Asha i pozbawił go udziałów w firmie, przez co Ash chce odzyskać pieniądze, na co Alan się nie zgadza. Sensacyjną wieścią okazuje się fakt, iż Alan sfingował swoją śmierć wystawiając na celownik Nikole i swego syna Roberta, by tak złapać spiskowców. Dziewczyna ucieka porywaczom i wraca do domu, gdzie czeka na nią Alan. Nikola ma dość wszystkich braci i przy pomocy Seweryna wraz z bliskimi ucieka do Polski. Jak potoczy się wojna między braćmi? Kto dla Nikoli jest najważniejszy? Ja rozwikła się ta cała sytuacja? O tym w książce „Niebezpieczny trójkąt. Game over” autorstwa Kamili Andrzejak-Wasilewskiej.

Kłamstwo

W całej serii pokazane były liczne kłamstwa i intrygi większości bohaterów, które prędzej, czy później prowadziły do sytuacji bez dobrego wyjścia i dawały ból oraz cierpienie. Nikola przez swoje wieczne niezdecydowanie sprawiła, że każdy z braci czuł się prędzej, czy później wykorzystany i oszukany. Panowie również niebyli bez winy, gdyż ciągle grali w wojnę o pieniądze sprawiając, iż ich ukochana, co chwilę zawodziła się, jak nie na jednym to na drugim z nich. Ich niebezpieczne zagrywki oraz kłamstwa sprawiały, że nie mogła czuć się przy nich cały czas bezpiecznie. Wszystkie te nieczyste zagrywki sprowadzają się do coraz większych starć, ale dzięki temu akcja jest mega wciągająca i każdy z czytelników będzie chciał wreszcie zobaczyć, jak się to wszystko zakończy. Najgorzej, że żadne z osób dorosłych nie stawiało szczęścia dziecka na najwyższym stopniu myśląc tylko o swoich korzyściach finansowych i miłosnych.

Odczucia

Autorka stanęła na wysokości zadania tworząc wspaniałą trylogię, która pomimo irytującej bohaterki wciągnęła mnie od pierwszych do ostatnich stron. Wybierając książkę trzeba zawsze mieć określone kryteria, które mogą zachwycić czytelnika i sprawić, że pozycja będzie cudowna i z chęcią się będzie do niej za jakiś czas wracać. Każdy z tomów obfitował w gamę różnych emocji, co dla mnie jest najważniejsze podczas czytania i wszystko jedno, czy są one pozytywne, czy negatywne. Ten tom sprawił, że nie mogłem się nudzić, akcja była szybka z nagłymi zwrotami, dzięki czemu nigdy nie byłem pewien, co przyniesie kolejny rozdział. Bohaterowie są idealnie wykreowani i nie ma tu jakichś cukierkowych scen, które rozmyłyby napięcie jakie było u mnie podtrzymywane. Rzadziej niż poprzednio, ale również pojawiają się grzeszne sceny, które są doskonałym uzupełnieniem tej historii. W tym przypadku autorka zastosowała, krótsze rozdziały dzięki czemu z większą łatwością można było pochłaniać tekst. Myślę, że można ten tom czytać osobno, ale wtedy trzeba dużo się domyślać i moim zdaniem lepiej poznać całą historię Nikoli oraz jej partnerów.

Podsumowanie

Książkę czytało się szybko i z dużym zaciekawieniem dzięki nieprzewidywalnym akcjom oraz uczuciom kierującym bohaterami. Pozycja zadowoli każdego fana mocnych książek, a w szczególności osoby poszukujące dłuższe historie z nutą erotyzmu odbiegające nieco schematycznie od pozostałych książek z tego gatunku. Okładka idealnie pasuje do charakteru pozycji i przykuwa wzrok czytelnika. Gorąco polecam książkę, jak i całą trylogię czytelnikom, ponieważ problematyka zawarta w tym dziele może ułatwić postępowanie nam w przyszłości, a przy okazji oderwiemy się na dłuższą chwilę od szarej codzienności w świat pożądania i pieniędzy kręcących się wokół jednej, młodej kobiety.

Książka z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl.

!!!Recenzja!!!

• Patronat