W rękach diabła

Okładka książki W rękach diabła Kinga Litkowiec
Okładka książki W rękach diabła
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Editio
2022-06-29
2022-06-29

15/52

Dzień dobry w piątek 😊
W końcu zabrałam się za napisanie recenzji, książki którą bardzo chciałam przeczytać i udało się dzięki BT w którym brałam udział u @ksiazkowa_nutka 😊.

🖤Recenzja🖤

Blair kocha swoją pracę, jest to jej dziecko któro sama stworzyła i nie wyobraża sobie świata bez niej. W pewnym momencie zaczyna się wszystko walić, sprzedaż spada a kobieta powoli traci nadzieję. W pewnym momencie pada propozycja od mężczyzny który jest obrzydliwie bogaty i ma dość wątpliwą reputację.

Co może się zdarzyć, czy Blair przyjmie propozycje mężczyzny? Czy jej firma nie splajtuje i stanie na nogi? Tego dowiecie się czytając tą książkę.

Do końca życia będę powtarzać że książki tej autorki będę zawsze czytać w ciemno, bez czytania opisu i recenzji innych. Jej styl pisania bardzo mi odpowiada i gdy tylko zobaczę imię i nazwisko na okładce to biorę od razu 😅.

Standardowo romans i mafia, czyli to co Mariola kocha najbardziej. Jednak ta wzmianka o własnej firmie jest tutaj wisienką na torcie. Fajnie i lekko się czytało, narracja dwuosobowa którą uwielbiam bo wtedy mogę dowiedzieć się o wiele więcej rzeczy. Możemy zobaczyć również jak ciężko jest w życiu, jak człowiek moze być zdesperowany aby postawić wszystko na jedną kartę i przy okazji nie utonąć. Dominacje i uległość, ale również przywiązanie i miłość. Książka ma u mnie mocne 5.

No nic ja się z wami żegnam i zbieram się do pracy😊.

#wrękachdiabła
#kingalitkowiec
#ksiazkowanutka #btunutki #czytampolskichautorów #czytamzdziewczynami #światrecenzentów #ksiazkoweimpresje że #wyzwanie_zaczytanie #ewelabook #editiored #wydawnictwoeditiored #polecam #przeczytana #firma #mafia #przemyt #policja #miłość #uczucie #zauroczenie #porzadanie

15/52

Dzień dobry w piątek 😊

🖤Recenzja🖤

Komiczna fabuła i prymitywny język pisarki, aż dziw, że napisała to ta autorka.

Komiczna fabuła i prymitywny język pisarki, aż dziw, że napisała to ta autorka.

W Rękach Diabła

Czy związek ludzi o tak wybuchowych charakterach, ma szansę na przetrwanie? 🤔
Co właściwie skrywa w swoim sercu diabeł 😈?

Blair Thomas kochała swoją pracę. Los stawia na jej drodze przeszkody, które jej było trudno pokonać. Gdy firma Blair znalazła się na skraju bankructwa. Kobieta otrzymała propozycję pomocy od Caleba Williamsa, ten mężczyzna ma wątpliwą reputację. Mówi się, że ma powiązania z mafią i lepiej nie być jego wrogiem.
Blair jednak nie miała wyjścia. By ratować firmę, podpisała pakt z diabłem, a to sprawiło, że jej życie diametralnie się zmieniło.
Na lepsze? 🤔 Czy na gorsze? 🤔
Czy faktycznie Caleb jest aż taki zły? 🤔
Od momentu gdy, kobieta podjęła decyzję, to przestała być już niezależną. Nagle ta dwójka zaczęła się wzajemnie zaskakiwać. Para na początku pałała do siebie niechęcią, ale to zmieniło się w pożądanie. Czy to tylko będzie pożądanie? 🤔
Czy może wykluje się z tego coś więcej? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Kocham tę historię. Autorka znów mnie nie zawiodła. Książkę czyta się szybko, jest dobrze napisana. Pióro autorki jest lekkie. Historia w niej opisana jest tak ciekawa, że nie można odłożyć książki, chce się czytać dalej i dalej. Ta pozycja ma też bardzo śliczną okładkę, bo jest inna niż wszystkie.

Polecam Wam tę pozycję, jak i wszystkie inne od autorki.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

W Rękach Diabła

Czy związek ludzi o tak wybuchowych charakterach, ma szansę na przetrwanie? 🤔
Co właściwie skrywa w swoim sercu diabeł 😈?

Nie lubię książek z nielogicznym syndromem sztokholmskim, a ta książka właśnie taki ma. Nie ma ciągu przyczynowo skutkowego, który tłumaczyłby przywiązanie Blair do Caleba. Cała książka była mało logiczna, ale historia ogólnie miała fajny potencjał, bo jest całkiem spoko. Jednak nie do końca wyszła, niestety.

Fajna, lekka, czasem pikantna obyczajówka. :) Czytało się bardzo szybko i z dużą przyjemnością.

Książkę oceniam w skali 8/10. Tradycyjna fabuła - dominujący mężczyzna i kobieta złapana w jego sidła. Dość dobrze i szybko się czyta, ale faktycznie brakuje w tej książce jakiś głębszych dialogów, uchylenia wewnętrznych uczuć bohaterów, a sceny erotyczne są dość płytko opisane. Nie chodzi mi tutaj o opisanie każdego ruchu, ale wlepienia w to nuty romantyzmu, czegoś nowego. Dobra historia, która mogłaby być lepsza

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rhythm_of_my_life_
Wydawnictwo @editio.red

Uwielbiam wracać do dobrych książek, które już wcześniej przeczytałam. Odkrywam historię i bohaterów na nowo. Jeśli wracamy do książki, oznacza to że książka na prawdę była wciągająca.

Blair jest młoda ambitna kobieta, która nigdy się nie poddaje, dąrzy do celu. Nie zrzuca pracy na innych, tylko sama pracuje za dwóch. Swoją firmę Bluebay stworzyła od podstaw, zainwestowała w nią wszystkie oszczędności i jest wstanie wiele poświęcić by dalej prosperowała. Kiedyś firma przynosiła świetne dochody ,jednak kryzys jaki nastąpił spowodował ,że firma jest na skraju bankructwa.
Caleb Williams jest wpływowym, władczym mężczyzna. Stanowczy biznesmen chce pomóc Blair w uratowaniu firmy. Jest pewny siebie, zaborczy. Składa dziewczynie propozycje pomocy, ale jak wiadomo nic w życiu nie ma za darmo. Układ, który proponuje dziewczynie jest bardzo kontrowersyjny.
Czy Blair zgodzi na na warunki, które przedstawia jej Caleb? Czy dziewczyna zaryzykuję?
"W rękach diabła "to romans z wątkiem mafijnym. Historia pokazuje, jak zmagać się można z podejmowaniem trudnych decyzji i jak szybko można postawić wszystko na jedną kartę. O zupełnej zmianie swojego życia o 360 stopni, podporządkowaniu się i manipulacji. Książka jest przepełniona intrygą tajemnicą i wzajemnym pożądaniem.

Na pewno za jakiś czas ponownie wrócę do tej historii. Autorka pisze prostym językiem, narracja dwuosobowa, która uwielbiam, bo jest szersza perspektywa bohaterów. Romans i wątek mafijny to jest to co kocham najbardziej. ❤️💋
#booksgram#hellobookstagram#mafia#editored#teamlitkowiec#romans

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rhythm_of_my_life_
Wydawnictwo @editio.red

Recenzja

[…] W życiu każdego człowieka bywają takie dni, w których ma dość wszystkiego. Zazwyczaj mija to w miarę szybko, bo prędzej czy później pojawia się jakaś nadzieja i wtedy dochodzi do nas, że nie jest tak źle, jak nam się wydawało[…]

A i czy Wy miewacie takie dni? I czy wierzycie w to, że po burzy zawsze wychodzi słońce?

Blair Thomas, prezes znanej i cenionej firmy do czasu gdy jej firmy zaczyna upadać. Wszyscy cenni kontrahenci na rynku zaczynaja się wycofywać.
Z każdym dniem jest co raz gorzej, a Blair dosłownie nie wie jak ma wyjść z kłopotów. Gdy wizja bankructwa jest już blisko, Blair dostaje telefon od Caleba Williamsa trzęsącego praktycznie całym miastem. Chce jej pomóc, ale nic za darmo. On chce z nią spędzić weekend, ale czy tylko weekend?

„W rękach diabła” to kolejna wciągająca historia od której nie idzie się oderwać. Zostajesz wręcz porwana w wir niebezpieczeństwa, hipnotycznego wzroku, boskiego ciała Caleba. Emocje jakie dominowały w tej książce były bardzo różne, a te które najbardziej się wyróżniały to gorąc na policzkach, trzęsące się ręce. Podczas gorących scen uda zaciskały się, motyle w brzuchu szalały. Wręcz spłonęłam 🥵🥵 wyobrażałam sobie momentami, że te boskie ręce suną po moim ciele. O ile bym dała, aby na chwilę zamienić się z Blair. Oczywiście oprócz tego miałam ochotę zabić Caleba za to jakim był dupkiem, ale chyba się zrehabilitował i uratował swoją skórę.

Książki Kingi już takie są, że bez przeszkód wchodzisz w akcję dziejącą się w książce i nic dla ciebie poza nią się nie liczy. Nie chcesz przestać czytać, aż nie zobaczysz epilogu. Polecam wszystkie książki Kingi wręcz będziecie zachwyceni.

Recenzja

Blair Thomas, prezes znanej i cenionej...

Szybko sie czyta polecam💞

Szybko sie czyta polecam💞

Szybko i przyjemnie się czytało, ale czegoś tu brak. Fabuła i relacje głównych bohaterów bardzo spłycone, wątek byłej potraktowany po łebkach, opisy zbliżeń też jakieś meh, nawet nie chciało się ich czytać.

• Romans
  • Mafia